Детоксикацията на д-р Михайлов-ТЕМА №3

  • 68 748
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 559
megan79 вземай по една чаена лъжичка ансол вместо супена Peace

А аз пиех цялото пакетче  Joy Joy hahaha
Сега ще си го разделям на 2 ,а защо не и на 3  Crazy

# 706
  • под дъгата
  • Мнения: 89
megan79 Joy Пакета се разделя на 3 части бе мацко-т.е.3 супени лъжици.И я раззтваряш в малко вода,както е препоръчано,че ...пак няма да излезнеш от тоалета Mr. GreenСутрин на гладно се изпиват 10-15 гр. (1 равна супена лъжица) английска сол, разтворена в 50-70 мл вода.

# 707
  • Мнения: 1 559
megan79 Joy Пакета се разделя на 3 части бе мацко-т.е.3 супени лъжици.И я раззтваряш в малко вода,както е препоръчано,че ...пак няма да излезнеш от тоалета Mr. GreenСутрин на гладно се изпиват 10-15 гр. (1 равна супена лъжица) английска сол, разтворена в 50-70 мл вода.



 Joy hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy
 а уж четох,четох .... ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! hahaha hahaha hahaha hahaha

# 708
  • Мнения: 959
момичета и аз съм с вас, мисля да го карам само на нектарини, и след детокса ще направя един житен режим. Дано да има ефект  Peace

# 709
  • Мнения: 0
Здрасти банда! Отдавна не съм се мяркала и изобщо не съм в час-кой как е,как я кара,докъде стигна...ама ще си науча домашното,обещавам!
Аз се стягам усърдно за детокса,по-скоро на психилогическо ниво,защото миналия месец,точно на третия ден получих много силно възпаление на яйчниците и се наложи да вляза в болница. Освен това ми откриха нисък хемоглобин,но вече съм добре. Незнам защо обаче си внуших,че кризата беше резултат от детокса,защото преди месеци лекувах отново същото възпаление и до този фатален трети ден не съм имала никакви проблеми.Явно не всичко е било изчистено и детокса веднага ми "  хвана" слабото място.
Но аз няма да се отказвам ако ще и още 5 кризи да направя-на 21 съм с вас,на всяка цена!

# 710
  • Мнения: 2 759
...мисля да го карам само на нектарини...
                            Има ли още? Отдавна не съм била на пазар май  Crazy. И аз нектарини бих ползвала, ако намеря  Peace.

# 711
  • Мнения: 959
...мисля да го карам само на нектарини...
                            Има ли още? Отдавна не съм била на пазар май  Crazy. И аз нектарини бих ползвала, ако намеря  Peace.

а, има и сега аз си ги купувам от Кауфланд и са страхотни - сладки и много лесно се делят от костилката. Взимам ги на 2,40 лв.  Peace

# 712
  • Мнения: 4 594
И аз съм с вас на 21-ви. Ще карам на ябълки. Мислех и за грозде, но май захарността му е доста висока. Thinking

# 713
  • Мнения: 0
Абе хора,нали летният детокс беше само с дини и пъпеши ShockedКакви нектарини,какво грозде,какви ябълки?!?!?!Или сока от цитруси и водичка или дини и пъпеши.................КАТО ЩЕ Е ГАРГА-ДА Е РОШАВА  bouquet

# 714
  • под дъгата
  • Мнения: 89
DETOXMAMA  Hug Радвам се,че се появи!Знам,че си много заета,но моля те минавай по-често-ей така да помърмориш и ни подкрепиш и с воля и хъс да ни заредиш! Heart Eyes
ruumkata позволявам си да копирам мнение на ДЕТОКСМАМА от другия форум по повод настоящия детокс и плодовете
"Май е още раничко за цитруси,така че и този месец предлагам да сме на плодове-всякакви сезонни и най-добре ако са български.Има чудесни круши,сливи,ябълки,праскови...само се въздържайте от грозде,че е доста сладко."

