90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №98

  • 22 947
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 101
Моя отчет за днес е
 З-2 ябълки
О-един геврек +половин кифла с шоколад
В- Две филийки от хляб Вита + една голяна салата и две блокчета от онзи диетичния шоколад,за разхлабване..че нещо ме мъчи Вц-то...


За утре съм в голяма дилема,трябва да съм на плодов,но съм на рожден ден и годишнина от сватбата на приятели,на които кумувахме,дайте съвет на какво да съм дали да пропусна плодов и да продължа с протеини,или да разменя дните.Но май-няма да е добър вариант... newsm78

 smile3518Моля ви кажете как да продължа....

# 691
  • Пловдив
  • Мнения: 494
Ще ида на частно,ще си платя и толкоз,пък ако имам проблем тогава с излседванията ще натрия носа на личния,дето не искаше по рано д ами даде направление.

# 692
  • Мнения: 21
Хайде и аз да се отчета днес бобов
О Печени картофи с краставица
В Бял боб със салата

Утре съм въглехидратна и мисля да си взема за обяд голям пакет обикновени солети. Не сте ги обсъждали до сега, но мисля че са режимни нали

И аз така съм зациклила след водния си ден помръднах 1 кг, но пък ту го има ту не.  Confused

# 693
  • Мнения: 0
Виж, отиди пак до личния първо и му искай направления за ендокринолог и за хормонални. Няма право да ти отказва. Не излизай от кабинета му докато не ти ги даде. Сега е началото на месеца, така че трябва да има направления. Той ти нарушава правата, ако ти откаже!

# 694
  • Мнения: 0
bebs izu права а и аз съм на мнение, че такова отношение от лекар е непростимо, но защо трябва да плащаш за нещо, което ти се полага

Аз днес съм на въглехидрати:
з: не успях бях на изпит и свърих късно
о: 200гр. форнети
в: малко парче пица и шоколадче

След плодовия мисля да се претегля, че ми се ще показалецът на лентичката ми да помръдне Simple Smile а и по дрехите си усещам, че вече имам резултати

# 695
  • Мнения: 3 453
katrin77, можеш да хапнеш салата на гостито.Не разменяй дните, ако не издържиш и се изкушиш с нещо на следващия ден си продължи както си следва.

zdravetz_, може разбира се солети. Peace

  Ох, аз си забравих шоколада тая вечер. ooooh!

# 696
  • Мнения: 39
Оф аз пък да си призная, току що прегреших. До тук плодовия ден вървеше идеално. Този път вечерята беше салатка. Но мъжо направи такива едни панирани месца, еми..... не можах да им устоя и хапнах едно...
Пффф аман от мен.

# 697
  • Мнения: 9
днешен отчет:
зауска-ябълка
обяд и вечеря (едно и също) -200 гр салам + салата от домати и моркови

до сега съм изпила 500мл вода но до 12 часа има време  Laughing

# 698
  • Мнения: 0
Бебс, прегледах ти постовете, в които си писала менюта, наистина всичко си е по режима. Момичетата са прави, непременно си направи изследвания! Успех и пиши какво става.  Hug
Феичкеееееnewsm66, не можа ли да си оставиш едно месце за утре, щом ти е било такъв мерак.

Пък за въглехидратните порции, ако вечерям с 3 бисквити няма и да усетя, че е имало вечеря въобще.  Rolling Eyes Две вафли например ми се виждат много по-нормално количество. Само кроасан без поне малко шоколад като добавка също не би ме заситил, според мен няма нужда да се ограничаваш чак толкава, Изу.

# 699
  • Мнения: 0
Знаам~ знааам~ но ме е супер много страх да не сбъркам нещо.  Sad

# 700
  • Мнения: 3 453
Знаам~ знааам~ но ме е супер много страх да не сбъркам нещо.  Sad

 Води се по това дали сваляш, ако сваляш или нямаш плюсове редовно след въглехидратен всичко е ок Peace

# 701
  • Мнения: 0
Ако калориите ти за деня наистина са до 1100-1200 (май толкова беше писала), не мисля, че може да бъркаш. Е, конкретно предишното меню с шоколад, сладолед и бисквити със сигурност е множко, но според мен 400-500 калории за въглехидратната вечеря са в нормата.

# 702
  • Мнения: 11
Хоп , и аз да си дам равносметка за деня - редувах череши и диня през два часа Simple Smile
Скучно  Mr. Green  , нооо.. диуретично  Party
Хубава вечер  Peace

# 703
  • Мнения: 0
Ето ме и мен

ОТЧЕТ

9.30 ананас
14.30 фурнети с пица
19.30 макарони с домати и гъби

марето къде се изгуби взе ли изпитите?

# 704
  • Мнения: 101
Кашарел,благодаря за отговора,ще се опитам така да направя,макар че ще има толкова изкушения на масата.....но ще устоя....

Bebs-относно  изследванията за щитовидната жлеза,аз също имам проблем със тиреотоксикоза съм и правя изследвания почти всекки месец..мога да ти кажа че по Здравна каса-веднъж годижно ти се полагат безплатно само изследване на 2-хормона Th3 ili Th4 +Tsh....иначе единия е 12лв,оттам сигурно ще трябва и антитела да правиш те са 3 броя,всяко по 15 лв...груби сметки наистина ако трябва всичко да заплатиш е към 70 лв...безплатно можеш да направиш само 2 хормона,а ако няма и направление личния,няма да е по негова вина..всичко се плаща....
irkata1984-колко килограма си качила,от заболяването ли е или не,аз също качих килограми около 5-6,но ендокриноложката ми сподели че по принцип трябва да слабея,но от среса качвам....не споделям с докторите какви режими спазвам,тъй като те са против това....Мисля че този режим е подходящ,той не изключва никаква храна това е добре....Но се консултирай,няма да е лошо...

Общи условия

Активация на акаунт