Кюретаж и забременяване след това - 11

  • 26 656
  • 726
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 288
bobinka 85 , благодаря , добре съм, дано съм все така до края!
Леко ме понаболява ту в дясно ту в ляво при по-рязко ставане.От сега съм започнала да си втълпявам , че раждането ще мине леко и безпроблемнно, чета и за дишането.Знам,че позитивната нагласа е много важна HugОх..и най-важното , да намеря доктор, който да подкрепи решението ми за нормално раждане.
При теб иначе не остана много Hug

# 691
  • Мнения: 1 167
Да не остана.Все повече ме е страх,но и аз се опитвам да си втълпявам,че всичко ще е наред до края PraynigВъобще не съм се спряла имам страшно много енергия.Вече ми тежи,но няма как.Лек ден на всички

# 692
  • Мнения: 3 637
Днес тук се крие една рожденничка май  Mr. Green  Heart Eyes !
JennyAta,Честити рожден ден   bouquet  bouquet  bouquet!

# 693
# 694
  • Bulgaria
  • Мнения: 369
Киткат, не се е отчитала скоро Hug Тя скоро влиза в 9ветият и ще си отдъхне Hug
Оооооох, хич не ми се вижда скоро, цели две седмици  Sad И то не се знае дали ще ги изкараме и тях  Praynig Но поне нашия татко вече се прибра от чужбина и съм много по-спокойна и щастлива. Все си мислех, че няма да го дочакаме  Blush Дано Господ ни помогне да издържим още малко  Praynig  Praynig  Praynig Много прегръдки и целувки на всички ви, не знам какво щях да правя без вас  Heart Eyes  Hug  Heart Eyes

# 695
  • Мнения: 1 288
kittykat , ще видиш , че ще изкарате до 9тия, особенно сега като имаш опора и подкрепа Hug
Иначе от коя седмица ти започнаха контракциите?Вярно , караш тежка бременност, но пък срещата с бечо хич не е далече Hug

Последна редакция: пн, 19 юли 2010, 21:32 от mari:)

# 696
  • Мнения: 943
JennyAtabdbaloni

kittykat, , толкова много издържа досега и през толкова премина, сега вече няма страшно...Щом и татито ще е до теб вече, още по-добре. Стискам палци времето до появата на бебо да мине неусетно.

# 697
  • Мнения: 181
JennyAta-честит рожден ден и от мен,нека всичко ,което си пожелаеш в този ден да се сбъдне Hugkittykat -стискай,всички ще бройм тези дни

# 698
  • Мнения: 802
Китикат, ще изкараш миличка, още мъничко и ще гушкаш така дългоочакванато бебче. Ние ще продължаваме да стискаме палци за теб и бебенцето. Praynig Hug

JennyAta

# 699
  • Мнения: 1 884
Китикат-аз също пращам положителна подкрепа....още мъничко е останало до срещата с прекрасния човек,а до тогава fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover
JennyAta-ЧРД- bdbaloni bdbaloni bdbaloni bdbaloni bdbaloni

# 700
  • Мнения: 722
JennyAta честит Рожден ден и от мен!!!  bouquet

Днес си взех направление за преглед при гинеколог. Утре сутрин ще ходя. А епикризата трябва ли да си я нося? Дадоха ми я в два екземпляра.

# 701
  • Мнения: 802
Обикновено втория екземпляр е за личния лекар, но нищо не ти пречи да я вземеш с теб. Стискам палци всичко да е ок на прегледа и скоро да ти дадат зелена свтлинка.

# 702
  • София
  • Мнения: 1 368
JennyAta, честит рожден ден  bouquet

# 703
  • София
  • Мнения: 1 844
Жени, честит рожден ден на патеричка!  bouquet  bouquet  bouquet
Китикат, още мъничко остана. Щом досега удържа фронта, какво са още две седмички, а после в деветия когато се роди-тогава, вече не е страшно.
При мен има тревожна новина - качила ми се е кръвната захар. Цяла бременност беше добре, сега в девети месец - 6,1, а след ядене е 10. Лекарят който ме следи е отпуска, а този, при който ще раждам - имам час чак четвъртък. За всеки случай почнах диета - без сладко и бяло брашно, да видим.Остана малко, но се притеснявам да не се отрази негативно на бебо Sad

# 704
  • Мнения: 1 288
ЖЕНИ, честит рожден ден  bouquet  bouquet  bouquet на патерица
bibi76 , със сигурност диетата ще помогне Hug Тук правят ли теста със сладката течност, един път ти вземат кърв без нея, а после ти дават да изпиеш една много сладка течност и пак ти вземат кръв?
Вчера цял следобед ме боля кръста, трябва да си взема една топка за бременни, доста помагала за болките в кръста, през първата бременност бях пушка, ама сега, и контракции имам, казаха ми , че било  нормално  при рязана матка и втора бременност.Дано...

Общи условия

Активация на акаунт