Кюретаж и забременяване след това - 11

  • 26 654
  • 726
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 1 838
Мари, и мен кръста ме заболя рано - някъде в четвърти-пети месец. Има едни колани за бременни, по принцип са скъпички, но за тези на Анита разбрах, че били добри. Аз си се мъчих тази бременност, но за следващата съм се зарекла да си купя Simple Smile

# 706
  • Мнения: 1 287
Биби, мерси за инфото Hug Къде ги продават? Аз се притеснявам да не е нещо бъбреци, ама май си еточно кръста, боли ме ту от едната, ту от другата, понякога и от двете едновременно.Една такава тъпа постоянна болка, много неприятна.

# 707
  • Мнения: 850
Ейй , хубавици отдавна не съм ви навестявала ... но като гледам как са пълни линийките и ми става  много драго  Heart Eyes Предгръдки на всички  Hug Hug Hug  bouquet  bouquet

 Пп Квази , бебка е разкошна  Heart Eyes

# 708
  • София
  • Мнения: 1 838
Мари, верига магазини И за мама, има в София, Варна, Плевен и Пловдив http://www.izamama.com/index.php?lnk=MDAzMDAwMDAwMDAw

# 709
  • Мнения: 3 637
Честити имен ден на всички празнуващи днес!

# 710
  • Bulgaria
  • Мнения: 369
kittykat , ще видиш , че ще изкарате до 9тия, особено сега като имаш опора и подкрепа Hug
Иначе от коя седмица ти започнаха контракциите?Вярно , караш тежка бременност, но пък срещата с бебчо хич не е далече Hug
Ами започнаха от 18-19 г.с., мила  Sad Тогава не бяха много често, но имах ужасни болки, даже три пъти ме преглежда хирург, два пъти уролог и какви ли не още специалисти. Обаче 6 и 7 месец просто бяха нещо страшно откъм контракции - по 30-40, понякога и 50 на ден, шепи хапчета и никакъв ефект, кошмар отвсякъде, плюс обичайните болки и няколко нови  Tired Стискам ти палци да се разминеш с това "удоволствие"  Praynig  Praynig  Praynig
Милички, не мога да ви опиша колко добре ми действа вашата подкрепа - mari:), Дъгичка, yan4etooo, Baby Love®  Heart Eyes  Hug и всички останали, прегръщам ви силно и ви благодаря от сърце  Hug  Hug  Hug

# 711
  • Мнения: 131
Oooooo, милички, чудесни сте! Благодаря много за прекрасните пожелания!!! Hug Hug Hug
Аз вчера не можах да се зарадвам много на рождения си ден, че краста ме боля цял ден и то за пръв път откакто съм бременна. Болката беше тапа и наподобяваше ПМС. Много се притесних и днес ходих и на доктор, но бебчо е добре, няма разкритие и доки каза, че може да съм понастинала или пък по-отрано ще ме наболява кръста. Аз наистина миналата нощ спах на течение, че много ми беше горещо, но незнам. Днес е по-добре, гледам да почивам повече. Сега като чета май всички се оплаквате от болки в кръста, така че съм по-спокойна. За пореден път се убеждавам, че без вас съм загубена! HugДействате ми много успокояващо  Laughing Heart Eyes
Baby Love, Квази- бебешоците са невероятно сладки, да са живички и здравички и много да ви радват!!!!!!
Kittykat, ти си герой и съм сигурна, че щом мъжлето ти се е върнало няма да има проблем да устискаш още няколко седмици. Сега не си сама, имаш подкрепата на мъжа ти. Щом бебчо премина толкова препятствия и издържа до сега, ще постои още мъничко в коремчето на мама!  Hug
Шуши, затъжихме се за теб, как си?
Динора, стискам палци за прегледа. Чакаме те да се отчетеш.
Янче, ти как си, мила. Расте ли бебчето? Тези жеги са ужасни, но трябва някак си да издържим.
Дъгичка, ти още ли биеш фраксипарина в коремчето. Аз от няколко седмици минах на ръцете, но е по-болезнено и доста ми посиняват.
На всички останали много  Hug Hug Hug Hug Hug
На всички НЕ чакащи  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 712
  • Мнения: 1 287
Kittykat, скоро ще сте щастливи родители Hug
Биби, мерси за линкчето
JennyAta , и аз днес ходих при док заради вчерашните болки в кръста, и моите са тъпи , но ме боли по скоро от едната страна.И на мен ми каза, че сигурно съм понастинала.

