Самостоятелна ясла № 28 на ул.Хр.Белчев ВЪПРОС за класирането???

  • 7 071
  • 106
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 816
Здравейте,
ние ходим в 28 ясла.НЕ СМЕ С ВРЪЗКИ.Приеха ни средата на септември и до тогава не се знаеше дали ще ни вземат.Яслата е страхотна г-жа Куликова е страхотна,както и всички там.Просто изчакайте и не се заяждайте предварително,защото като ви приемат ще ви е трудно да погленете тия хора в очите.Не збравяйте че ако ви приемат и вие ще станете на 3години преди септември и тогава какво, ще заревете ама защо ни гоните,какво ще правим.Бъдете малко по-толерантни.
Ако се заяждаме предварително ще кажеш на моля другарката,че Сън в лятна нощ и Мармашотка говорят лоши неща hahahaда не ни приема.
Сериозно сега-никой не се заяжда,приема в чистите ясли е оф-леле-мале.Това е обсъждано,разнищвано,мислено и прекроявано,както и изписването на децата,нооо в друга тема.
Тук търсим инфо просто,ако може да научим нещо повече Hug

# 31
  • София
  • Мнения: 1 731
poli8206, спомняш ли си кога ви каза директорката, че ви приема и след колко време тръгнахте на ясла?


Предполагам, въпросът ти не е риторичен.  Peace Аз също мога да ти отговоря.
До колкото си спомням, при нас лично този интервал беше около 1 седмица. Теоретичо може би може да отидете на следващия ден, след като ти кажат, че ви приемат, но е необходимо малко време, за да си направите изследванията, които не могат да се направят предварително.

За протокола, нас ни приеха след 11 месеца чакане - в края на ноември. От септември звънях всяка седмица, защото вече беше спешно приемането.

Всичките тези отрицателни емоции са ужасни, съчувствам на всички, които трябва да минат през тях. Всеки си мисли, мене ме лъжат, пререждат ме, защо съседчето приеха, а мен не, трябва да дам подкуп.... Ми това е положението - ако бяхме раждали на 22, а не на 32, друго щеше да е.

# 32
  • Мнения: 57
Узи, благодаря  Hug
Ето това чакаме, някой минал по пътя да сподели как е било при него.

# 33
  • София
  • Мнения: 816
И аз благодаря.И да ви попитам още нещо, ако знаете разбира се.Моята беба е с памучни пелени дали ще ни приемат с тях,имало ли е случаи и на други бебчета без памперси?

# 34
  • София
  • Мнения: 8 938
И аз благодаря.И да ви попитам още нещо, ако знаете разбира се.Моята беба е с памучни пелени дали ще ни приемат с тях,имало ли е случаи и на други бебчета без памперси?
Не виждам проблем да я приемат, стига да си осигурите достатъчен брой пелени. В крайна сметка едва ли ще им е по-трудно за обслужване.

# 35
  • Мнения: 835
Здравейте,
ние ходим в 28 ясла.НЕ СМЕ С ВРЪЗКИ.Приеха ни средата на септември и до тогава не се знаеше дали ще ни вземат.Яслата е страхотна г-жа Куликова е страхотна,както и всички там.Просто изчакайте и не се заяждайте предварително,защото като ви приемат ще ви е трудно да погленете тия хора в очите.Не збравяйте че ако ви приемат и вие ще станете на 3години преди септември и тогава какво, ще заревете ама защо ни гоните,какво ще правим.Бъдете малко по-толерантни.

Благодаря за включването Grinning и аз чаках някой да каже как става приемането.За мен лично не е нормално да няма класиране и да  ми звънят в последния момент, но явно такава е яслата.Освен това аз трябва да тръгна на работа октомври, ако не ни приемат до тогава/а ни приемат примерно ноември?/ трябва да измислям някакви вариянти, изобщо несигурно положение newsm78

И един въпрос..............ако си спомняш, кой номер бяхте когато ви приеха?

# 36
  • Мнения: 753
Приятелката ми чака от миналата година за този ясла, но все още си е със стария номер.В началото на годината не са я "презаписали" с нов номер? newsm78
Мисля, че от мин.год е 200 и нещо си номер.Казах и да провери дали и важи номера все още и ще пиша.

Тя е самотна майка, някой дали знае дали има някакво предимство? newsm78

# 37
  • Мнения: 143
Приятелката ми чака от миналата година за този ясла, но все още си е със стария номер.В началото на годината не са я "презаписали" с нов номер? newsm78
Мисля, че от мин.год е 200 и нещо си номер.Казах и да провери дали и важи номера все още и ще пиша.

Тя е самотна майка, някой дали знае дали има някакво предимство? newsm78

С предимство е!  не може да чака от миналата година и да не е се е презаписала. Аз подадох молба при навършени 10 месеца на детето /миналата година/ и тъкмо се бях отчаяла и ми се обадиха, че от септември ще има места, но в другата ясла - на Хан Крум. Бях подала и в двете.

съжалявам за ужасното писане, но съм от телефон.

п.п. пуснах тема, ако някой знае, ще съм благодарна на отг. - някаква инфо за яслата на хан крум имате ли? че няма нищо за нея. Sad мерси предварително. Simple Smile

# 38
  • Мнения: 835
На Хан Крум яслата много ми хареса, но ми е далече и за там не съм подавала молба.Бях преди 1мес там, знам, че нямаме шанс, но да питам.Персонала много ми хареса и това което ме учуди е, че те знаеха колко и кои деца ще приемат през септември.А на ХР.Белчев директорката не знаеше? newsm78 или по-точно не казва, не знам защо?

# 39
  • Мнения: 4 214
Ходим в тази ясла, но не съм от феновете на г-жа Куликова / и не се каня да се червя за това/. Не съм аз ясленчето и не обичам да ме строяват като малоумна. Антипатията ни е взаимна. Много съм доволна от госпожите в групата.

# 40
  • Мнения: 835
Ходим в тази ясла, но не съм от феновете на г-жа Куликова / и не се каня да се червя за това/. Не съм аз ясленчето и не обичам да ме строяват като малоумна. Антипатията ни е взаимна. Много съм доволна от госпожите в групата.

Благодаря за включването Grinning
Моля те сподели как ви приеха? И при вас ли в "последния"момент?

# 41
  • Мнения: 57
Въпрос към мамите,чиито деца посещават 28 ясла и навършиха 3 години през първото полугодие: изписаха ли децата ви от яслата?
Моля,отговорете ми.

# 42
  • Мнения: 4 214
Подадохме молба когато детето беше на 3-4 мес, на 1г и 4 мес ни дойде реда и ни приеха.

# 43
  • Мнения: 835
Подадохме молба когато детето беше на 3-4 мес, на 1г и 4 мес ни дойде реда и ни приеха.

А как разбрахте, че ви е дошъл редът? По телефона ли ви се обадиха или вие си проверявахте до къде са стигнали?

Защото директорката ни каза да сме проверявали, но колко пъти и кога....не се знае.Когато отидох през една седмица тя беше много учудена защо идвам, след като предната седмица съм била.Казах и, че ми е казала да проверявам, но тя пак не уточни през колко време да идвам.А и какво точно "проверявам" не се знае, защото тя не дава никаква информация.

# 44
  • Мнения: 4 214
проверявахме, като наближи годинката. Нямаше смисъл по-рано.

Общи условия

Активация на акаунт