Отговори
# 45
  • Мнения: 1 629
Ползвах до годинка прах за пране за бебе, препарата за бебешки съдове така си и седи. Спрях да стерилизирам на четвъртия месец.

# 46
  • Мнения: 15 379
Детето ми е с много чувствителна кожа. По тази причина все още използвам бебешки прах/гел за пране и омекотител.
Пера винаги дрехите му отделно, като разделям бельото от връхните му дрехи.
Препарат за съдове почти винаги съм използвала обикновен, а когато навърши 6 месеца започнах да измивам приспособленията му за хранене в съдомиялната.

# 47
  • Мнения: 2 829
Никога не съм прала дрехите на бебетата си отделно. Тъй като повечето време бебетата ми прекарваха сгушени в някой от нас реших, че най-нежната им кожа, на лицето и ръцете се допира по-често до нашите дрехи, отколкото бебешките. Поради тази причина всички дрхи- и нашите и бебешките трябва да са чисти и изпрани с безвреден прах. Пера всички дрехи с прах, който съдържа само сапун, винаги слагам допълнително изплакване. ще продължа все така и занапред.
Т.к. и двете ми деца са кърмени до 6-тия си месец не са ползвали никакви прибори- нито шишета, нито залъгалки, нито лъжици. Та след 6-тия месец започнаха да ползват обикновени чинии, чаши и лъжици, които се мият заедно с всички останали.

# 48
  • Мнения: 603
все още пера отделно, с бебешкия прах и ползвам все още препарата за съдове, харесват ми мн и препаратът и прахът за пране...та ги ползвам не толкова поради необходимост, колкото по навик и от симпатии  Grinning

# 49
  • Мнения: 1 167
Бебешките пера отделно, за да не се оцветят от другите ( нашите) дрехи. Не съм ползвала специално бебешко веро, но отделна гъба да.

# 50
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813
   Не помня точно докога използвах бебешки прах - докато навърши 2 години със сигурност . След това  започнах да пера дрехите му с нашите.  Нямаше алергична реакция или раздразнена кожа . Бебешко веро не съм ползвала.

# 51
  • Мнения: 2 658
Ето, точно идеално е обяснила yanast. Тъкмо по теzи причини това с раzделянето на дрехите на бебето, от теzи на хората, с които живее, които го гушкат и в чиито легла спи(например) ми се вижда абсолютно.. беzсмислено и zатова не съм го правила почти. Така смятам аz де. Споделям иzцяло мнението й  Peace

# 52
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 338
Дрехите на каката все още пера отделно от нашите, но с нашия прах. Просто ми е по- удобно да ги пера отделно. С бебешки прах перях до 2 години някъде. Не съм ползвала бебешки препарат за съдове, стерилизирала съм ужасно рядко.
Бебето сега пера с бебешки прах, но пък често смесвам с дрехите на кака й. На кърма е, не ползва атрибути за хранене, залъгалката дори я мия веднъж на 2 дни сигурно  Embarassed

# 53
  • Мнения: 541
И до сега пера дрехите на големия отделно, но към годинката вече ги перях к нашия прах за пране.
Отделен препарат за съдове не съм ползвала.

# 54
  • Мнения: 1 354
Още мия шишетата с детски препарат Peace дрехите от около месец вече пера с нашите дрехи, използвам Ариел Peace

# 55
  • София
  • Мнения: 1 139
Все още пера дрешките на детето отделно от нашите, но преди месец спрях да ползвам бебешки прах Peace
Бебешко веро не съм ползвала, само отделна гъба и четка за шишето Peace

# 56
  • Мнения: 312
Все още пера дрехите на Симона отделно.До 1.5г използвах бебешки прах.Детски препарат не съм използвала.

# 57
  • Мнения: 31 206
Докато не ти писне. Whistling

# 58
  • Мнения: 8 999
Специални препарати не съм ползвала. Изварявах им шишетата до шестия месец. Дрехите перях отделно от нашите до края на първата година. И досега пера отделно тяхното бельо от нашето.

# 59
  • Мнения: 262
и аз се чудя какъв е смисъла да се пере отделно като бебето ще е по цял ден с нас...

Общи условия

Активация на акаунт