МАЙ-чето не спира да играе а мама за студена бира си мечтае!

  • 24 857
  • 734
  •   1
Отговори
# 675
  • софия
  • Мнения: 2 140
Jeeny,много сте ни далече иначе бихме се изтръскали с Ицко на гости. Mr. GreenЧе
и на него всичко му писна вкъщи.Днес дори не е разхвърлял играчките си,толкова е отегчен вече.
Бебз,блазя ви!Със сигурност е били велико!
Отивам да мъча Ицето да спи.До после!

# 676
  • София
  • Мнения: 193
Джийни, и на мен ми е скучно и веднага щях да се навия за гости ама Ани беше с червено гърло и от 3 дни май нищо и няма, но утре ще ходим на преглед за да я обявя официално за здрава. Така, че другата седмица ако пак ти е скучно може да минем, а и за разходка става ако е хубаво времето.

# 677
  • Мнения: 445
Здравейте и от заспалите ми мозъчни остатъци  Mr. Green
Дребното се събуди нощес в 1ч и заспа към 5 и нещо. Направо ми иде да кажа нещо по адрес на баща му и други членове на родата, ама може да ми дадат бан.  #Cussing out
Сутринта стана както обикновено, страннотото е, че липсата на сън въобще не му се отразява. После се надриска и по гърба за незнамкойсипът тази седмица и падна голяма веселба в банята.
На вън непропускаме. Ако и минус 10 да е, вкъщи не се издържа. Вятър, студ, ние се разхождаме, иначе рискувам и малкото си оцеляли мозъчни клетчици.

Ели, дано се оправи женицата!

Гледам още бременелки...... Честито! Явно са ви много кротки децата, щом и за секс имате време  Mr. Green

# 678
  • Мнения: 336
Честити на Надеждата и Катилиас! Безпроблемна и спокойна бременност и здрави беборанки на финала ви пожелавам!
Ели, честит имен ден! Бъди все така енергична, борбена ииии всички мъжове вкъщи много да те слушат! Дано братовчедка ти да има още мнооого години жизнен път преди себе си.
Честити проходили крачета на Сиянка и Бела!
Стаси, в която и държавна болница да беше раждала кошмарът нямаше да е по-различен. Май само в частните отношението и грижите са на ниво. Оф, оф, оф и аз съм на същото дередже с карането като мъжът ти, а трябва спешно да се задействам и да започна да карам, но много ме е страх да не утрепя някого. Явно ще трябва да карам опреснителни, и то баш 'га кинтите са кът Crossing Arms.
За ваксините и аз не се притеснявам, ама изобщо.
Мен ме друсат яко нерви в последно време, не мога да разбера какво ми става, явно ще трябва да започна да разтоварвам със спорт, но пък как ме мързииии.
Лианке, записа ли голямото за училище?

# 679
  • Мнения: 1 567
JeenySJ , ако ни поканиш, двете с Кати ще дойдем  Laughing Синът ми е с баба си и дядо си.

Ели, честит имен ден!   bouquet

На ваксини и на зъби и аз не се връзвам  Naughty

# 680
  • Мнения: 61
Здравейте,
Надежда, Катилиас, честито! Пожелавам ви лека бременност и едно здраво и послушно бебче на финала, а защо не и близнаци!
Катилиас, поздравления за куража!Аз хич не съм готова за втора, докато Алекс беше съвсем новородено по си мислех, че съм готова, но все повече си мисля, че първо ще поработя, да се възстановя, да вляза в някакъв по-динамичен ритъм. Искам малко внимание на себе си да обърна, дано да не ви прозвучи егоистично!
Така да ви похваля Алекс, днес я водих на изследвания кръв и урина, докато и взимах кръв гък не каза, не се разплака, само разглеждаше лаборантката Simple Smile Резултатите са добри, хемоглобин 122 Simple Smile Направиха и ваксина, надявам се да няма мн силна реакция!
Джени, ти как така нямаш ваксинации? Как са те приели в детска градина, уч=ще, въобще как пътуваш по света? Примерно хомеопатията е против ваксините и ако можех нямаше да ваксинирам Алекс, но точно заради изброените по-горе причин не мога и за това ми  е мн чудно при теб как се е случило. Пожелавам ти да се възстановиш здравословно!
Ели, ще се моля братовчедка ти да се оправи, ако организирате кампания непременно пусни и тук, с каквото можем да помогнем!
Ох, да ви споделя, писането на дипломната не ми се отразява добре, мисля все какво да изям. В момента съм си сложила шоколадов сладолед, карамелов и всичко обилно е залято с черешов сироп!Ям и чувствам как ми се лепи по д-пето, но е мн вкусно Simple Smile
Момичета ще ви помоля, ако имате време да попълните анкета, която ще използвам в дипломната ми. Ще пусна линк към нея тази вечер, предварително ви благодаря!
Хубав ден!

