В Зоната килцата намали и здравословно се храни!!- 2 част

  • 84 512
  • 516
  •   1
Отговори
# 120
  • Варна
  • Мнения: 89
Сега разбрах защо бавно свалям аз Laughing Само на сирене извара и мляко карам през деня. Вечер яйца риба, пилешко по рядко, че като знам как го тумблират, ми се отяжда. Даже мислих да си взимам протеин на прах, но се отказах.

# 121
  • Мнения: 2
Хах и аз по едно време като се бях разяла на това сирене,че не мога да спра Laughing мислех си,че имам липса на нещо,защото аз сирене рядко ям Laughingпо едно време се усетих да карам  малко без него,че моето си е нормално сирене дори Joy Но се замислих за тези неща и ще си хвърля едно око на онези листи  и ще се замисля  newsm78 Лени,а лунната в петък ли беше тази седмица? Лек ден   bouquet Hug

# 122
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Лени,а лунната в петък ли беше тази седмица?

Tigra1024, Hug  в събота е  Peace

ЛУННА ДИЕТА- 05.ЮНИ.2010г - СЪБОТА ОТ 01:14ч - ФАЗАТА Е ПОСЛЕДНА ЧЕТВЪРТ 

# 123
  • Мнения: 10
момичета спирайте ги тея сирена и млека и ще почнете да се топите. аз съм живия пример за това. днес се теглих и от понеделнишкото ми теглене със смъкнал 1,1 кг. т.е буквално за 3 дена. Но при мен лошото тепърва предстой защото тази вечер съм на банкет и в събота пак и колкото и да се старая да остана в зоната,все някъде ще "стъпя на криво" и  много бързо ще ги кача обратно тези килца. особено тази вечер се готвят едни баници ,някви кексове и аз както не съм ял отдавна такива неща се съмнявам да мога да им устоя.

позволявам си да дам съвет:
набавяйте си въглехидратите предимно от плодве и зеленчуци, а протейните от чисто месо, варени яйца и обезмаслена извара, а мазнините от маслини и ядки. така поне правя аз и ефекта е страшен. ЗАБРАВЕТЕ ЗА ХЛЯБА (пък бил той и черен), СИРЕНЕТЕ,КАШКАВАЛА И МЛЕКАТА(нищо че пише че са обезмаслени), ЗАБРАВЕТЕ И ЗА СНИКЕРСА И ДРУГИТЕ ШИКЕРИ, АЗ КОНСУМИРАМ ЕДИНСТВЕНО ЧЕРЕН ШОКОЛАД И ТО ПО 8 ГР. НА ДЕН.

П.С  НИЩО НЕ ВИ КОСТВА ДА ПРОБВАТЕ 1 СЕДМИЦА И ДА ВИДИТЕ РЕЗУЛТАТА

# 124
  • Мнения: 69
Orbit  мерси за съвета! Аз лично мисля да те послушам, защото и без това не съм по млечните продукти и ги ям защото трябва, но сега вече съм доволна! Весели банкети и все пак полека с баниците  Simple Smile

# 125
  • Мнения: 2
Да добавя и аз за отслабването-намерих в един друг форум едно мнение:
Lottus написа:
Поместих таблиците с протеини , въглехидрати и мазнини от Зоната. За да не си мислите, че трябва да ядете само зеленчуци или само плодове Smile) Ако искате да отслабвате трябва да разчитате на зелените продукти. Ако искате просто да задържате теглото - може да хапвате и от оранжевите и червените, но трябва да спазвате грамажите. Това условие е задължително.
И винаги - ред протеини + ред въглехидрати + ред мазнини!


А аз съм публикувала продуктите с цветовете,пак от този сайт  Grinning
Просто реших да ви го цитирам,за всеки случай  Peace

Edit:Ето още нещо,надявам се да свърши работа,като стана въпрос за листовете и как го правят там Grinning :
РEЖИМ

След ставане, чаша топла вода, неподсладен чай или дълго кафе.

