Подсъзнанието може всичко 25 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 248 262
  • 746
  •   2
Отговори
# 300
  • Шотландия
  • Мнения: 2 859
От няколко дни моля Ангелите да ми дадат в съня ми знак какви стъпкида предприема за да постигна определена цел. И две вечери подред сънувам "лоши" неща. Първата вечер емоционално бях свързана със съня и събитията в него - първо видях съученичка, която не съм виждала от гооооодини (но и никога не сме били особенно близки), та тя в известен смисъл ме спаси от това което се случи после...... страхувах се, плаках.... но после нещата се оправиха.... и "лошото" смени облика си. На сутринта имах случка действителна, в която изпитвах притеснения (но не толкова силни колкото в съня си).
Снощи отново сънувах - този път нямаше емоция. Нещата които сънувах бяха отново отрицателни... но аз не участвах емоционално в тях. Бях страничен наблюдател.... дори не касаеше мои близки, но беше пък колежка от работа. С която също нямаме омоционална връзка, а и е от почти две години в майчинство. Нещата си останаха такива - в смисъл регистриах събитието /това от съня ми/, почувствах дисконфомфорт известен, но с мисълта че това не е моята реалност и все едно продължих нататък. По късно се събудих. В смисъл че не по време на съня.
Вярвам че това са някакви знаци, но не ги разбирам. Сега като пиша това ми просветна нещо - целта ми е свързана точно със взаимодействието на детето и работата ми. Последователността на сънищата ми е нещо такова - емоционално свързана в първия и колежка от работата от втория. Но какво пропускам. Знам че тук има "специалисти" по тълкуването на сънища. Мила, ако можеш да метнеш един поглед...., а Дарена съм я признала за веща в знаците. Ще се радвам ако вие сте моите посредници на Вселената, Бог и Ангелите.

бих могла да разкажа и по подробно сънищата, ако това ще помогне
Крен, вероятно ще те разочаровам, но не смятам себе си за специалист по сънищата. Причината е доста лична - въпреки че съм поизчела навремето доста за сънищата, никога не съм успявала да тълкувам собствените си сънища - а и не мисля, че сънувам "пророчески сънища" - или поне не ги запомням. Помня само неприятните сънища, а след това не ми се случва нищо неприятно, или поне не нещо, което да се запомни чак толкова. Според Пиер Дако, когато сънуваме такъв "голям сън" - той ги нарича така - го знаем веднага, и критерият е точно емоцията, която изпитваме, като сънуваме, причастността, която усещаме.

Напоследък съм си харесала повече обяснението за сънищата на Абрахам - според книгите/семинарите на Джери и Естер Хикс, сънищата са ориентир за това, къде сме в смисъл на създаване на живота си. Поне аз за себе си виждам потвърждение в това - ако сънувам неприятни неща, вероятно подсъзнателно енергията ми не е в най-добра кондиция за създаването на нещата, които желая - тогава правя нещо за себе си, което да я подобри - каквото ми е приятно - разходка на тихо, спокойно място с размисъл, хубава музика, или просто "слушане" на природата, топла вана или душ, нещо приятно за хапване и отпускащ филм, някоя от техниките за "пускане на неприятната емоция", за които все не намирам време да пиша, медитирам. Или просто спя повече, ако имам нужда от почивка.

В твоя случай, ако действително искаш много да откриеш знак, за който си молила, мисля, че е по-добре да послушаш вътрешния си глас. Дийпак Чопра има една техника, която обичам - задаваш си въпрос, седнала удобно на тихо място - и следиш усещанията в тялото си. Ако усещането е за комфорт - отговорът е утвърдителен - ако усетиш свиване "под лъжичката", стягане в гърлото и т.н., притеснителни знаци - отговорът е отрицателен, това, за което си попитала, няма да е добре за теб. Той твърди, че тялото ни (което, естествено, е свързано с душата неразривно), си има много богата собствена система за ориентация в нещата и трябва само да се научим да я ползваме.

Винаги, когато съм ползвала тази техника, отговорите са били правилни. Дори се улавям често, като се опитвам да обсъдя нещо с мъжа си, той ме пита - а какво мислиш ти, какво усещаш - и дори и да му казвам - абе сега искам да чуя твоето мнение - някакси се връщам към моите усещания - и инстинктивни ЗНАМ какво трябва да се направи. Като ми напомни - и много бързо намирам отговора - какво трябва да направя, за да СЕ ЧУВСТВАМ в синхрон със себе си. Дори днес стана - и като го направих, той ме попита - сега по-добре ли се чувстваш - направо сякаш планина беше паднала от плещите ми - а ставаше дума за едно не много голямо решение - решение, в рамките на седмица, която, обаче, може да има отражение за по-нататък.

