Бебешката количка - цяла наука за второ висше - 4

  • 61 394
  • 818
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 73
monda благодаря ти много за инфото!

# 31
  • София
  • Мнения: 1 262
Сенза наистина е доста добър. Разглеждах го в Бейби мола в Люлин  Peace

# 32
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 848
Аз съм от Габрово и вчера гледах в един магазин за немски стоки летни колички на ТСМ (но тук са по 45лв, а ми казаха в София че ги имало по евтини) да разбирам ли че тези колички са внесени преди 2007г  Rolling Eyes
Я, я кажи, тези летни с една или с две дръжки са?

# 33
  • Мнения: 23 171
Ей ме и мен в новата темичка.Засега съм зарязала изборът на лятна количка,но никога не е късно да си 'бодна' една нова. Simple Smile

# 34
  • Мнения: 1 650
основавам клуб на колекционерите и почитателите на колички
Записалите се в клуба имат право на безплатна количка за седмица годишно.
Членски внос - 3 колички (мойе и втора употреба), но да не съвпадат с вече дадените за музейната сбирка на клуба

# 35
  • Варна
  • Мнения: 692
Започвам вече да се оглеждам за лятна количка Grinning

# 36
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 848
основавам клуб на колекционерите и почитателите на колички
Записалите се в клуба имат право на безплатна количка за седмица годишно.
Членски внос - 3 колички (мойе и втора употреба), но да не съвпадат с вече дадените за музейната сбирка на клуба
Да дам три колички, за да ползвам друг модел за седмица? Ти полудя Laughing Аз и така си имам три, добре, четири колички.

# 37
  • Мнения: 1 650
Бу, идеята не е ти да си на далавера, а да се направи музейна експозиция
 Mr. Green Mr. Green
И като имаш 4 защо да не дариш 3  Mr. Green Mr. Green

# 38
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 848
Е, а аз какво да карам тогава?! Сега ги менкам Mr. Green само с една не мога.

# 39
  • Мнения: 2 768
Бу да не е жена за една количка!  Naughty

Не мога се класирам в клуба с моите скромни 2 бр.

# 40
  • София
  • Мнения: 73
Аз съм от Габрово и вчера гледах в един магазин за немски стоки летни колички на ТСМ (но тук са по 45лв, а ми казаха в София че ги имало по евтини) да разбирам ли че тези колички са внесени преди 2007г  Rolling Eyes
Я, я кажи, тези летни с една или с две дръжки са?
С две дръжки са  Peace

# 41
  • Мнения: 419
Аз от десетина дни започнах да се интересувам от колички и абсолютно нищо не мога да разбера. От време на време чета тази тема за количките и още повече се обърквам и нищо не разбирам. Каквото и да прочета се изумявам от критериите, по които се избира една количка и определено никога не би ми дошло на ум да гледам с една или две дръжки е количката, с каква твърдост на возене, как се определя тази твърдост, летни, зимни, с наклони, с кошове, пълна каша ми е. Има ли някъде систематизирано обобщено написано на едно място какво се гледа при избор на количка? Аз за сега съм омагьосана, влюбена съм в тази http://www.shtarkel.com/products/1493-detska-kolichka-classica.html. Понеже нищо не разбирам от колички, ме терзае една мисъл - забелязала съм в живота, че всичко красиво което съм си купувала не е излизало много функционално и определено все се намират "по-грозновати неща", които се оказват по-надеждни и функционални. И си мисля ако след като проуча по какви критерии се избира една количка и тази не се окаже подходяща, виждали ли сте подобна на тази, но по-функционална? От друга страна, съм забелязала, че каквото и да съм си купувала уж опростено и с малко функции винаги е било по-добро от това с многото функции и нито една изпипана както трябва.

# 42
  • Мнения: 4 202
Аз от десетина дни започнах да се интересувам от колички и абсолютно нищо не мога да разбера. От време на време чета тази тема за количките и още повече се обърквам и нищо не разбирам. Каквото и да прочета се изумявам от критериите, по които се избира една количка и определено никога не би ми дошло на ум да гледам с една или две дръжки е количката, с каква твърдост на возене, как се определя тази твърдост, летни, зимни, с наклони, с кошове, пълна каша ми е. Има ли някъде систематизирано обобщено написано на едно място какво се гледа при избор на количка? Аз за сега съм омагьосана, влюбена съм в тази http://www.shtarkel.com/products/1493-detska-kolichka-classica.html. Понеже нищо не разбирам от колички, ме терзае една мисъл - забелязала съм в живота, че всичко красиво което съм си купувала не е излизало много функционално и определено все се намират "по-грозновати неща", които се оказват по-надеждни и функционални. И си мисля ако след като проуча по какви критерии се избира една количка и тази не се окаже подходяща, виждали ли сте подобна на тази, но по-функционална? От друга страна, съм забелязала, че каквото и да съм си купувала уж опростено и с малко функции винаги е било по-добро от това с многото функции и нито една изпипана както трябва.

В края на предната тема се обсъждаше точно тази количка, може да разлистиш и да прочетеш  Peace

# 43
  • Мнения: 419
Благодаря. Аз прочетох сега в предната тема, но общо взето нищо не се кава, има коментари за тази количка, да, но крайно несъдържателни и никак не помагат на човек в избора си. Лошото е, че и по сайтовете, освен че е красива, което сама го виждам, нищо друго не се споменава и липсва друго описание. А да попитам продавачката в магазина - изобщо не зная какво да питам. За това се чудя дали няма някъде систематизарино изброени критериите и евентуално качествата на които трябва да отговаря една количка. От своята професия знам едно - за правилното развитие на детето, количката трябва да е така проектирана, че детето да е обърнато към майката, а не към околния свят. И това е единствения критерий за количка за сега, който зная със сигурност.

# 44
  • Варна
  • Мнения: 1 479
За това се чудя дали няма някъде систематизарино изброени критериите и евентуално качествата на които трябва да отговаря една количка. От своята професия знам едно - за правилното развитие на детето, количката трябва да е така проектирана, че детето да е обърнато към майката, а не към околния свят. И това е единствения критерий за количка за сега, който зная със сигурност.

Не знам каква Ви е професията, но това детето да е обърнато към майката в никакъв случай не е задължително, още по - малко след 6 месец.
Що се отнася до критериите, те зависят от това къде живеете (в голям, малък град, в къща, в апартамент, евентуално етаж, асансьор и т.н.), къде ще се разхождате (и колко далеч от вас е мястото за разходка), ползвате ли автомобил, какъв е автомобила (размера на количката трябва да е съобразен с багажника на колата). Критериите са различни за всеки отделен случай и за това немогат да бъдат систематизирани.

Общи условия

Активация на акаунт