90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №98

  • 22 947
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 102
nanu4e по е безобидно, от примерно нещо различно от плод!

# 721
  • София
  • Мнения: 35 325
Боже Ели ,сега ти разгледах албумчето.... smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 newsm51
Ти си пътя,истината и живота Mr. Green Трябва та те сложат на първа страница.Модел на амбицията ми стана току що  bouquet

# 722
  • Асеновград
  • Мнения: 0
Имам едно въпросче-каперсите за кой ден са подходящи. В маринатата им има само сол и вода, без захар?

# 723
  • Мнения: 0
Здравейте момичета и от мен.Няколко дни ме нямаше,но вече съм на линия.Не съм прегрешила с режима и да се похваля от 24.05. до днес съм с 2,500 кг минус.

Днес съм на въглехидрати
з - 1/2 ябълка,кафе
о - салата зеле.домати и краставици
в - макарони със сос от домати,маслини и сурави бадеми,зелена салата

Моля Ви ако нещо съм сгрешила в менюто да ме поправяте.


# 724
  • Мнения: 1 777
Имам едно въпросче-каперсите за кой ден са подходящи. В маринатата им има само сол и вода, без захар?

Каперсите ,ако можеш ги избягвай защото са доста солени. Simple Smile

Мили74 на обяд не си хапнала нищо въглехидратно.

# 725
  • София
  • Мнения: 35 325
Мили,с теб вървим заедно Hug И аз до сега съм свалила точно толкова,поуспокои ме-мислех,че изоставам нещо newsm78
Да подсещаш за приближаването на водния,че съм мнооооого разсеяна и като нищо ще го правя на 30 и някой си ден Mr. Green

# 726
  • Асеновград
  • Мнения: 0
Pety благодаря за отговора, ама е късно хапнах в салатата на обяд. Тези не бяха много солени. Ама станалото станало.
Днес съм бобова- З-круша, О-салата с варени картофки, настъргана краставица, морков, 1-2 гъби, червено цвекло и зеле+каперси, В-салата от краставици (не ям домати в сурово състояние, та затова е така)+картофена яхния.
Преди малко си допекох питките по рецептата на Карина. Ако знаете какъв аромат се разнася. МММММММ Хайде утре идвай по-бързо.
Момичета за всички  Hug
SMG, FuriosDji браво за резултатите, не видях Tveti
Прочетох, назад че някои момичета се притесняват от факта, че втория цикъл не свалят. Не сте сами. От първия воден до сега имам само 1 кг а в неделя ще правя втори. Така че, не се отчайвайте. Организмът се пренастройва. В първи цикъл свалих 8 кг, което не е много здравословно, но ... организъм. При всеки е различно.
Лека, спокойна и отслабваща вечер!

# 727
  • Мнения: 0
Забравила съм да запиша филийка хляб заедно със салатите.

Момичета незнам дали е редно,но моля за помощ:Как да си сложа табличка за килиграмите.

# 728
  • Мнения: 0
Ауу... Аз ли съм най-раннобудната днес?

Мили, няма да ти отговарям, защото виждам, че вече си имаш такава в подписа.


Аз да се запиша - днес съм плодова. Сега пия кафе, после ще хапна 1-2 бананчета, че днес имам защита на курсова работа и един бог знае кога ще дойде моят ред и въобще дали ще ни пуска тоя за почивки, така че съм се запасила и със 100гр сурови лешници, та да имам нещо да похапна в случай, че ми пристърже от глад. Стискайте палци да мине добре защитата!

След 00-то ще напиша набързо какво показва кантарев.

# 729
  • Мнения: 1 717
И аз, и аз.WinkЕдвам ви изчетох.Сега съм на гости в София.Довечера си тръгвам за Бургас.Вчера мина полурежимно.Карах го само на хляб и вода в прекия смисъл, за да не си издувам стомаха с варива.Не се мърдам от пустите 4кг и това е.Белким след плодовия мръдна малко надолу и още повече ще внимавам какво ям.Вчера беше истинско изпитание на волята-да готвя и да не ям, но оцелях и съм доволна.

Izu, успех днес!Сигурна съм, че ще ни зарадваш с резултати! Hug

Днес имаме рожденничкаааааааааааааааа!

SMG, честит рожден ден!Да си жива и здрава и много много обичана!И не на последно място да си постгнеш крайната цел в лентичката! Wink smile3525 newsm59 newsm67 newsm38

Последна редакция: пт, 04 юни 2010, 06:54 от Харизанова

# 730
  • Мнения: 112
SMG, честит рожден ден!Много любов и дълги  весели дни! newsm67  ura  cook
Днес съм белтъчна и мисля да си направя печени чушки с яйца и сирене за обед - ще смеся 2 белтъка, няма начин. За вечеря ще е месенце, но още не съм го измислила.

# 731
  • Мнения: 3 453
   Добро утро и от мен!

SMG, честит празник!Желая ти здраве, късмет и постигане на целта  bouquet

 Днес съм плодова.Имам един голям пъпеш в хладилника и кашу, ако случайно не ми стигне пъпеша Mr. Green

# 732
  • Бургас
  • Мнения: 204
Добро утро!
Честит рожден ден!SMG-Много здраве ,щастие и успех с режима!  bouquet
Аз все още нямам с какво да се похваля.Вчера някой беше писал , да се премеря на см.И наистина кантара не мърда ,но съм свалила по един см. от ханша и бедрата.
Днес съм на въглехидрати.Още не съм го измислила,но вероятно ще е баница с тиква.Мисля да пропусна сладоледа и да наблегна на салата.
Някой вчера и за Марето пита ама толкова много пишете ,че вече не помня.Тя писа преди два дена мисля ,че се отказва.
Лек и минусов ден!

# 733
  • Мнения: 39
SMG  newsm59. Много здраве и успехи.
Izu успех с дипломната работа.

Аз след снощното лееееко прегрешение днес съм на белтъци. За закуска хапнах вече пъпеш. За обед мисля да спретна една пържолка със салатка.За вечеря същото май ще е.

# 734
  • Мнения: 201
Момичета много ме запалихте по тази диета. Доста работи изчетох и  ми се стува доста приемлива. Започах от понеделник уж да спазвам режима, но да си призная имах и по някое малко прегрешение ......  ooooh! ooooh! ooooh! Даже пропуснах в първата четворка въглехидратния ден от укор към себе си. Днес съм на на бобов. За обяд измислих тиквички с ориз. За толкова малко дни обаче усетих вчера че ми падна кръвното, а аз по принцип съм с ниско. По нататък ще видим как ще е . Надявам се да смъкна качениет килца от бременността , то детето стана на  год. и половина моите кила не мърдат. Малко се отчаях и реших да се взема в ръце.Искам да смъкна поне -10-15 кг.

Общи условия

Активация на акаунт