Попътен вятър на порасналите ни деца - 5

  • 24 385
  • 725
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 3 540
Мери ,Честит Рожден Ден и тук!  bouquet

Здраве точно сега имаш нужда от него ,късмет ,който ти трябва на 100% и щастие от сбъднатите 2 пожелания!

А това питие мента със спрайт ,наистина е хита на лятото и Петя е усвоила добре рецептата! Flutter
И тя се опита да се разболее ,но се размина с лека хрема и вече почти не кашля.

Да ни са живи и здрави децата и Бог да ги пази! Praynig

# 661
  • Мнения: 3 371
Мария ,  Hug благодаря за питието ! И аз много си го харесвам в жегите !
Айша ,  Hug радвам се ,че крака е по- добре ! Да минава бързо , че може и на танци да идем скоро ! Wink
Момичета , къде на друго място сте поздравили Мери , аз нещо съм изпуснала май ? newsm78

# 662
  • София
  • Мнения: 16 155
Момичета , къде на друго място сте поздравили Мери , аз нещо съм изпуснала май ? newsm78
При влизане в сайта нали има рожденниците днес - там излиза нашата Мери.
Иначе и аз не знам друго място. Може би някой е пратил ЛС.

# 663
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Момичета , къде на друго място сте поздравили Мери , аз нещо съм изпуснала май ? newsm78
При влизане в сайта нали има рожденниците днес - там излиза нашата Мери.
Иначе и аз не знам друго място. Може би някой е пратил ЛС.


Лично аз писах и във фейсбук  Peace

# 664
  • Мнения: 413
Здравейте милички  Hug
Поздрави на всички   bouquet Успех на всички деца Peace
Тази години поскитахме из горите тирилейски. Целта ни беше да позакалим Марти ,
че да може да отиде сам на лагер. Е, пуснах го - на палатки на Иракли Heart Eyes
Първият ни тур беше  в Родопите - Доспат, Триград - " Дяволското гърло " , " Ягодинската пещера " ,
Широка Лъка , Смолян , Пампорово.
Вторият тур в  Рила - " Седемте рилски езера "  точно на 19.08 когато е събора на Дъновистите.
Качихме се късно и не видяхме танца за посрещане на слънцето , но до година...... Flutter
Атмосферата е несравнима , музика на флейта  Shocked, цигулка , одухотворени хора  Peace
В Доспат е страхоооооооооотно

Децата ни емнаха да изкачим местността " Орловото око " 1560 м. Поозорих се , ама не смея да се отказвам
при тази мъжка компания - мъжо , Марти ,Ради /племеника /,Вики

Добре , че на Рила има лифт , иначе нямах никакъв шанс  Mr. Green, но след лифта си бях свежарка Heart Eyes

А , това е ВЕЧНАТА ИСТИНА

# 665
  • Мнения: 3 371
Мерло ,  Hug добре дошла !   bouquet Ама вие страхотен преход сте направили - все прекрасни места сте посетили ! Peace В този дял на Родопа планина не съм била , но много искам да отидем - казват , че било вълшебно , а и от снимките личи каква е красота ! Peace Иначе , Седемте Рилски езера съм ги изкачвала , даже и без лифт ! bowuu  Не съм много сигурна дали сега ще мога , ама това е една друга тема! Wink Радвам се ,че сте прекарали добре ! Peace

# 666
  • София
  • Мнения: 16 155
Мерло, много хубави места сте посетили. Нагледали сте се на красоти.
Аз - само на снимка ще ги видя в този живот. Няма кой да ме мъкне на гръб  Grinning
Как е лагеруващия, доволен ли е?
Ани мина през дома като вятъра, отказа да вечеря и замина да се види с приятелче.
Прибиране - не се знае кога.

