Ултра лято Албена 2010 (Тема 2)

  • 46 605
  • 715
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 113
И аз да се вмъкна в темата на почти 50-та страница  Simple Smile
Утре ще правя резервация и сме се насочили към Орлов. Само че сега погледнах в сайта за ОИ им и не видях да се споменава за храна в лоби бара и в бара на басейна, само напитки. Вече 5-та година ходим в Албена, но обикновено бяхме на 2-3 линия /Компас, Сом, Алтея/, сега заради малкия ни се иска да сме близо до плажа, но май Орлов за първа или втора година го пускат ОИ и нямам никакви отзиви за него. От друга страна досега не съм поглеждала как е описана тази услуга в другите хотели. Та, тъй, де - знаете ли дали ще има междинно хранене или само пиене  Crazy

# 676
  • Мнения: 1 972
ooooh! Искам да споделя ooooh! от първия ден на резервацията ни времето се разваля и е само дъжд до 5-я ooooh!  за по нататък незнам защото няма прогноза. ЕЕЕЕ може ли такова нещо значи ooooh! искам да се застрелям... Sick
Не се ядосвай!Прогнозите постоянно се променят Peace Пък и на морето нали знаеш как бързо се мени времето-докато гърми и вали,след малко можеш и на плажа да се печеш  Laughing За кога ви е резервацията?

Тръгваме в неделя... За първа година няма да случим на време Sick Успокоява ме ,че сме за 10 дни там, после имаме 3 нощувки в Слънчев браг и 3 в Приморско....абе квото такова...

# 677
  • София
  • Мнения: 2 296
И аз да се вмъкна в темата на почти 50-та страница  Simple Smile
Утре ще правя резервация и сме се насочили към Орлов. Само че сега погледнах в сайта за ОИ им и не видях да се споменава за храна в лоби бара и в бара на басейна, само напитки. Вече 5-та година ходим в Албена, но обикновено бяхме на 2-3 линия /Компас, Сом, Алтея/, сега заради малкия ни се иска да сме близо до плажа, но май Орлов за първа или втора година го пускат ОИ и нямам никакви отзиви за него. От друга страна досега не съм поглеждала как е описана тази услуга в другите хотели. Та, тъй, де - знаете ли дали ще има междинно хранене или само пиене  Crazy
Safo,момичетата провериха и по-напред в темата споделиха,че в Орлов няма междинни хранения.
А и местата са доста ограничени,дано намерите за желаните от вас дати.  Peace

Аз бих те помолила за мнение за хотел Компас...каквото се сетиш,все ще е от полза.
И дали дават кърпи за басейна/плажа от хотела.
Благодаря предварително.   bouquet

# 678
  • Мнения: 214
На едни листовки в банята на всички хотели пише кърпите да НЕ се изнасят от хотела - т.е. НЕ и на плажа .

# 679
  • Мнения: 1 113
Ева, много благодаря за отговора. Значи отпада Орлов. Иначе места има, поне през моята агенция. Ние плануваме да почиваме от 10-ти август. Дори бях прочела тук, че нямало места за Калиакра до края на август - на мен вчера ми направиха оферта и за там. Може би зависи колко места има откупени от агенцията.
Иначе Компас за мен е хубав семеен хотел и досега съм го предпочитала заради спокойствието и уредеността му. Споделям мнение с уговорката, че последно ходихме 2008 г. Точно тогава бяха направили ремонт, стаите изглеждаха добре, храната - изобилна и задоволяващо разнообразна /въпреки че наблюденията ми върху Албена са, че значително намаляват разнообразието и асортимента с всяка изминала година/, лоби барът /или както там му викат - барбекюто/ започва да работи от 10 ч. и си поддържат пиците, спагетите, скарата, картофките и салатите докато затворят, сладолед има по всяко време, плодове и сладкиши - също. Анимацията не е кой знае какво, но пък правеха най-хубавите игри и дискотеки за Бг деца. Стаите са климатизирани. Моите минуси - големият басейн не е никак голям, а в същото време започва с дълбочина 150 см, съвсем обикновен правоъгълник е, ползва се заедно с гостите на хотел Панорама и понякога следобяд е трудно да си намериш място. Персоналът при последното ни ходене беше меко казано немотивиран - не влизаха да почистват редовно стаята /били малко на брой и не успявали да минат всички стаи/, случи се и да не им стигнат хавлиите и не искаха да ни ги сменят. Ами, мой това си спомням напърво четене, ако нещо друго се сетя, пак ще се включа. Хавлии за басейна няма. А, да - от миналата година са направили бар на плажа и мои познати споделиха, че и там е било ОК.