Може да се подслажда със стевия- stevia http://www.vselena.com/stevia.htm

Закуска : лист 1 до 1 час след ставане
Избираме си от трите колонки по 1 ред от всяка колонка: ПРОТЕИНИ+ВЪГЛЕХИДРАТИ +МАЗНИНИ.
Или ½ кофичка кисело или прясно мляко = 200гр. 0,1% + 1 орех или вместо орех, 1 супена лъжица мляно ленено семе

Обяд: Лист 2+1 Избираме си първо от лист 2 по един ред от всяка колонка: ПРОТЕИНИ+ВЪГЛЕХИДРАТИ +МАЗНИНИ, след което прибавяме лист 1 по същия начин ПРОТЕИНИ+ВЪГЛЕХИДРАТИ +МАЗНИНИ
Ако ни е много това ядене, няма да добавяме лист 1

Следобедна закуска:
Същото обяснение като при закуска.

Вечеря: ЛИСТ 2 Избираме си от трите колонки по 1 ред от всяка колонка: ПРОТЕИНИ+ВЪГЛЕХИДРАТИ +МАЗНИНИ.
Или можем да заменим с 1 цяла кофичка кисело мляко 0,1% + 2бр. орех или
6 бр.(бадем или лешник)


Преди сън: Също като при закуска. За предпочитане е млякото + 1бр. орех

ВАЖНО: Ако изборът на протеини е само сирене или кашкавал, тогава няма да добавяме, колонката на мазнините.

Последна редакция: чт, 03 юни 2010, 22:54 от Tigra1024

# 126
  • Мнения: 127
Благодаря за безценния съвет orbit Hug
Тигърче-дай линк към този форум  Rolling Eyes

п.п. Аз се опитвам нещо тия дни да кръшкам ,но от утре се  стягам пак.

# 127
  • Мнения: 2
http://www.tialoto.bg/forum/viewtopic.php?t=2797&postdays=0& … de6aa7b493d2e6879

http://forum.kulinar.bg/viewtopic.php?f=4&t=4171 А тук май има и рецепти,съобразени със Зоната.

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?f=11&t=10985 още едно форумче

http://www.tialoto.bg/forum/viewtopic.php?t=3017&postdays=0& … 909acdfef4f1c9e41
а тук също говорят за Зоната и за Симеонов,доколкото виждам  Grinning

И отчетът ми за вечеря:
1ч.ч. ягоди-1В
1ч.ч. кис.мляко -1 ПВМ
28 гр.сирене-1П
6 фъстъка заради млякото Simple Smile

Горе-долу това е  Hug

# 128
  • Мнения: 127
  love001 тигърче

# 129
  • жителство на место
  • Мнения: 81
мерси Орбит, и аз ще се ползвам от опита ти

# 130
  • Варна
  • Мнения: 89
Орбит и аз ти благодаря за съвета. При мен много трудно ще стане това, защото не мога да стана и да ям пилешко филе примерно. И затова карам на айрян до обяд. И така се сваля, но бавно - за 3 месеца 6 кг.

# 131
  • Мнения: 2
Ехо  wavey
Какво става с вас,защо не пишете?Как е,ще правим ли лунната диета с айрянчета Misc Baby Bottle Аз вечерях като вчера и сега с нетърпение чакам времето за късната закуска  Laughing
Аз пък не знам дали от режима,обаче напоследък имам проблем със съня и не мога да заспя вечер,то нали като си в Зоната и кипиш от енергия,че чак вечер няма съм,няма чудо  Laughing Ще пробвам с топло мляко.Айде лека и пишете   typeuu

# 132
  • Мнения: 69
тигра аз искам да лунувам но незнам дали ще се справя.  Утре ли трябва да караме само на айрян? Разясни ми малко моля  Rolling Eyes

# 133
  • Мнения: 2
Ами аз направо влязон в техния форум,пак тук,при диетите,ето виж,пише даже как се прави ,ей сега ще дам линка  Hug
ето го http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=500880.0

# 134
  • Мнения: 69
Мерси утре ще видим какво ще направя, но мисля да пробвам. а що се отнася за зоната, незнам дали съм свалила кила защото не съм се теглила, но определено се чувствам много добре! Hug

Общи условия

Активация на акаунт