Към майките ползващи помпа АВЕНТ!!

  • 1 802
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 108
Aз стерилизирах в стерилизатор за микровълнова на Chicco в продължение на 12 мин. при мощност 800W и не съм имала проблеми цели 6 месеца.
Нали става въпрос за стерилизация в стерилизатор за микровълнова, а не директно в микровълновата?
Аз съм правила рекламация за гумичките на помпата и бяха много мили и отзивчиви. Но в твоя случай не знам наистина как ще докажеш правилна експлотация. Все пак пробвай, бяха мили когато аз говорих с тях.

И моя стерилизатор е на Чико .Микровълновата е 800 W.

А къде си правила рекламация - в магазина от където си го купила или направо с представителството на Авент?

# 16
  • София
  • Мнения: 1 057
Аз стерилизирам помпата и шишетата в стерилизатор за микровълнова 7мин., съгласно инструкциите. Микровълновата е 700w. До сега не съм имала проблеми, а понякой път слагам вода "на око", даже понякога повечко от 200ml, но никога не нагласям копчето на максимум (мойта MW печка има три позиции - min., medium и max.).  

# 17
  • Мнения: 211
Аз имам и двата стерилизатора на Авент.
Поради моя небрежност се наложи да си купя 2-ра помпа на Авент, защото моята се разтопи /с мехурче, като твоята/, защото бях забравила да сложа вода.
Рекламация няма да приемат, защото грешката е твоя. Ако можеш да я ползваш в това състояние, ок, ако не - ще се наложи да се извъсиш с още 90 лева  Weary

За да избегна повторна издънка ползвам електрическия, който ако няма вода не тръгва.
А иначе този за микровълновата, то в книжката си пише в зависимост от ватовете на печката, моята е 500-1000 и я пускам на 8 мин., ако е повече вата, по-малко минути.

Последна редакция: сб, 22 окт 2005, 20:03 от Cherr-y

Общи условия

Активация на акаунт