ДАМСКИ КЛУБ 40+ ! Позитивни и чаровни... /тема 8/

  • 18 078
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 361
Лейди, благодаря за темата!  bouquet
Индийката ми напомня за Индийските приказки от детството. Бяха ми любими.
 wily , танкс за кафето. Вземам си черното, защото е със сладчици. Не мога да им устоя. Къде се изгуби? Чакаме те в другата тема. Малко остана и напредваме стремглаво.

# 16
  • Мнения: 70
Момичета сега се връщам от болницата,майка ми още е в реанимация .Кръвното и се е нормализирало,но още нищо не се знае.чакам и се надявам.Сестра ми отиде до Бургас днес изписват бебето.Сега излизам да се разходя ,че иначе ще полудея.

# 17
  • Мнения: 123
Намерих ви!
Благодаря за кафето - от сутринта ме мъчи главата,добре ще ми дойде....
До после Hug

# 18
  • Мнения: 505

 wily , танкс за кафето. Вземам си черното, защото е със сладчици. Не мога да им устоя. Къде се изгуби? Чакаме те в другата тема. Малко остана и напредваме стремглаво.


тука съм..ама нещо нямам хъс да се включвам в седмокласната тема..че моята тийн..ка тотално е изкрейзила и покрай нея луднах и аз... абе малко остана та ще се опитам да и влеза в кръвната група... че пък и реално сме една, но с различен резус фактор  hahaha Joy сигурно от там идва различието  newsm78


грегори, стискам ти палци за бързо и безболезнено възстановяване на майчето ти  Praynig  bouquet Praynig

# 19
  • Мнения: 123
Момичета, като се сетя за кошмара 7 клас,тръпки ме побиват.Напълно ви разбирам, но и това ще мине,стискайте зъби  bouquet

# 20
  • София
  • Мнения: 339
Лейди - поздравления за темата! Всичко се опитваш да превърнеш в красота! И успяваш.  bouquet
 И няма да се съглася с твърдението за белите коси. Аз имам само 1-2 бели косъма, а съм семейна от 15 години. И половинката ми е много готин, но не е съвсем ангелче(като всеки човек)........Просто гени струва ми се.... Преди се боядисвах за разнообразие, но сега ще чакам появата на още сребро. Майка ми твърди, че косата ми вместо да побелява - потъмнява - все ме пита не съм ли се боядисвала Joy Joy

Григори - имаш стиснати палци и от мен Praynig

# 21
  • Мнения: 2 138
Здравейте,мами!
Изтрещяването е посъвместно и тотално!Как ли ще ги изкараме тези дни до края?
Чакам ваканцията повече от малкия,изморих се ... от всичко.
И все пак,малки деца ,малки ядове!
Трудно си събирам мислите,а зная,че не е от времето за съжаление.
И сега да ви споделя поредното разочарование от пресата;в миналия брой на в-к"Уикенд" излезе статия
за д-р Манов,моя близка ме помоли да проверя за адреса на този клуб и се оказа,че там наистина идва доктора,един път седмично за около час,но мери кръвно,а не лекува,както беше написано в статията!!!!!
А,хората са от Плевен и това вече се усложнява ,както и всикидневно хора търсят адреса и доктора!
Когато става въпрос за лечение и има и малка надежда,хората са готови да се хванат и за сламка.Но питам -
къде е тук етиката,трябва ли само заради продажбите на изданията ,да се разочароват хората?
Няма ли да има норми,правила?Особено,когато става въпрос за лечение/.Гадно е и когато се пъхат под юргана,/
 Не вярвайте наивно на пресата,потърсете информация,предпазете се!
Сега,трябва да кажа истината и ми е много кофти....една надежда по-малко,но поне да не се разкарват до София.И това ще е вярно - не вярвайте на жълтата преса!
Стана малко тъжно,но за тези неща трябва да сме информирани,а сега ви желая много усмихнати хора около вас и красота!
И едно следобедно кафенце с приятел!  food010  food010

# 22
  • Мнения: 1 252
Хоп, още еднин изтрещял Embarassed Лейди  bouquet

Може да не пиша редовно, но ви чета неспирно!
Хубав ден

# 23
  • Мнения: 280
Здравейте!
Lady-B , наистина много е красива новата тема newsm51!

красива белла , не те разбрах, но явно си ядосана.Дано ти мине бързо!

Елинор 777 , щом ще идват майстори не пий много  кафе, че и без това сигурно кръвното ти ще зиграе Laughing!

bobi40 , малко остана.После как ще спиш където и когато намериш 10мин. да положиш глава. Ти нямаш ли комшийки за кафенце и лаф наблизо? Така по няколко дена сама сигурно много доскучава.
И аз 3 дена съм самичка ама с двамата юнаци ....
Иначе едно и също, всеки ден.....само децата разнообразяват с различни мурафети.
Чакам понеделник с нетърпение, че сме на абитуриентски.

# 24
  • България
  • Мнения: 2 164
красива белла, извинявай но как и с кой акъл някой може да вярва на в-к "Уикенд"???  Shocked
Тази преса за това е наречена "жълта", за да е ясно, че е несериозна и не може да й се вярва. Разбирам хората в беда, че се хващат за всяка сламка, но нали затова до тях има други, които да ги отрезвят.

# 25
  • Мнения: 17
Привет момичета Hug
Аз ви поизпуснах малко,но ще се върна да погледна в старата темичка.

Иначе днес бях много развълнувана от новината, че моя много близка приятелка от ученическите години си е осиновила момиченце на 3 годинки и са много щастливи двете. Heart Eyes


# 26
  • София
  • Мнения: 1 634
Момичета, много сте мили, благодаря!  Hug

Красива белла, съжалявам, че информацията е била подвеждаща,..
Аз предпочитам да се ровя в нета, да питам тук-там , но този Уикенд май наистина е 'жът',.. Thinking
 Аз не купувам вестници изобщо, само списания.
Истината е, че има много неетични журналисти, въпреки че аз уважавам изключително много тази професия!   bouquet

Амес, чудесна новина!!!  4470 Да са здрави и щастливи! Hug

Bobi, погали бебка!  Започва вече обратното броене, малко остана! Peace

# 27
  • Мнения: 59
И на мен напоследък не ми остава време да пиша,но ви проверявам всяка вечер. Hug
Радвам се,че Боби е наред и хайде моля ви,не изтрещявайте,че почна ли аз,става страшно. Joy Joy Joy
Лейди,чудесна тема си оформила,както винаги. smile3501
Няма с какво да се похваля,освен,че татко е добре и ние покрай него.Има някакво странно подобрение в отношението на докторите към нас  newsm78 и има за какво да съм доволна.Днес започнахме вторият курс химио и ще чакаме.Това е. Hug

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 820
 cold мечтая си за   Nature Sun With Face
arween44  и grigori   Hug Praynig
Амес ,много здраве и щастие да се разбират и подкрепят,сигурно е голяма емоция Simple Smile
Боби и аз обичам да спя по диагонал голям кеф е Peace
Боли ме гърлото и в резултата на което не ми се пише bye

# 29
  • Мнения: 2 138
Привет!
Шанелче,Софи,няма нищо за разбиране просто спекулиране с наивитета и болката на хората.
Вече е друг въпрос кой, какво чете и защо.
Нека,бялата лястовица да остане наистина бяла!Надеждата! Flowers Four Leaf Clover

Общи условия

Активация на акаунт