Попътен вятър на порасналите ни деца - 5

  • 24 370
  • 725
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 3 540
*danaya* ,добре дошла и попътен вятър и на твоето момче ,станал вече младеж. Hug

Е аз си виждам девойката всяка вечер ,но за мъничко ,защото се прибирам късно ,а тя е уморена и й се спи. Почти всеки ден има с какво да се похвали ,а на мен ми е толкова приятно.
Вече си има редовен клиент и то заможна дама ,допаднали са си много  Flutter

# 676
  • Мнения: 3 371
*danaya* ,   bouquet добре дошла !
Ванюшка ,  Hug много се радвам за Петя ! Peace

# 677
  • Мнения: 208
Като сте се разговорили кой колко често си вижда децата - да се включа и аз! Simple Smile И моето момче е далече, и аз го виждам 2-3 пъти в годината! А дори и като уж си е в къщи  го виждам по-рядко отколкото като е в чужбина - да живее скайпа! Laughing
Аз преди малко изпратих Иван за София, а утре ще лети за Холандия! Много ми е мъчно, но съм по-добре от миналата година - започвам да свиквам! Cry Сега му предстои търсене на квартира, търсене на работа, лекции, изпити...Ще се видим чак за Коледа! Но и той вече е по-спокоен, по-уверен от миналата година. Оправят се децата, подреждат си живота, а ние така или иначе ще ги мислим и ще им треперим! Heart Eyes

# 678
  • София
  • Мнения: 16 103
Даная, не се притеснявай/колко лесно го пиша/. Ще се наредят нещата с момчето. Важното е да започне, после може да се прехвърли друга специалност. Виждането 1 път седмично си е много добре - тъкмо няма да си омръзнете, ще сте си по-мили. А и Пловдив е голям град - винаги може да си вземеш отпуска и да се разходиш до там. Хем по магазини, хем на гости на сина.
Ани като си е у дома едва ли ни се събират повече часове виждане седмично. От много време снощи бяхме заедно по-дълго време. Просто дискотеката се отложи за тази вечер и си беше в къщи. Тя на комп. със слушалки, баща и пред ТВ, а аз в леглото с вестник в ръка.
Ваня, браво на Петя. Пожелавам редовните клиенти да се увеличават и да е търсена.
Рил, лек път на Иван и успех във 2ри курс.

# 679
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Аз така си говоря, че ще се виждаме всяка седмица и той поне засега казва така. Обаче ако му хареса там и като се поопознае с други момичета и момчета нищо чудно както казвате вие да разреди идванията. А иначе то и сега не се виждаме кой знае колко, както и вие казвате или е на компа или навън, дискотеки, кафета .. А откакто има и гадже пък съвсем не го виждам. Мисля си ,че той по-скоро иска да си идва често ,заради гаджето ,отколкото заради нас, ама здраве да е. Явно на майките ни е по-трудно да свикнем, че децата ни са пораснали отколкото на самите деца.

# 680
  • София
  • Мнения: 16 103
Явно на майките ни е по-трудно да свикнем, че децата ни са пораснали отколкото на самите деца.
Да, те бързат да пораснат. А ние не бързаме да ги видим големи.
А за пътуването до дома имам наблюдения. Нали по-горе писах, че пътувам със  студ. рейс.
Та по мои наблюдения всеки петък автобуса е пълен със младежи с големи пътни чанти и куфари. Така е от септември, до към студ. празник. После - Коледа, сесия и от втория семестър чантите намаляват. Но - това е положението, да са живи и здрави.  Laughing

Последна редакция: сб, 28 авг 2010, 08:00 от Aisha

# 681
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Мерло, чудна екскурзия, браво  Peace
Даная, добре дошла при нас!   bouquet
Здраве и успех на младежа! Всичко се нарежда от само себе си. Колелото се върти, няма нужда да го спираме или забавяме, пък и не е нужно  Peace
Ваня, радвам се за Петя много! Поздрави  Hug
Ивка ще е на морето до около 15 септември. Засега е много доволна. Но уморена. Но нищо хубаво не е лесно, нали  newsm78

# 682
  • Мнения: 3 540
Добро утро ,девойки  kaffeetrmker_2  Hug

Приятно е когато децата ни са доволни ,макар и уморени  Flutter Hug Heart Eyes

Я кой днес ще черпи  Wink

Честит Рожден Ден ,Мери (госпожата)  bouquet

Повече усмивки на лицето,
парички в портмонето
и любов в сърцето!  Party

# 683
  • София
  • Мнения: 16 103
Госпожата, честит рожден ден!
Пожелавам здраве, щастие и сбъднати мечти.   bouquet

# 684
  • Мнения: 1 639
Честит Рожден Ден ,Адашче newsm59 Много щастие и прекрасни мигове с любимите хора!

# 685
  • Мнения: 3 371
Мили мои , благодаря ви за хубавите пожелания ! Да ви се връщат и на вас !  bouquet
Мен много ,много ме няма по слагането на онези "вкусни " картинки , затова ще ви почерпя скромно , но от сърце ! cheers cook cook cook cheers

Пожелавам ви хубав ден !  bouquet

# 686
  • Мнения: 428
Честит рожден ден,Госпожата.Здраве,късмет и много щастие на теб и цялото ти семейство.

     bdbaloni

# 687
  • София
  • Мнения: 1 762
Честит рожден ден на милата ни госпожа   bouquet
Аз сега да си призная, че днес съм на гости на свекъра и свекървата в Младост, та успях лично да нацелувам Госпожата и да и дам една китка. Е, китката не е убава, като нея, разбира се  Laughing
Добре дошла, Даная. Да ти е живо и здраво детенце, пък липсата му ще преодолееш. Ти пиши тук, пък ние ще помагаме да е по- леко  Hug
На всички други момичета, поздрави от сърце. На нашите добри дечица също. Ще стискаме палци отново за всеки изпит и всяка постигната мечта.  Peace
Ех, че ми е хубаво при вас.

Софиянки, свириме сбор  lalalala
Датата е 8 или 9 септември. Броенето започва сега  Laughing Засега потвърдили:
1. Госпожата
2. Мина
3. Абет

Целувки на всички сладурки   bouquet

# 688
  • Мнения: 428
 newsm78 newsm78 newsm78


Какви са тия дати??? На моя  календар това са сряда и четвъртък.И само за Софиянки  newsm78

Пък аз не спирам да се натискам за среща.НЯМА ЛИ ПЛЕВЕНЧАНКИ ТУК??? ИЛИ БУРГАЗЛИЙКИ???
 Weary Weary Weary Weary Weary

# 689
  • София
  • Мнения: 16 103
4. Айшето, разбира се.  Laughing
Абет, честита свеки. Дано да се разбирате - ти си толкова сладка.
Ричко, ако имаш път към София - командировка или нещо подобно - само свиркай и се събираме.
И моля ви измислете ми подарък за рожд. ден на Ани през септември. Има си всичко - МП3,4, хубав тел, проф. козметика. Сигурна съм, че на деня няма да е с нас, а с приятели. Но нали все пак трябва да и подаря нещо. Иска ми се есенни дрешки, но не става без да ги премери и одобри. А и по това време магазините още чистят летни колекции.

Общи условия

Активация на акаунт