Кюретаж и забременяване след това - 11

  • 26 657
  • 726
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 1 844
Бобинка, плачи си, от тия хормони на мен понякога и без причина ми се плаче. А и с моя се караме в последно време, все пак сега сме по чувствителни.

# 676
  • Мнения: 453
Бобинка, добре че си се наревала, че иначе си е стрес, а така се освобождава - дано да нямаш повече лоши премеждия  Hug
Бейби, ама че е красавица от малка още - Камен с какви наборки се е уредил  Heart Eyes

# 677
  • Мнения: 1 884
Дами,много са красиви малките слънца-пу пу пу.....да ги наакат кошките Joy Joy Joy и да са здрави и засмени...до ооо големи Joy Joy
Мога ли само да ви запитам нещо,предвид това че не съм наясно и ви моля да ме извините ако ви се стори глупав въпроса ми Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Април,когато съм забременяла доки ми каза,че става дума за късна овулация-това означава ли по принцип че ще е така и занапред или има опция да се измени newsm78 newsm78 newsm78-пред вид това,че МЦ ми е абсолютно редовен-28 дни

# 678
  • Мнения: 181
bobinka 85 -и аз снощи се скарах с моя и уж само си поплаках,а сутринта ставам и розово-уплаших се,сега се чудя да звъня ли на доки newsm78 me4koni -от това което съм чела,овуто може да е по всяко време независимо ,че цикъла ти е 28 дни,но рядко става така Hugспоред ако си била с късно ову е било изключение HugБейби-хубавица като мама  bouquet

# 679
  • София
  • Мнения: 1 844
Да се отчета след прегледа вчера - вече сме доста големи - 3467гр., три седмици преди термин Crazy Как ще го родя това слонче, като не искам да е секцио, ще видим.
Янчето  Praynig да си спокойна - звънни на доки, нали е за това.
Мечкони, моя цикъл винаги е бил като часовник 29 дни, овуто ми е между 16 и 18 ден. Един път ми се случи и на 21-ия, така че е възможно от време на време да се измества. Започни да го следиш, най-лесно е с тестове и ще се ориентираш.

# 680
  • Мнения: 1 288
bibi76 , не се притеснявай, имам поне две познати, слабички , миньончета , родили 4ри килограмови бебета без проблем, дори почти без шевове Hug

# 681
  • Мнения: 1 884
Биби Hug Hug Hug браво за прекрасната вест,всичко ще е наред fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover
Да мисля да почна с тестовете от днес-т.е 11 ден...някакво пробождане усещам..по-скоро като напрежение в областта на левия яйчник.. newsm78 newsm78 newsm78 дано я хванем ову-то този месец-така се надявам Praynig Praynig Praynig
За всички Hug Hug Hug Hug и пожелавам ведър,макар и жарък ден!

# 682
  • Мнения: 802
Биби, явно наистина в темичката ни се раждат едри бебчета, пикличка я родих 4150кг. Crazy Та и ти ще си я родиш, не е задължително да имаш шевове. Бъди спокойна и слушай акушерките. Hug

me4koni , овулацията варира, може един месец да е на 12-ти ден, следващия да е на 15-ти и така. И аз като Биби мисля, че може да се следиш с тестове, може и при доки, но ако се налагат няколко посещения за една овулация доста солено излиза. Hug

Янче, обади се на доктора, за всяка тревога му звъни. Hug

Бобинка. Hug

Една от нас, красиви са ни бебоците. Heart Eyes Изстрадани, чакани, накрая са като рисувани. Живи и здрави да са ни! Hug

Какво става с другите ни бременни Китикат, Мама Инка, хайде на отчет майчета. Hug

Гушки и цунки на всички. Hug

# 683
  • Мнения: 1 167
Еха,браво Биби,наистина всички ще сме с едрички бебоци.Много ви гушкам.Янче,спокойно мило,не им обръщай внимание на тези мъже.

# 684
  • Мнения: 181
Момичета бях на преглед бебо е там и мърда,но розовото е от контракции на матката ,която иска да го изхвърли #2gunfireиначе сме 16 мм и отговаряме на 8-ма навършена седмица Simple Smileдано не спрат тези контракции Praynigbibi76 -браво,още малко остана Hug

# 685
  • Мнения: 1 288
Биби, забравих да ти кажа да не се предоверяваш на тукашните ехографи, слончето, може да си е съвсем нормална мацка и раждането да си е съвсем леко Hug
На мен между другото с точност ми познаха кг , но пък и ехографите там им са на светлини години.
 yan4etooo ,  Hug

# 686
  • Варна
  • Мнения: 441
Янче, изписаха ли ти нещо за контракциите? Почивай и пий каквото са ти казали. Аз с Боби имах контракции от 10 седмица и много се пазех. Всичко ще бъде наред  Hug.

# 687
  • Мнения: 1 586
Благодаря ви девойки за милите думи за Огънчето Heart Eyes Hug
Наистина в тази темичка се завъдиха едни от най-красивите и най-чаканите пилета Heart Eyes
Отново една прегръдка от нас за кураж на всички Hug
Само успеха изтрива болката, така че нямате избор - ще успеете Hug Praynig Hug

 Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug

# 688
  • Мнения: 1 288
Киткат, не се е отчитала скоро Hug Тя скоро влиза в 9ветият и ще си отдъхне Hug
Мама Инка нали беше юлка, може вече бебка да се е появила Hug

# 689
  • Мнения: 1 167
Мари,а ти как си мила?

Общи условия

Активация на акаунт