Попътен вятър на порасналите ни деца - 5

  • 24 361
  • 725
  •   1
Отговори
# 690
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
newsm78 newsm78 newsm78


Какви са тия дати??? На моя  календар това са сряда и четвъртък.И само за Софиянки  newsm78

Пък аз не спирам да се натискам за среща.НЯМА ЛИ ПЛЕВЕНЧАНКИ ТУК??? ИЛИ БУРГАЗЛИЙКИ???
 Weary Weary Weary Weary Weary

Не, мила, няма. От Ямбол има  Hug. Но ти не се притеснявай де, ще дойде ден и ще се съберем всички, само дето и аз незнам кога. И на мен ми се иска да ги видя всичките накуп, ама ... ако беше толкова лесно, нямаше да е толкова сладко  Laughing Laughing Laughing

Сега ще гледаме репортажи, аз и на това съм доволна. И софиянки, вземете фотоапаратите де, да има материал и за нас  Sunglasses

# 691
  • Мнения: 428
Да ги вземат апаратите,ама нали виждаш...Все ги забравят.Аз за това ако съм там......малеййй.И във вестниците ще четете JoyА като кача снимките(дето незнам как става Embarassed) после всички отсъстващи ще качат техни и.. ето ти срещичка.


Между другото имам сериозен въпрос:Като се премести студента в друг град,трябва ли да смени личния си лекар???

# 692
  • София
  • Мнения: 16 038
Ричко, може би трябва да питаш в НЗОК. Все пак повечето време ще е в другия град и там може да му се наложи преглед. Докато пътува Бургас - Плевен за 1 преглед....
Върти ми се нещо в главата за временен личен лекар в  града на университета. А и стария си остава за ваканциите. Но все пак питай в НЗОК. Имат национален тел. за справки.

# 693
  • Мнения: 428
Благодаря айше
Аз мислех така:Щом като може когато си в друг град на почивка или някаква командировка и ти се наложи да ползваш услугите на семеен лекар отиваш със здравната си книжка и всеки един общопрактикуващ е длъжен да те прегледа.По тази логика не може ли да ползват същата услуга и студентите?Ама ще питам,де.

# 694
  • София
  • Мнения: 1 762
Ричко, миличка правим срещите през седмицата, защото повечето пътуват събота и неделя. Пък и идва време за училище, малките братчета и сестричета искат своето си внимание.
На, както е казала Айша, с удоволствие ще се съберем на мига при идването на всяка от вас в голямото село.

Хора, тоя студ дето стана навън, не е на добре  Twisted Evil Всички около мен имат проблеми с кръвно и сърце. Какво му стана на това време, направо се притеснявам вече. Природа, природа, ама ей го на- толкоз години не си спомням чак такива аномалии.
Аз ще ставам, че път ме чака. То не е лесно от Младост до Люлин да се придвижиш  Joy
Хубав ден, девойки  Hug

# 695
  • Мнения: 1 252
 newsm59 на Госпожата
По диагонал ви изчетох...

Пак ли на старото място предвиждате среща?
Аз за себе си нищо не мога да кажа.
Умопомрачих се от командировки.
В петък се върнах от Русе , в сряда заминавам пак
А наближава учебната година и как ще си подготвя децата , идея нямам

Хубав ден и от мен  bouquet

# 696
  • Мнения: 444
Така с малко закъснение но от сърце желая здраве и късмет на рожденничките Мери и Госпожата.
Добре дошла на Даная - и честито студент.
С раздялата просто не се свиква но да живеят телефоните.
Нашата от днес е в София и утре е на изпит - дано го вземе Praynig Praynig Praynig
Относно личен лекар - не сме сменяли, но не се е налагало да ползва такъв в СФ, иначе по повод това че е студент в др. град сменя адр. регистрация с временно местоживеене без смяна на ЛК. и може да смени по всяко време личния лекар- иначе трябва да чака до декемри.
Аише - нямам идея за подарък но ако се сетя за нещо ще пиша.
Абет - то си е цяло приключение да се предвижиш от една точка до друга в Сф.

# 697
  • София
  • Мнения: 16 038
estreq, ще стискаме палци и утре вечер да се похвалиш със взет изпит.
А в момента Люлин - Младост е много лесно с метрото. Виж с кола е по-сложно през околовръстното. Хората май са още по почивки и няма големи задръствания.
Абет, къде ще е срещата?

# 698
  • Мнения: 1 252
Стискам палци за изпита !


Aisha, от както пуснаха мтрото , не ползвам нищо друго , за 10 мин. съм на работа
Благодат

# 699
  • Мнения: 428
Гледахте ли тази вечер темата на Нова?-беше повторение.

# 700
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Естрея, стискам палци за изпита  Peace

Аisha, аз не съм измислила още подарък за Ивка, но мисля за 20-я рожден ден да осъществя една мечта за телефон (дано не е много скъп  Praynig). Но ти вече маркира, че имате хубав телефон. Ивка казала на баба си, че иска спортно-елегантен тоалет от нея за рождения ден (каквото и да значи това в нейните представи).
Я споделете интересни идеи, моля  newsm78

Ри4ко, писали сме едновременно. Каква беше темата на Нова?

# 701
  • София
  • Мнения: 16 038
Каква е била темата на НТВ?
Аз слушах новини по БТВ - даваха за донорски яйцеклетки.
Мария, освен да си избере тоалета и ти да го платиш.
Аз накрая ще и купя наколко есенни блузки и ще я накарам да си вземе панталон или дънки. После ще ги платя. Имаме наблизо магазин за младежки дрехи. Вчера гледах, вече има и есенни стоки.
Моето диване е в Борисовата градина само по потник, без връхна дреха.
Отказва да се прибере преди 23.00 ч.
Дали ще доживея поумняването и?

# 702
  • Мнения: 3 371


Да ви почерпя по едно коктейлче ! Вече знам как ! Grinning

За срещата - нямам претенции , където кажете !
Ричко , има бургазлийки , ама в София живеят ( в Бургас съм родена , обожавам го този град , имам там леля , която много обичам !) Wink За фотото не се притеснявай -  аз никога не пропускам да се щракнем ! За алиби , дет се вика ! Flutter

# 703
  • София
  • Мнения: 16 038
Госпожо, благодаря за коктейла. Избирам червения - с каквото и да е.
За среща - Джорарето е удобно, до метрото. Но и други да си кажат желанията - аз съм лесна.

# 704
  • Мнения: 3 371
Госпожо, благодаря за коктейла. Избирам червения - с каквото и да е.
За среща - Джорарето е удобно, до метрото. Но и други да си кажат желанията - аз съм лесна.

Айше ,  Hug! Няма проблем за Джораре , ако е хубаво времето и там има хубава  градина ! Само кажете - веднага ще резервирам ! Peace

Общи условия

Активация на акаунт