Жената ОВЕН - 13

  • 15 608
  • 745
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 348
Делте,така ме уплаши сутринта ooooh!!Дано по-бързо се оправи сина ти Peace
.И ние като ходихме в Спешния ортопеда беше много приятен.Подходи много внимателно към сина ми,който беше адски уплашен.

# 691
  • Мнения: 2 139
Пфуууу, че неприятно, Делте!Но важното е, че ще се оправи Диването ти Wink
Нали на турски ресторант щяхме да ходим, но ако не вали да се разходим по алеята и някъде там.Въпреки, че синоптика го дава да превалява, но без гръмотевици и светкавици Wink

# 692
  • Мнения: 608
Хайде първо да сложа по едно кафе

Делтичка, пробвали ли сте с онези джаджи в контакта п/в комари? Ние предното лято така се спасихме. Ама някой умник ми е изхвърлил машинката и сега яко трябва да се ръсна пак..Защото то се купува само пълнителя.
А момичето, което е на регистратурата в спешния мисля че я похвалих с притесненията за сина си началото на годината..Намира топла дума за всеки.  Grinning
Да пием кафето някъде следобяд? За срещата де. Кои ще дойдат? Нери, Пепи, Ягодинкее-не сте идвали никога досега-хайде не се помотквайте!



# 693
  • Варна
  • Мнения: 113
Събота мъжете са извън града. Аз съм с малката. Ако срещата е докъм 20 часа Grinning и е нейде на откритичко бройте ни 2 овенки hahaha

# 694
  • Мнения: 2 139
Нери, срещата е колкото си я направим LaughingМоже да е към 17ч., че поне и дребната да е наспана.

ЕЛИ, ако е за райд имам от старите, които бяха комбинирани и за таблетки и за парфюма.Ще ти я донеса, армаган за волята ти(знаеш за какво Wink).

# 695
  • Мнения: 608
Да, Фран, парфюмчето беше. Ми чудна работа ни свърши в спалнята-след като го сложихме кьорав комар не видяхме.

Мацки, купих си цвете газания онзи ден, ама нали валя и се муси времето и чак днес си отвори листчетата да му видя цвета  Grinning То е като слънчогледа и се отваря само на слънце.



Маргалчето къде заби пак?

# 696
  • Varna
  • Мнения: 2 596
КОКОЛИНКА Hug
Съжалявам, че съм те уплашила Sad Ама щом съм писала, значи няма нещо страшно. Исках по бързо да лягам и заспивам, че трябваше рано да ставам, че много ангажименти имах днеска. Върнах се преди час едва.
ФРАНЧИИИИ Hug
Много си грижовнааааа, гледаш да разкараш всякакви светкавици и гръмотевици Hug
ЕЛИЧКААА Hug
А ти, тиииии, ти си поднесла това кафе което аз обожавам- със много каймак и задължително със канела и бита сметана. Hug
Ами хубаво ще е ако времето е такова да сме си на откритичко. То дори само да вали няма да ни е баш комфортно да сме на открито Joy
Ама можем под някоя тента да сме, стига да е както през ноща като водих синковеца на доФтУр. Бях със жилетчица. Може да си вали, но да няма студен и силен вятър..
Ели, имаме такава машинка, ама много рано влязъл тоз комарок бе #Crazy ходих аз днеска за пълнител но нямаха такива като за нашата машинка. Ще проверя и на други места.
Хайде момичета, казУвайтИ на кое място ще пием каЙве. Такова като на Еличка което ни проднесе преди малко знаете ли де има във Варна??? ШЪ изпия някУлку smile3508
Еличка, чудесно цветенце, също като нас Овнетата, Слънчицето му е душицата и на него се радва най много Grinning

# 697
  • Мнения: 410
здравейте.Бенджолинка-честито!!!!и аз искам ама дано скоро се похваля...Оливия спи,като стане изчезвам при новия личен,че нали сега се сменят....лек ден!

# 698
  • Мнения: 7
Делте Sad много гадно това което се е случило с диването ти Hug дано му зарасне по-бързо пръстчето Praynig.
Елинце, мерси за кафенцето Hug а цветята са прекрасни Grinning.
Маргалчето, се запиля пак  smile3521...
Бенджи, а ти днес не трябваше ли да ходиш на доктор newsm78 или аз не съм разбрала, аааа?

Значи... Thinking да разбирам ли, че срещата ни ще е в събота от 17:00 часа Laughing

# 699
  • Мнения: 2 139

Маргалчето, се запиля пак  smile3521...



Сигурно зарежда с гъзовейки Joy
Ами Нери да каже как ще й е удобно за детето.

# 700
  • Мнения: 22 543
Делте, много неприятно с детето това...дано бързо да му мине пръста.
А защо не си слагате от тези машинки на Райд, аз съм супер доволна. Мен постоянно ме хапят комари и имам някаква съвсем лека алергия, защото като ме ухапе и започвам неудържимо да се чеша, та познай на какво стават после тези пъпки.

Франчи, недей моля те с този турсти ресторант...) толкова ми се ходи, а тук нямаме таквоз чудо...)

# 701
  • Мнения: 7
Нери, казвай мила, как ти е удобно?
И се надявам, че и другите варненки ще дойдат Naughty да не чакат специална покана Wink Hug

# 702
  • Мнения: 2 139
КоКолина има годишнина, а Пепито писа, че е на работа.Ягодинчето каза, че е на линия по принцип, де!Имахме една годтенка, Светлито, но не е писала скоро.Ако наднича да заповяда и тя на седянката.
Ако не ви се слиза до алеята, може на езерцето или Аквариума да заседнем, в предвид детските кътове за дребната на Нери Wink

Сготвих грах с пилешко.Купих си трепач рокля и пола от индийския на малката Валентина newsm44Сега си търся едноцветни потници, нещо по изкилиферчено да е и едноцветно Whistling

# 703
  • Мнения: 348
Има малка вероятност да се домъкна с малкия.

# 704
  • Мнения: 608
Има малка вероятност да се домъкна с малкия.



 newsm44 newsm44 Ураааа! Фран, айде покажи индийското си находище-съкровище?  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт