Детоксикацията на д-р Михайлов-ТЕМА №3

  • 68 746
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 959
кога беше следващият детокс? Защо мисля от 29ти септември да почна с житния режим.

Дати за детокс до края на годината:

СЕПТЕМВРИ:21,22,23/пълнолуние/
ОКТОМВРИ:21,22,23/пълнолуние/
НОЕМВРИ:19,20,21/пълнолуние/
ДЕКЕМВРИ:19,20,21/пълнолуние/


  bouquet

# 691
  • под дъгата
  • Мнения: 89
Здрасти,здрасти...да подбутна темичката...Как сте,що сте...диети,режими...кой какво задържа,кой какво си върна...кой  как я кара...Детокса наближава... Hug

# 692
  • TX
  • Мнения: 590
Здрасти,здрасти...да подбутна темичката...Как сте,що сте...диети,режими...кой какво задържа,кой какво си върна...кой  как я кара...Детокса наближава... Hug
да наближава и може би е момента да кажете кой на какво ще кара този път дини има и пъпеши и май са най благоприятния вариант, цитрусите още не са това което ще бъдат  Wink

# 693
  • под дъгата
  • Мнения: 89
Murka сякаш им е рано на цитрусите, а и не ми се посяга към тях.Аз тия дни съм подкарала едни сини сливи....На детокса ще съм на диня по всяка вероятност, ако открия хубав пъпеш няма да му простя Mr. Green

# 694
  • Мнения: 1 559
Аз ще карам на различни видове(не едновременно разбира се Wink)-гаранция пъпешче,ябълки ...и другото квото дойде за разнообразие.
Ама отсега съм е замислила тая англииска сол.Предният път 2 дена я пих и не излязох от тоалета....сега май пак само 2 дена...а и миналият детокс za men  беше само за 2 дена и половина..накрая се изложих Blush Blush.Сега смятам да го съ4етая и с плодовото гладуване.В смисъл да стане 5 дена на плодчета...ама 2 дена на ансола  ooooh!

# 695
  • под дъгата
  • Мнения: 89
megan79 вземай по една чаена лъжичка ансол вместо супена Peace

# 696
  • Мнения: 187
Здравейте, милички!  newsm51
Чакам и аз вече с нетърпение.... незнам още на какво на дини ли..на фрешове ли....  newsm78
Най-ми е добре на фрешчета, ама верно че няма хубави цитруси още, па и идва доста по-скъпичко.... Embarassed
Ама да ви кажа нещо - хора, които не са ме виждали повече от два месеца ми казват, че съм отслабнала... а аз на кила съм си същата за съжаление... връщам си ги свалените през детокса Rolling Eyes...Но явно се "стеснявам" леко...защото дрехите не са ми толкова широки ... както и да е... приятно е да го чуеш... Хайде след десетина дни отново сме тук... Peace

# 697
  • Мнения: 2 759
...да наближава и може би е момента да кажете кой на какво ще кара този път дини има и пъпеши и...
                               Много ми се иска, но този път детокса май ще ме затрудни доста. Когато е студено хич не ми се посяга към студени храни. Кка се справяте с този проблем?

# 698
  • Варна
  • Мнения: 439
Здравейте!
Къде във Варна мога да си купя мехурчесто водорасло?
Благодаря предварително  bouquet

# 699
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Здравейте!

Този път мисля и аз да се включа Laughing Предния път бях на фреш и мина доста добре...
Сега се колебая и аз дали да не е нещо сезонно  newsm78 И да попитам  - може ли на грозде newsm78

Здравейте!
Къде във Варна мога да си купя мехурчесто водорасло?
Благодаря предварително  bouquet

Аз май не съм виждала newsm78

# 700
  • TX
  • Мнения: 590
да раничко ми се вижда и на мен с цитрусите сухички са още, вероятно на диня ще съм newsm78 , но
Грозде не препоръчва доктора, заради високото съдържание на фруктоза и въглехидрати
Мехурчесто водорасло във Варна и аз не намерих, но си поръчах от сайта на Вербена М, това е аптката с която работи доктора струва малко над 3 лв. В случай, че не може да се намери водорслото може и Келп (има го навсякъде на Валмар и стрва около 6,50 - 7 лв.)
Английскта сол за да не о...ре  Embarassedположението се разтваря вмного малко водица 50 - 70 мл и чак слез 30 мин се поема друга течност или храна и тогава няма проблеми

# 701
  • Мнения: 240
момичета, нали мога да направя еднодневна детоксикация на 15 септември-първа четвърт на луната или няма никакво значение  Simple Smile

# 702
  • TX
  • Мнения: 590
black_mamba  детоксикцията на д-р Михайлов се прави по пълнолуние използва се отливната вълна защото тогава ефекта е пълен, а за другите фази има подфорум лунна диета, ефективно е  Wink

# 703
  • България
  • Мнения: 2 164
Ето какво пише на 1ва страница, но кой да чете...

"Детоксикация на организма по време на пълнолуние

Детоксикацията е метод, чрез който организмът се пречиства от токсини, натрупани в следствие замърсената околна среда, консерванти и добавки в храната, стрес и пр.
Прилагана системно, детоксикацията подобрява метаболизма, което води до по-правилно усвояване на хранителните вещества.

Детоксикацията не е диета!

Чрез нея се влияе косвено, а не пряко върху теглото, т.е. постига се оптимизирането му както при наднормено, така и при поднормено тегло.
Започва се 2 дни преди пълнолуние като по този начин се дава възможност за отделяне на токсини от тъканите и насочването им към кръвта. В деня на пълнолуние има мощна отливна вълна, която ги "измива". Преди пълнолуние се гладува по-лесно, постигнатите резултати се задържат трайно и т.н.
Дори само в деня на пълнолунието да не се приема храна (пият се подходящи чайове или топла вода), може да се стопят 1-3 кг, но 3-дневното пречистване има голяма сила.
Методът е подходящ за всички, включително бременни жени и кърмещи майки (регулира лактацията)"

# 704
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Грозде не препоръчва доктора, заради високото съдържание на фруктоза и въглехидрати
[

Знаех си аз,че няма да ми се отвори парашутът с гроздето Mr. Green Тъкмо си викам: ' с туй сладичкото грозде,дето го има сега откарвам и 5-дневка', ама на Hug

Общи условия

Активация на акаунт