Можете ли да ми кажете в кои хотели на първа линия има междинно хранене? Аз като някоя ненаяла се, ама заради децата ...  Blush

# 680
  • София
  • Мнения: 2 296
Safo,и аз много ти благодаря за подробната информация!   bouquet
Предостатъчна ми е,а и аз отивам без много претенции-каквото е такова!
Ако има пропуски,които зависят от персонала,ще се постарая да се поправят и да не помрачават
така дългоочакваната ни почивка.  LaughingТази година морето ще ни струва наполовина отколкото миналата
година,и може би затова се настройвам,че може да има неприятни изненади...дано да няма,де.

Относно междинните хранения-във всички останали хотели на първа линия има такива,доколкото разбрах от темата. Peace
Момичетата препоръчват Добротица,ако ви устройва... Wink

# 681
  • Мнения: 425
Ние сме в Компас от 17.07 Laughing

# 682
  • Плевен
  • Мнения: 862
Олеее , умирам от яд!!! Пуснали са любимите ми вили на Вита Парка на 60 лв. УОИ!!!!!!!


http://www.albena.bg/bg/offers/view/id/54

А аз вече резервирах за тая Орхидея от 25 юни до 2 юли!!!!

Така ми се искаше заради малките деца да сме във Вита Парк, но цените ме спираха.

Някой да иска резервация за Орхидея?  Thinking

# 683
  • София
  • Мнения: 9 517
Такива бяха цените в началото, март-април може би. Магнолия също бе на тези цени, мисля че и други хотели имаше.
Магнолия стартира на 58 лева, никога не е била на 39.

# 684
  • Мнения: 206
Обади се в агенцията могат да ви ги заменят,а иначе в Калиакра  отоплява ли се детския басейн?
Хавлии там дават за плаж.В тризвездните хотели незнам,надявам се времето да се оправи докато присигнем,все си мисля,че нема да е лошо,ние пътуваме на 24 живи и здрави.

# 685
  • Мнения: 206
anyto на колко е Орхидея ?
Да питам едни приятели и колко стаи имате ?

# 686
  • Мнения: 203
Някой върна ли се от Орлов да разкаже? Една мама май беше от 9-ти...

# 687
  • Мнения: 481
Такива бяха цените в началото, март-април може би. Магнолия също бе на тези цени, мисля че и други хотели имаше.
Магнолия стартира на 58 лева, никога не е била на 39.
Не че има някакво значение вече... но силно ми се наби тогава цена от 39лв за Магнолия точно...

# 688
  • София
  • Мнения: 9 517
Такива бяха цените в началото, март-април може би. Магнолия също бе на тези цени, мисля че и други хотели имаше.
Магнолия стартира на 58 лева, никога не е била на 39.
Не че има някакво значение вече... но силно ми се наби тогава цена от 39лв за Магнолия точно...
Магнолия супериор, Магнолия стандарт или вили Магнолия?
ПП Наистина няма никакво значение, но понеже и аз следях точно този хотел от февруари  Peace

# 689
  • Мнения: 18 057
А Орхидея има ли за хапване на плажа? Само този бар Хавана  ли е на плажа? Той за кои хотели е, за доста май го мернах. Ама като казвате къде е на края плажа на Орхидея, явно няма

Общи условия

Активация на акаунт