Успех!  Hug

# 301
  • морето, сините вълни...
  • Мнения: 510
Мила, Дарена Благодаря Ви.
Дадохте ми друг поглед на нещата, защото се притеснявах че прекалено емоционално приемам ситуацията.
Тази техника от Чопра се опитвах да я прилагам, но не можах да се абстрахирам от "ами ако" и съответно не съм сигурна на кое точно "ми се свива под лъжичката" . Май ще направя друго - ще напиша на един лист всичко от което се страхувам за да го вида всъщност толкова ли е голямо.

И нещо малко в страни от темата - днес бях на първата си родителска среща за бъдещото първолаче. Госпожата много ми допадна. Дори на моменти имах усещането че я познавам, а и определено има от "нашите" неща в нея. Не знаех абсолютно нищо предварително за нея, оставила бях всичко на Вселена. Просто го записах в най близкото училище, за наш късмет има и допълнителна паралелка с рисуване теста за която преминахме. Мисля че всичко се нареди по най добрия начин до тук, за което съм изключително Благодарна на Вселената и Бог, но също и на Вас.
Обичам Ви  bouquet

# 302
  • Мнения: 836
Гледайте интервю с Ангелина Могилевска на 21-ви юни от 9.30ч. по Btv в "Денят е прекрасен" и на 1-ви юли от 14.00ч. по NBT в предаването "Каталог"

Ангелина Могилевска е единствената сертифицирана ученичка на Луиз Хей и Лиз Бурбо в Русия, както и първия доктор по метафизика в Русия. Тя е духовно ориентиран психотерапевт, член на професионалната психотерапевтична лига на Русия, автор на над 30 книги, аудио и видео материали, член на съюза на писателите на Русия, рейки мастер, инициатор и организатор на проекти, обединяващи хора и лидери на духовните центрове. Работила е с Дийпак Чопра и Майкъл Бекуит, основател на най-популярният духовен център в Америка... /прочети повече в ИНТЕРВЮ С АНГЕЛИНА МОГИЛЕВСКА:
http://self-help.bg/wellness/praktiki/382-eko-psihologia-na-novo … a-mogilevska.html

ИЗЛЕКУВАЙ ЖИВОТА СИ С БЛАГОДАРНОСТ ЧРЕЗ ПРОШКАТА /практически семинар/ -
http://self-help.bg/wellness/praktiki/384-izlekuvai-jivota-si-s- … lovdiv-varna.html

ЗАКОНЪТ НА ПРИВЛИЧАНЕТО. КАК ДА РАБОТИ ЗА НАС ВИНАГИ. /блиц тренинг/ -
http://self-help.bg/zakonut-na-privlichaneto-kak-da-raboti-za-na … ning-7-chasa.html

ИНДИВИДУАЛНИ И ГРУПОВИ ВИП КОНСУЛТАЦИИ -
http://self-help.bg/wellness/praktiki/385-individualni-i-grupovi … lovdiv-varna.html

Ангелина Могилевска е в България (София, Пловдив и Варна) от 25-ти Юни до 15 Юли.

# 303
  • Мнения: 72
humanis, сигурно си права и не трябва да се тревожа.

# 304
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
]Кабала – наука за творението[/b]

да споделя нещо което напоследък привлича интереса ми  Hug

# 305
  • Мнения: 73
Добър ден, мили феи! Искам сега да споделя с вас нещо, което ми направи дълбоко и хубаво впечатление-
http://www.eva.bg/stars/interviews/2697
Дано ви е интересно Heart Eyes
И за разкош- една мисъл от ''Силата на настоящето'' на Е.Туле-


''Стигате'', когато осъзнаете, че вече сте там.

Хубав ден, самотворящи се Heart Eyes

# 306
  • Мнения: 620
Desss , и мен ме вълнува Кабала напоследък и намирам много отговори.

по повод навършването ми  на Христова възраст днес  Simple Smile  и излизането от Сатурновите преживелици да почерпя с една мисъл от Учителя Бейнса Дуно,

