Детоксикацията на д-р Михайлов-ТЕМА №3

  • 68 747
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 2 060
Цоп-троп и аз при вас, ще се включа и този месец за 6 пореден детокс. Откакто започнах се чувствам много жизнена и енергична, очаквам с нетърпение тези дни от месеца...а сега с особено нетърпение, защото ми е много тежко след отпуските и освинването, свързано с тях  Embarassed

# 721
  • Мнения: 758
Моля, кажете нещо повече за плодовете с които може да се направи детокс, освен цитруси. Все пак д-р Михайлов какво препоръчва? В книгата му има само варианта с цитруси и Ги. Къде е препоръчал и други варианти? Все пак плодовете не са еднакви и надали ефекта и влиянието върху организма е еднакъв. Виждам, че използвате много видове плодове. Кои плодове мога да ползвам и какво количество? Кои могат да се ядат направо и кои трябва да са на сок?

# 722
  • Мнения: 1 341
Моля, кажете нещо повече за плодовете с които може да се направи детокс, освен цитруси. Все пак д-р Михайлов какво препоръчва? В книгата му има само варианта с цитруси и Ги. Къде е препоръчал и други варианти? Все пак плодовете не са еднакви и надали ефекта и влиянието върху организма е еднакъв. Виждам, че използвате много видове плодове. Кои плодове мога да ползвам и какво количество? Кои могат да се ядат направо и кои трябва да са на сок?
Прочети първа страничка и ще откриеш отговори на всичките си въпроси!

Този месец и аз съм с вас, момичета. Simple Smile

# 723
  • София
  • Мнения: 2 060
Аз доколкото знам д-р Михайлов е препоръчвал ягоди/череши през пролетта и диня/пъпеш през лятото. Количество- до около 1000 калории, което е различно за различните плодове. Във форума на "Денят е прекрасен" е изворът на информация  Grinning

# 724
  • Мнения: 1 341

Хайде уточнявам ,за да няма недоразумения:лятото ядем сезонни плодове(каквото има в момента на пазара)-1-1,5 кг плодове се разделят на 4-5 порции за деня. Вода,чай около 4 л.Плодовете може да се ядат направо,т.е. не е задължително да се правят на сок. Ясно? Нещо неясно?
Само на предишната страница Детоксмама е обяснила всичко съвсем ясно. Просто трябва да се прочете!!!

# 725
  • под дъгата
  • Мнения: 89
Моля, кажете нещо повече за плодовете с които може да се направи детокс, освен цитруси. Все пак д-р Михайлов какво препоръчва? В книгата му има само варианта с цитруси и Ги. Къде е препоръчал и други варианти? Все пак плодовете не са еднакви и надали ефекта и влиянието върху организма е еднакъв. Виждам, че използвате много видове плодове. Кои плодове мога да ползвам и какво количество? Кои могат да се ядат направо и кои трябва да са на сок?
Чак да е препоръчал...май не е,ама е разрешил разни варианти.Най-добре е да се придържаш към вариантите дадени в "оригинал" така да се каже и да си правиш сок.Можеш да си на сезонни плодове,като се въздържиж от грозде,че е доста сладичко.Аз смятам да съм на диня-като за последно тази година Laughing
П.П.И да,четете бе момичета...Като за начало http://mama.btv.bg/forum/viewtopic.php?f=8&t=12596&sid=5 … dc3661752ba74517c

# 726
  • Мнения: 758

Хайде уточнявам ,за да няма недоразумения:лятото ядем сезонни плодове(каквото има в момента на пазара)-1-1,5 кг плодове се разделят на 4-5 порции за деня. Вода,чай около 4 л.Плодовете може да се ядат направо,т.е. не е задължително да се правят на сок. Ясно? Нещо неясно?
Само на предишната страница Детоксмама е обяснила всичко съвсем ясно. Просто трябва да се прочете!!!
Благодаря - това наистина отговаря на чуденията ми. Опитвам се да прочета тук-там, но не мога да изчета всичко. Често пропускам точната страница.

# 727
  • Мнения: 187
Дотук добре... оризово-плодовия ден, който бях си наумила, почти мина... изядох вече вечерния ориз, после ако стане много наложително  Wink ще изям една ябълка...
Не беше трудно, по-трудно ще е на 22 и 23 вече .... Купих си диня и пъпеш, на това ще съм.
А днес си купих вече и чай No11 и тинктурата от мехурчестото водорасло - оказа се, че тя подпомага дейността на щитовидната жлеза, което е добре за всички нас с тиреодит на Хашимото ... така си мисля, дано само не се окаже точно обратното  newsm78 Някой да знае? На шишенцето пише "не се приема при тиреотоксикоза", но това е обратното на тиреодит-а...
Хайде, до утре, ще сме повече тук  Peace Да си помагаме духовно  Laughing

# 728
  • Мнения: 187
Пак въпрос - на шишето пише "20-40 капки с вода НА ГЛАДНО",  а в препоръките на доктора "40-50 капки с вода СЛЕД ХРАНА"...  newsm78
Моля, който го пие, да сподели как точно го прави  Hug

# 729
  • Мнения: 13 809
Здравейте момичета
този път ще правя детокс само един ден - 24 часа на 23 -ти по редица причини, ще видим какъв ефект ще има този един вид исакатен детокс...
Желая на всички много смелост воля и постоянство
  bouquet

# 730
  • Мнения: 959
и аз съм тук, утре за закуска 1 с.л. ан.сол и след това ще съм на нектарини през целият ден  Mr. Green

# 731
  • под дъгата
  • Мнения: 89
Пак въпрос - на шишето пише "20-40 капки с вода НА ГЛАДНО",  а в препоръките на доктора "40-50 капки с вода СЛЕД ХРАНА"...  newsm78
Моля, който го пие, да сподели как точно го прави  Hug
Аз не пия,но този въпрос съм го срещала много често.Мисля,че момичетата пият така както препоръчва док.Михайлов.Виж тук,регистрирай се и попитай-убедена съм,че веднага ще ти отговорят Heart Eyes

# 732
  • TX
  • Мнения: 590
Ql4e_ZLAto съвета ще е да следваш препоръката на д-р Михайлов
и аз се записвам за детокс отново за 9 път Mr. Green
Бубе май новата тема гласиш  Hug убедена съм, че както винаги добре ще я натъкмиш   bouquet

# 733
  • Мнения: 3 314
аз отново ще съм с вас   goodscale 

# 734
  • под дъгата
  • Мнения: 89
Бубе май новата тема гласиш  Hug убедена съм, че както винаги добре ще я натъкмиш   bouquet
Murka така,така времето минава и редът на тема 4 приближава Laughing.Започвам да я тъкмя,че утре съм 1 смяна и като се разпишете......Ако някой има идеи и препоръки за инфо,което да добавя в първите постове да предлага Hug

Последна редакция: пн, 20 сеп 2010, 23:17 от buba_lina

Общи условия

Активация на акаунт