Всякакви въпроси относно съдомиялните - 3

  • 77 307
  • 748
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 6 011
Прясно инфо за цени в Кауфланд - Сомат стандарт /80 бр. в кутия/ бяха на 39 ст. и Калгонит Куантум /май бяха 30 в кутия/ на цена 51 ст. за брой.  Peace
За сравнение - погледнах Медикс 5в1 - цената му беше 38 ст. за брой.

# 736
  • Мнения: 299
Искам да попитам, дали някой има такава съдомиялна http://www.technomarket.bg/products/09037480/aeg-f-65011-vi   и какво ви е мнението за машината? Добър ли е избора ми?

# 737
  • Мнения: 15 379
Хайде момичета - нова тема, в която ще задаваме и отговаряме на всякакви въпроси, свързани с тази голяма помощница - съдомиялната машина: Всякакви въпроси относно съдомиялните - 4.

Последна редакция: пн, 06 дек 2010, 21:50 от Sourcherry

# 738
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 789
нещо не се получава

# 739
  • Мнения: 15 379
Сега мисля, че е ок.

# 740
  • София
  • Мнения: 344
Здравейте, мислиме да купиме съдомиялна до към 500 -550 лв. умуваме между електролукс, беко, бломберг....
Интересно ми е до колко важна е функцията защита от преливане( при тези марки дават ли често грешки) ?
Функцията 1/2 зареждане и бърза програма означават ли и по-малки разходи?

Съдомиялни BLOMBERG GSS 9220 и BEKO DFS 2531 и  BEKO DSFN 1530

 има всички екстри( е отложения старт мога да го преглътна, но доколко са читави?

по-малка, но има защита от преливане -  ELECTROLUX ESF 2430 W


От сайтовете не става ясно
при тези модели има ли пръскалка отгоре, метални филтри, метални перки?


С нетърпение чакам препоръки и насоки.

# 741
  • Мнения: 15 379
Кити, копни си въпроса в новата тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=547918.0.

# 742
  • София
  • Мнения: 6
Здравейте.Ще правя кухня.Купихме уредите.Съдомиялнята е Бош.Оказа се,че нямала кобел и трябва да се купи допълнително.Дали някой има някаква представа какъв трябва да е този кабел.Или поне да ми кажете къде в София има сервиз на Бош ,за да отида да попитам.

# 743
  • София
  • Мнения: 714
Здравейте.Ще правя кухня.Купихме уредите.Съдомиялнята е Бош.Оказа се,че нямала кобел и трябва да се купи допълнително.Дали някой има някаква представа какъв трябва да е този кабел.Или поне да ми кажете къде в София има сервиз на Бош ,за да отида да попитам.
Ти от къде я купи?
Моята е Сименс, едни и същи са вносителите и има кабел.
Тези са http://bosch.expo2000.bg/
успех!

# 744
  • София
  • Мнения: 6
Купихме я от един магазин на бул.Мадрид,заедно с другите уреди.Продавъчът нещо не е в час явно.Намерих адреса на някакъв централен сервиз в Люлин.Благодаря ти за отговора.
Побърках се с тази кухня.ако знаех,че има толкава много главоболия изобщо нямаше да се заемам с това.

# 745
  • Мнения: 0
Здравейте!
Наскоро се преместих в ново жилище и имам известни проблеми с миялната- първия път тръгна нормално, но при второто пускане не може да се натисне старт бутона- би трябвало да хлътне навътре, но не става, връща се в първоначална позиция! Опитах всичко, изпозвам таблетки, Уърлпул е, моля ако някой има идеи да ми помогне!
Благодаря предварително!

# 746
  • София
  • Мнения: 2 361
Обадете се в сервиза. може да е нещо в настойките и да Ви го обяснят по тел.

# 747
  • Мнения: 43
Здравейте!! Имам миялна Conegliano LW 12, но нямам инструкции за употреба, винаги я пускам на една и съща програма, но днес не иска да тръгне, някакви идеи от какво може да е??? И някой може ли да ми каже от къде да си набавя инструкции. Изобщо всякаква помощ ще е полезна. И друго малко индиански въпрос, но солта и гланца задължителни ли са? Аз използвам само таблетки Сомат на които пише че са със 7 ефекта...

# 748
  • София
  • Мнения: 2 361
При използване на таблетки няма нужда от гланц.
А инструкции евентуално могат да се намерят в големите вериги за битова техника. Помолете служителите да Ви преснимат съответните страници.

Общи условия

Активация на акаунт