Само не забравяйте да ограничавате количеството! Peace

# 715
  • Мнения: 0
DETOXMAMA  Hug Радвам се,че се появи!Знам,че си много заета,но моля те минавай по-често-ей така да помърмориш и ни подкрепиш и с воля и хъс да ни заредиш! Heart Eyes
ruumkata позволявам си да копирам мнение на ДЕТОКСМАМА от другия форум по повод настоящия детокс и плодовете
"Май е още раничко за цитруси,така че и този месец предлагам да сме на плодове-всякакви сезонни и най-добре ако са български.Има чудесни круши,сливи,ябълки,праскови...само се въздържайте от грозде,че е доста сладко."

Само не забравяйте да ограничавате количеството! Peace

Ооо,за мърморенето нямаш никакъв проблем!Ама виж к'во става в другия форум-много докачливи приятелки са се появили! Не че много ми пука,ама...
Хайде уточнявам ,за да няма недоразумения:лятото ядем сезонни плодове(каквото има в момента на пазара)-1-1,5 кг плодове се разделят на 4-5 порции за деня. Вода,чай около 4 л.Плодовете може да се ядат направо,т.е. не е задължително да се правят на сок. Ясно? Нещо неясно?

# 716
  • Мнения: 187
DETOXMAMA, buba_lina  newsm51  newsm51 newsm51
Добре че ви има...Аз лично смятам, че сте доста търпеливи и отговаряте по сто пъти на едни и същи въпроси, дори понякога зададени едно след друго....  Shocked Верно, че в другия форум се опитаха да се сърдят, но мисля че нямат основание...както и да е..
Какво ще кажете за ябълково-оризов ден на 20.09 и после 3-дневен детокс - ще има ли проблем?  newsm78 Нали по принцип преди детокс трябва да е по-леко храненето, та затова реших да опитам така... Досега не съм правила такъв ден, а чета че много мацки са доволни...Ще се радвам на мнения...  Peace

# 717
  • под дъгата
  • Мнения: 89
Ql4e_ZLAto DETOXMAMA е цяла енциклопедия,заредена с много воля и не малка доза инат Wink Къде ме слагаш до нея...аз съм като капчица.Виж в моралната подкрепа ме бива или поне се старая.А и нали за това сме тук-да се подкрепяме и съветваме кой с колкото и каквото може.Благодаря ти! Hug
Аз плодовия ден го съчетавам със лунните фази,но без ориз,че ми се струва блудкаво така само с вода...Ама ще се назоря някой ден,че ориза обира мазнините,не напразно го е препоръчал д-р Михайлов този плодово-оризов ден.Не виждам какво пречи да го направиш на 20.09.Точно ще се подготвиш за детокса.Ако много пък ти пристърже коремчето включи и една салатка с малко зехтин и лимон.Така мисля аз Heart Eyes

Последна редакция: нд, 19 сеп 2010, 08:14 от buba_lina

# 718
  • Мнения: 0
Златце мило,давай ти си!Ама сигурна ли си,че ще изкараш 4 дена? Знаеш ли какво,мисля,че е по-разумно да не се изсилваш отсега,защото има шанс да сгафиш точно на последния ден,т.е третия ден на детокса.Аз знам,че си сериозна и отговорна,но нали знаеш,понякога е въпрос на човещинка WinkЗапочни си детокса както си му е реда и в деня на захранванео ако чувстваш,че имаш сили за още един ден,вместо захранване ще направиш разтоварващ-той и без това не противоречи на правилата на захранването.Чак на петия ден можеш вечерта постепенно можеш да въведеш белтъчната храна.
Помисли си,каквото и да решиш-аз те подкрепям и те поздравявам за ентусиазма.!(Уф,100 часа търся емотиконата за прегръдка и още не съм я открила!) Абе,пращам ти я!
И едно поздравче за всички вас с любимата песен на дъщеря ми,която вече е и моя любима!
http://www.youtube.com/watch?v=JSr19JhES5g

Последна редакция: сб, 18 сеп 2010, 21:16 от DETOXMAMA

# 719
  • Мнения: 187
 Hug
Абе ще взема да пробвам, па ако не стане...Ама трябва да стане...ГОЛЯМ ИНАТ Е НУЖЕН!!! Twisted Evil
А и нали тук се поддържаме  Heart Eyes
Хайде, не остана...  Peace

Общи условия

Активация на акаунт