Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 1 202
До около годинка перях с бебешки прах дрехите на малката и винаги отделно от нашите.Сега също пускам нейните дрешки отделно от нашите,но вече праха е от този,който позлвам и за нашите дрехи.
И аз не съм ползвала бебешки препарат за съдове.

# 31
  • София
  • Мнения: 2 132
Използвам бебешки прах и препарат и не мисля да ги сменям поне още година.

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
пера дрешките и с бебешки прах отделно от нашите, веро ползвам от нашето.

# 33
  • София
  • Мнения: 1 603
Перях отделно, докато не проходи - след това ми се стори излишно.
По принцип за всички дрехи ползвам бебешки прахове - Сано, Персил

# 34
  • София
  • Мнения: 17 592
До о/о годинка.

# 35
  • Варна
  • Мнения: 3 953
С всяко следващо дете се , вече след 4 месец
взех да пера заедно с нашите  и на другите деца. А прах за
пране от няколко години ползвам само бебешки и за нашите
и за техните дрехи. Препарати специални  за детска полуда
не употребявам.

# 36
  • Мнения: 1 427
Та това питам- до кога мислите да ползвате/ползвахте бебешки препарат за съдове, - не съм ползвала, мия с обикновен препарат
прах за пране, - до към 7-8 месец
 перяхте отделно дрехите от вашите...? все още и мисля да продължавам поне до 18г, позволявам си само някое яке да пусна с нашите, предпочитам да не смесвам понеже никога не се знае кой какви гъбички и други кожни заболявания е завъдил  Wink

# 37
  • СВИЩОВ
  • Мнения: 556
Все още пера детските дрехи отделно, с детски прах за пране. Не мисля и да променям това, харесва ми миризмата .   Бебешки препарат за съдове не съм ползвала.

# 38
  • Мнения: 2 231
до към 6 месец ги перях отделно с бебешки прах дрешките

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 171
с бебешкия прах спрях да пера малко преди годинката
дрехите вече разделям на цветно и бяло, а не на наши и детски, така или иначе гладя всичко, а и децата са вече големички
детски препарат за съдове не съм ползвала никога

# 40
  • София
  • Мнения: 44 229
Бебешки препарат за съдове никога не съм ползвала.
Бебешкият прах до към 2,6-3 защото беше с АД.
Пера отделно и не сматам да почвам заедно, цапа пре достатъчно, че да събира по пералня през 2-3 дни, не виждам причини да смесвам.

# 41
  • Мнения: 6
никога не сам позвала детски препарат за миеене на съдове и шишета,а детски прах за пране ползвам все още и пера неговите дрехи отделно

# 42
  • Мнения: 1 949
Бебешки препарат за съдове не съм ползвала.
Бебешки прах за пране ползвах до към 1г6м. До към 3г делях дрехите на наши и нейни. Сега вече ги деля като цветни и светли. А бельото на детето пера отделно от нашето с нейните хавлии. Събира се за половин пералня на ок.2-3 дни бельо+хавлии.

# 43
  • София
  • Мнения: 283
Бебешки препарат за съдове никога не съм ползвала. Бебешки прах ползвах до около годинка. Тогава също спрях да пера детските дрехи отделно.

# 44
  • София
  • Мнения: 600
Първата година ползвах прах за пране на Сано само за бебешките дрехи, сега пера с Персил всички дрехи. Ползвала съм бебешки препарати за шишетата пак до годинката, сега миялната мие всичко.

Общи условия

Активация на акаунт