90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №98

  • 22 946
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 353
Здравейте момичета,следя ви с огромен интерес   bouquet
Обмислям идеята да започна и аз,обаче имам едно питане към вас......никъде не видях инфо за фъстъченото масло(натуралното),че аз без него не мога,както и без някой други неща,но за тях друг път например.Забранено ли е за тази диета?
Блaгодаря ви предварително   bouquet

Последна редакция: чт, 03 юни 2010, 22:34 от ТиХеРи

# 706
  • Мнения: 0
Момичета колраби в белтъчен мога ли да хапна
мола за бързия ви отговор тъй като ме чака да го хапна
а вече е и много късно Rolling Eyes
лека вечер

# 707
  • Мнения: 31
rozichkaa, какво е "колраби"?

# 708
  • Пловдив
  • Мнения: 494
Този месец няма да мога да искам направление за хормоните,защото ще ми трябва направление за очен лекар,щото нося очила и не съм се преглеждала от 1г.Сигурно ще искам юли месец.

# 709
# 710
  • Мнения: 1 097
rozichkaaa , според мен е зеленчук и можеш да го ядеш във всички дни, дори в плодовия - сурово. Подсети ме, че не съм купувала отдавна.

# 711
  • Мнения: 0
благодаря много SMG Hug
нападам го Laughing

# 712
  • София
  • Мнения: 787
Кашарел,благодаря за отговора,ще се опитам така да направя,макар че ще има толкова изкушения на масата.....но ще устоя....

Bebs-относно  изследванията за щитовидната жлеза,аз също имам проблем със тиреотоксикоза съм и правя изследвания почти всекки месец..мога да ти кажа че по Здравна каса-веднъж годижно ти се полагат безплатно само изследване на 2-хормона Th3 ili Th4 +Tsh....иначе единия е 12лв,оттам сигурно ще трябва и антитела да правиш те са 3 броя,всяко по 15 лв...груби сметки наистина ако трябва всичко да заплатиш е към 70 лв...безплатно можеш да направиш само 2 хормона,а ако няма и направление личния,няма да е по негова вина..всичко се плаща....
irkata1984-колко килограма си качила,от заболяването ли е или не,аз също качих килограми около 5-6,но ендокриноложката ми сподели че по принцип трябва да слабея,но от среса качвам....не споделям с докторите какви режими спазвам,тъй като те са против това....Мисля че този режим е подходящ,той не изключва никаква храна това е добре....Но се консултирай,няма да е лошо...



katrin77  и аз съм с тиреотоксикоза и аз също пълнея.
Иначе за хормоните на щитовидната ако ги правиш платено най-добре е в Цибалаб, там имат пакет T3, T4 и TSH за 33-4 лева.

Отчет за днес
з - ябълки
о - ориз с тиквички и една краставица
в - ориз с тиквички и един малък домат
и 3 глътки шоколадов шейк  Embarassed

# 713
  • София
  • Мнения: 35 325
Момичета,чата че,някои от вас в плодовия ден си хапват и зеленчуци. Та въпросните само в сурово състояние ли могат да са? Или да ги гаврътна в тиганчето Mr. Green

Ох,сега си правя едно Сание,че бърканата пица нещо в повече ми дойде(то пък си хапнах и повечко-ама много вкусна ей...).С това WC нещо хич ме няма Tired

# 714
  • Мнения: 1
nanu4e, аз ги хапвам и на скара, но без никакви подправки

# 715
  • Мнения: 11 470
Лелееее то днес всеки май прегрешил включително и аз  Hug Joy

Днес:

З: череши ( 2-ри ден съм на череши и мн сгреших , щото ме боля корема цял ден, иначе си закусвам банан )
О: рогче + баница  Mr. Green с 1/2домат за гарнитура  Rolling Eyes
В: полухабрикат спабети белонезе + крем карамел с една лъжица сладолед, нали трябва да ям сладолед днес  Mr. Green та затова за разкош я сложих на съгрешението си  Embarassed



Утре омразният ми - плодов , ейййй така и не се научих да ми стане любим  Crossing Arms

nanu4e  на скарата или оребрен тиган можеш също, но аз слагам малко сол, че иначе немога да ям

# 716
  • София
  • Мнения: 35 325
TheFuriousDi ,благадаря ти. И да те похваля със невероятния резултат  newsm10
 Реа,благодаря и на теб Grinning

# 717
  • Мнения: 0
Успях да се впиша преди да почнем друга тема  Mr. Green
Моето велико въглехидратно плюскане приключи и чак съм щастлива щото спиране няма....
з 6:00-хапка банан и кафе със захар
О-15:00-5 мини банички с плънка от тиквички,лук и лозови листа(нещо велико беше това) и понеже не се наядох че беше мн време след закуска и 3 форнети с плънка пица В-3 банички същите със салата краставици и домати и парче нережимна торта от еклери(за първи път нережимно във въглрхидратен,но имаме скъп рожденник и неможеше да мина без нея,а и майка се надмина отвсякъде с тая торта) та приключи все пак...утре плодов и събота-воден  Whistling
Мн сте отчелите минуси и много ви се радвам,честити да са ви и успех с останалите излишаци и свалянето им!
Хубава вечер и добре дошли на новите момичета-режима е СУПЕР. Наистина станахме много и това е прекрасно и едно е ясно-той действа!
Усмивки и положителни емоции ви желая Hug

Последна редакция: чт, 03 юни 2010, 22:51 от MaGGiE_88

# 718
  • Мнения: 102
 newsm29 newsm66 newsm29 newsm66  341uu  341uu  341uu
така ви се пада....................

# 719
  • София
  • Мнения: 35 325
Ели,взимам си по една бухалка и тупалка,че сега смотах на бързо 10-на череши и 3-4 парчета пъпеш Tired

Общи условия

Активация на акаунт