# 713
  • Мнения: 722
Ето ме и мен след прегледа. Имам леко зачервяване и обилно течение (не ми каза от какво точно). Нямам ранички. Изписа ми Полижинакс и Фарматекс. Това второто е някакво противозачатъчно. Не разбрах защо ми е. И двете са за по 10 дни. Ако ми беше нужно противозачатъчно, знам ли, да ми беше изписала за цял месец... Може би приема на Полижинакса би объркал нещата ако случайно забременея. Въпреки че и без хапчета аз ще се пазя и този месец. Иначе и двете лекарства се поставят вагинално.
За зелена светлина- каза ми 5-6 месеца. Попитах я ако забременея по-рано дали ще има проблем. Тя ми каза, че вероятността да се повтори миседа е по-голяма. Иначе като цяло остана доволна от възстановяването ми. Тъй като в момента съм настинала може би това зачервяване е от настинката Thinking. Попитах я дали има евентуално връзка със кистата ми на зъба и миседа. Отговорът и беше, че е възможно да е предизвикала това развитие на нещата. Добре че вече ми я махнаха, та ще съм по-спокойна.
 След като приключа с глобулите ми каза да отида пак.
Това е от мен

# 714
  • Мнения: 802
dinora1605 , не ти ли взе секрет за изследване? Така ли ти изписа лекарства?
И защо 5-6 месеца за зелена светлина, кога ти беше кюретажа и в коя седмица?

# 715
  • Мнения: 1 287
dinora1605 , полижинакса са вагинални глобули против гъбични инфекции доколкото знам, някой го изписват и по време на бременност.
И на мен този срок , който ти е дала ми се струва по-скоро презастраховане!След третия цикъл може да отидеш пак и ако всичко е нормално да действате Hug

# 716
  • София
  • Мнения: 1 368
Момичета, искам да ви почерпя за моя рожден ден!Да честитя на всички, които празнуват днес!

# 717
# 718
  • Мнения: 943
Ммммм.... мляс!
Честит рожден ден, desisue  bdbaloni !!! Всичко най-хубаво ти пожелавам и разбира се  още едно newsm30

# 719
  • Мнения: 722
Desisue Честит Рожден ден!!!


dinora1605 , не ти ли взе секрет за изследване? Така ли ти изписа лекарства?
И защо 5-6 месеца за зелена светлина, кога ти беше кюретажа и в коя седмица?

Не ми взе секрет. Кюретажа ми беше на 11 юни. Цикълът ми дойде на 33 ден след това. Бях във 13 седмица, матката ми отговаряше на 10-11 гс, а плода 7-8 гс. И аз мисля, че се презастрахова лекарката. Затова още като ми свърши следващият цикъл почваме отново с опитите.
За Полижинакса- това ще ми е второ лекуване с него. Предният път имах пак някакво възпаление, март месец миналата година. Изписа ми го без да ми е взимала секрет. Тогава ми помогна. На упътването пише, че не трябва да се прилага повторно. Днес като ми каза какво ми изписва и казах, че вече съм лекувана с него и преди колко време е било това. Гинеколожката ми каза, че повторното прилагане да не ме притеснява. Като се минат десетте дни лечение (пада се следващият четвъртък) трябва да минат 2-3 дни и пак трябва да отида. Може би тогава ще ми вземе секрет за цитонамазка (досега не ми е правена).

Общи условия

Активация на акаунт