Често онези, които следват окултната наука, но не са запознати с разните клонове на тази наука, като астрология, хиромантия, френология и др., не могат да си помогнат, когато ги нападне меланхолия или обезсърчение или една рязка промяна от едно състояние в друго. Например, ако някой минава от едно религиозно състояние в едно негативно състояние на Сатурна, той веднага ще се обезвери и за да се отклони ума му от тези отрицателни мисли, върху него трябва да действат магнетичните влияния на Слънцето, и той ще се хармонира. Някой казва: не вярвам в нищо. Но щом го извадите от това течение, ще каже, че се е заблуждавал. Защото в света има едно перспективно отклонение: можем да видим неща, които никак не съществуват и да ги считаме за реални. Там е опасността. А когато виждаме и самите реалностти, няма никаква опасност. (Беинса Дуно)

koral
   bouquet

# 307
  • Мнения: 73
humanis, честит рожден ден, дори бих казала- честито Новораждане! Нека пътят ти оттук нататък е една твоя Ода на радостта! Heart Eyes

Ралико, олтарът ти е великолепен- благодаря ти, че го сподели с нас! Hug

# 308
  • Мнения: 105
koral Благодаря! Hug
humanis  Hug Честит Рожден Ден,нека всичките ти желания се сбъднат!  bouquet

# 309
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Ралико, олтарът ти е великолепен- благодаря ти, че го сподели с нас! Hug

Познавам Розалия от 17 годишна - интересна метаморфоза и за това благодаря Hug

esme_bolger,Desss,   Heart Eyes
humanis, вярвай в себе си и бъди галеница на съдбата!

# 310
  • Мнения: 515
humanis Честит рожден ден и от мен. smile3510 smile3520 Днес си намисли желние и знай, че то ще ти се сбъдне. Пожелавам ти най вече здраве и  много поводи за усмивки  Hug  newsm59

# 311
# 312
  • Мнения: 105
Днес е Международен ден на африканското дете. Отбелязва се от 1991 г. по инициатива на Организацията за африканско единство и ЮНЕСКО. Годишнина от демонстрацията (1976) на ученици в Йоханесбург, Република Южна Африка, много от които са разстреляни или ранени.


Децата в Африка

Според ООН, Африка е на последно място в света по продължителност на живота, ниво на образование и доход. Около 600 милона африканци живеят на юг от Сахара, половината от които получават по-малко от 1 лев и 30 стотинки на ден. Едно от 6 деца умира преди петата си година. Само половината от възрастните хора са грамотни.


Според скорошен доклад на британското правителство, повече от 12 милиона деца на юг от Сахара са останали сираци поради смърт на родителите им от спин. Към 2010 г се очаква този брой да нарастне на 43 милиона. Например в Уганда - една от най-бедните страни в света - около 2 милиона деца са останали сирачета поради епидемията от спин. В някои страни средната продължителност на живота е спаднала до 30 години. В някои страни средната продължителност на живота е спаднала до 30 години. Само половината от децата в южната половина на Африка на възраст до една година са имунизирани срещу дифтерит, туберкулоза, тетанус, полиомиелит и дребна шарка. В Сиера Леоне, едва 32% от възрастните хора могат да четат.Огромният външен дълг на Африка, който възлиза на 300 милиарда долара, е най-голямата пречка за развитието на континента. Всяка година страните от южната половина на Африка плащат 12 милиарда долара лихви по външните си дългове, което ги принуждава да съкратят жизнено необходимите средства за здравеопазване и образование. В момента 85% от хората в тези страни живеят в крайна бедност.

Официалната помощ за Африка постоянно намалява - от 32 долара на човек през 1990 г на 19 долара на човек през 1998 г. Средният африканец в южната половина на континента живее с 30 години по-малко от човек в развитите страни. От 36 милона души в света заразени от СПИН, 25 милиона живеят в южната половина на Африка.В момента там има 18 военни конфликта, много от които са подпалени от западните страни заради техните икономически интереси.През 2001 година проблемът с глада става най-остър в Зимбабве, Малави и Замбия. Постоянните валежи в началото на годината са причина за наводнения, разрушаване на ферми и унищожаване на полета. След това, поради необичайно топлото и сухо лято зърнената реколта се оказва нищожна. Без храна остават повече от два милиона човека. Резултатът не закъснява - всеки ден умират десетки и стотици хора. А правителствата на пострадалите страни не могат да помогнат на гражданите - купуването на зърно в такова количество извън граница не е по джоба на бедните африкански страни.


http://vbox7.com/play:f13e53bd  








# 313
  • Мнения: 72
humanis Чести Рожден Ден! Любовта, здравето, свободата и богатството са едно и също нещо и всяко от тях е пътят към друго.  Желая ти ги в голямо количество.

# 314
  • Пловдив
  • Мнения: 76
humanis Честит Рожден Ден!  nbirthday Пожелавам ти всичко за което мечтаеш да стане твоя реалност!

Последна редакция: ср, 16 юни 2010, 22:01 от mamka mimka

Общи условия

Активация на акаунт