Последна редакция: ср, 25 авг 2010, 22:18 от Aisha

# 667
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Аз досега не съм писала в тая тема, ама вече ми е време. Днес ходихме да запишем студента и още от сутринта тръгна наопаки всичко. Колата прегря и се притеснихме ,че ще изпуснем работното време, ако тичаме за автобуси. Но положението беше овладяно и свършихме работа. Иначе незнам Вие как се чувствате ,ама аз се чувствам ужасно, че детето ми скоро ще трябва да е далеч от мен, чисто самичък, никого не познава все още, сигурно е защото ми е едно и досега не сме се разделяли за по-дълго време.

# 668
  • Мнения: 428
Добре дошла Даная    bouquet

Къде ще учи детето ти?

# 669
  • София
  • Мнения: 1 444
Момичета,
благодаря за поздравите и пожеланията. Не съм влизала отдавна, тъй като от проблеми нямам настроение, освен това Мишето така ми беше задръстила лап топа с вируси, че 20 дни беше неизползваем, докато Макси не намери време да го оправи и преинсталира.
Поздрави на всички и ще влизам по-често вече.
Търся детенце за гледане, ако имате нещо предвид свиркайте, сериозна съм и няма да ви изложа.

# 670
  • София
  • Мнения: 16 155
Даная, честит студент и добре дошла при нас.
Каква специалност ще бъде младежа?
Чета, че си близо до София. Значи ще сте улеснени с пътуването и може да се виждате често.
Майките винаги се притесняваме, няма начин. А той ще се запознае с колегите, ще си намери приятели и между другото ще учи. Всеки ден пътувам с авт. 94 та ги наблюдавам студентите.
Септември са още уплашени, неориентирани. Но до студ. празник се отракват, стават по-самоуверени и се справят с живота.
Мери, радвам се, че писа. Проблемите са ясни, но не ги мисли. Постепенно всичко ще се нареди.
Как са девойките? Ина взе ли изпитите?
За гледане на дете не мога да помогна. Нямам познати с малки деца. Тук нали има такъв раздел, следи обядите там. Може да има някое детенце в удобен квартал наблизо.
Аз вчера платих и 3тия семестър. От 13.09 сме на старт в колежа.
А тази вечер е на дискотека с компания.  Mr. Green

# 671
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Ще учи в Пловдив. Славянска филология с чешки. Не беше това най-голямото му желание, но здраве да е. Така, че няма да се виждаме много често, но ще си идва всяка седмица.

# 672
  • Варна
  • Мнения: 6 888
Всяка седмица си е повече от често. Laughing
Откакто отиде в София си виждам детето 3 пъти в годината. За Нова година си беше тук, после за рождения ден на сестра си средата на юли и ...това е, по Коледа ще се видим пак. Tired
Аз не мога да свикна, трета година почва, чуваме се по телефона всеки ден. Rolling Eyes

# 673
  • Мнения: 413
*danaya*, добре дошла Hug Поздравления на младежа  Peace
И аз като Flash* , ти позавидях / благородно / за срещите всяка седмица Heart Eyes
Моето момче учи на 2000 км. , виждаме се 2-3 пъти годишно .
Ако питаш как се свиква - никак  Embarassed
Истината е , че децата се справят и то завидно добре. Намиране на квартира , пари ,храна , пране ,  учене ,
бе доста стресиращи неща  Thinking Но младежите са вече големи и успяват . Peace
След всяко идване виждам положителна промяна в детето си .
Не става изведнъж - първоначално мрънкат , а може би и ние майките се паникьосваме повече  от необходимото , но
после нещата идват на мястото си .
Успех !

# 674
  • Мнения: 1 640
Моите момичета учат на 45 км и пак си идват 3 пъти в годината - Коледа, Великден и събора на града  Cry Свикнах! Успокояват ме ежедневните разговори по телефона, въпреки че те се сърдят, че искам да ги чувам всеки ден, но майчини очи не се затварят вечер без гласчетата им. Децата ни са умни и сами се оправят с всичко, ама ние все си мислим, че не могат без нас.

Общи условия

Активация на акаунт