# 681
  • Мнения: 61
Мили мами, ще съм ви изключително благодарна, ако попълните анкетата ми, няма да отнеме много време, а помощта ви ще е мн важна за мен! Ако някой около вас има време и желание, може да му я представите! Колкото повече толкова по-добре Simple Smile
http://spreadsheets.google.com/viewform?formkey=dHEtVjhuSW1hLXBi … U45SFF4R1k1dlE6MQ

# 682
  • Мнения: 125
Ние пък сами си играхме отвън- в нашия мокър пясъчник-имаме си такъв само за блока..Облякох му окъселия вече зимен шушлеков екип и го пуснах- малкия си умря от кеф, пълни и изпразва едно камонче n-пъти Joy
Vyara D, следващия път да доведеш Кати да се въргалят  заедно в пясъка, няма само моето да мяза на палячо,я Wink
Аничка-Баничка,  отговорих ти на ЛС, за да не задръствам темата Simple Smile Анкетата ти е попълнена:)

Последна редакция: чт, 24 юни 2010, 18:17 от JeenySJ

# 683
  • софия
  • Мнения: 2 140
Аничка,и аз попълних анкетата. Peace

# 684
  • Мнения: 445
Аничка, и аз я попълних.
Вайза, записах го в друго училище. Обадих се на директорката, тя нещо не изгаряше от любезност и им теглих една. Отидох с Ники в друго училище, разгледахме, той го хареса и го записах. Два дена след това ми се обадиха от първото, за да ми кажат, че е приет на второ класиране, но ги отрязах.
Много се издразних, ей. В момента повечето училища заради делегираните бюджети и по домовете ходят, и по градините зарибяват, а тия вадят такова отношение към родителите.

Имам подозрение, че моя бръмбар го болят ушите, само крещи и ги мачка  Sad

И аз имам книжка, но не шофирам. Не мога да се престраша в София. Направо завидях на  Катилиас за хълмовете и баирите.  За съжаление ще трябва. Просто на есен не ми се мисли. Как единия ще ходи на ясла, а другия на училище.... Ники ще почва в 8,15, а аз съм от 8.00. Правих някакви уговорки с класната му да го водя по-рано, и с мойта шефка ще се опитам да се разбера. Но при всички случаи ще ми трябва кола.

# 685
  • Мнения: 7
Привет на всички!Как сте?Може ли да се вмъкна в темичката ?  Blush  bouquetHug Peace

# 686
  • София
  • Мнения: 5 247
Аничка, и аз попълних!Успех с писането!Кога ти е защитата?
Ние днес бяхме сами в парка сутринта. Иначе са ни замъчили зъбите , та ръфаме и хапем всичко, викаме на поразия. Напредваме с пакостите. Спираме чешмата, блъскаме вратите.

Последна редакция: чт, 24 юни 2010, 22:03 от Мигла

# 687
  • София
  • Мнения: 1 395
Лианка, не е голяма философия. Само малко непукизъм и след няколко седмици ще си се отракала Mr. Green

Аничка, готова си!

# 688
  • Мнения: 445
Абе аз съм си непукист. Проблеми нямам....другите ще имат с мен  Joy

# 689
  • София
  • Мнения: 1 395
Майка ми като засече някого после се хваща за косата и вдига рамене, т.е. прави се на боядисана блондинка, нищо че е чернокоса Peace
Аз пък съм зла нервна шофЕрка, но пък спазвам почти всички правила (освен скоростта, според зависи) и само някой да тръгне да ми завива от грешна лента или да ме изпреварва откъдето не може, ръчкам колата и засичам наред  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт