Ултра лято Албена 2010 (Тема 2)

  • 46 587
  • 715
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 179
За Орхидея няма храна на плажа

# 691
  • В.Търново
  • Мнения: 6 707
А Орхидея има ли за хапване на плажа? Само този бар Хавана  ли е на плажа? Той за кои хотели е, за доста май го мернах. Ама като казвате къде е на края плажа на Орхидея, явно няма

Хапване на плажа има само за хотелите с Ултра Ол инклузив.

Safo беше питала кои хотели първа линия имат междинни хранения.Ние ще сме в Добротица,за там знам ,че ще има! Peace

# 692
  • Мнения: 18 018
Ами те са доста- Ралица, Вита парк, Ком, и още имаше, все големи хотели. Всички ли са на плаж около Хавана? Голяма лудница ми се струва в такъв случай....

# 693
  • Мнения: 1 194
Олеее , умирам от яд!!! Пуснали са любимите ми вили на Вита Парка на 60 лв. УОИ!!!!!!!


http://www.albena.bg/bg/offers/view/id/54

А аз вече резервирах за тая Орхидея от 25 юни до 2 юли!!!!

Така ми се искаше заради малките деца да сме във Вита Парк, но цените ме спираха.

Някой да иска резервация за Орхидея?  Thinking

А видяхте ли и другите оферти??? Орлов за 52лв  Shocked
Дано да се задържи тази тенденция, че нали ще разчитам на офертите в последния момент Crazy

# 694
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
ooooh! Искам да споделя ooooh! от първия ден на резервацията ни времето се разваля и е само дъжд до 5-я ooooh!  за по нататък незнам защото няма прогноза. ЕЕЕЕ може ли такова нещо значи ooooh! искам да се застрелям... Sick
Ако ще се почустваш по-добре, не си единствената която има такова желание. Ние сме от 21....доста гадно с тази прогноза която дават. Дано от 10 дни поне половината да стават за плаж, че децата ще са разочаровани Rolling Eyes

# 695
  • Мнения: 1 113
rosinauzunova, кога ще ходите в Добротица? Имаш ли отзиви за там?

Сега разглеждах хотелите на първа линия. Боряна ми хвана окото, хубав хотел ли е?
Извинявам се, че задавам вече дъвкани може би въпроси, но с дребния ми е невъзможно да се върна много назад в темата.

# 696
  • В.Търново
  • Мнения: 6 707
rosinauzunova, кога ще ходите в Добротица? Имаш ли отзиви за там?

Сега разглеждах хотелите на първа линия. Боряна ми хвана окото, хубав хотел ли е?
Извинявам се, че задавам вече дъвкани може би въпроси, но с дребния ми е невъзможно да се върна много назад в темата.

В Добротица ходели предимно французи и се предполага ,че обслужването ще е на ниво.Писах си с една жена,която е била там минарлата година,били доволни,само дето й се видяла тясна стаята,но това е в повечето хотели,сушоар нямало в банята,но това не е проблем.Има си детска пързалка в басейна,плажа ти е на 20м.,точно пред хотела,има междинни хранения.Хотела е от тли корпуса на по 4 етажа.Влиза се директно отвън в стаята.Ето виж от тук снимки:
http://www.trivago.bg/%D0%B0%D0%BB%D0%B1%D0%B5%D0%BD%D0%B0-10158 … D0%B5%D0%BD%D0%B8
Общо взето само добри неща за този хотел.Ние ще сме от 27 август.Може би има все още свободни стаи за тогава.

За хотел Боряна бях намерила преди време едни снимки,сега пак ще ги публикувам да ги видиш.http://www.holidaycheck.co.uk/hotel-Travel+pictures_Hotel+Borjan … ediaId=1156912606
Да допълня за Боряна,че той е малко по-отдалечен от центъра.Ако това не ви притеснява.Някой друг ,който е ходил там да пише.
Питай и друго ,ако те интересува. Peace

Последна редакция: чт, 17 юни 2010, 16:19 от rosinauzunova

# 697
  • Мнения: 151
Наистина,каква е тая цена от 39лв. на човек? CrazyЛаст минет ли е била офертата?То ако е така и до година,10 дена с удоволствие бихме си починали там! smile3521
Такива бяха цените в началото, март-април може би. Магнолия също бе на тези цени, мисля че и други хотели имаше.
Цената беше такава за престой от мин 5 нощувки до 20 юни и резервирахме през април от сънито; явно тази година си беше изгодно да резервираш по-рано за разлика от миналата доколкото знам.

# 698
  • В.Търново
  • Мнения: 6 707
Наистина,каква е тая цена от 39лв. на човек? CrazyЛаст минет ли е била офертата?То ако е така и до година,10 дена с удоволствие бихме си починали там! smile3521
Такива бяха цените в началото, март-април може би. Магнолия също бе на тези цени, мисля че и други хотели имаше.
Цената беше такава за престой от мин 5 нощувки до 20 юни и резервирахме през април от сънито; явно тази година си беше изгодно да резервираш по-рано за разлика от миналата доколкото знам.

Е,на нас ни е ранна тая дата.На море никога толкова рано не сме ходили,все август месец.Ама аз точно през Съни Турс следях цените,а не си спомням за такава евтиния. newsm78

# 699
  • Плевен
  • Мнения: 858
anyto на колко е Орхидея ?
Да питам едни приятели и колко стаи имате ?

Орихдея сме резервирали една стая, уж била по голяма - за двама родители с 2 малки деца, по 55 лв.

Питай ако се интересуват, 7 нощувки. Благодаря ти!

# 700
  • Мнения: 5 160
rosinauzunova
с този линк ме разби - хотелите на 1-ва - боряна, нона - само лоши отзиви и снимки Sad

# 701
  • В.Търново
  • Мнения: 6 707
rosinauzunova
с този линк ме разби - хотелите на 1-ва - боряна, нона - само лоши отзиви и снимки Sad
http://www.visit.bg/sommer/photel.php?hotid=499
Ето отзиви пак за хотел Боряна от visit.bg.Четете коментари.

# 702
  • Мнения: 1 194
rosinauzunova
с този линк ме разби - хотелите на 1-ва - боряна, нона - само лоши отзиви и снимки Sad
http://www.visit.bg/sommer/photel.php?hotid=499
Ето отзиви пак за хотел Боряна от visit.bg.Четете коментари.

Ама то почти няма лош отзив. А може би ги трият Thinking

# 703
  • Мнения: 5 160
mama L - точно, виж чужденците обаче...
и като видях изгнилите железа, прозорци и подобни, залепения климатик, липса на климатик в ресторант ( това е много досадно Sad((

# 704
  • Мнения: 206
Е,не бъдете толкова мнителни,ако човек не очаква чудеса винаги може да си изкара добре.
Моето мнение за тези три хотела е ,че Боряна не си заслужава повечето пари,ако някой се е спрял на някой от тях да избере най-евтиния,все тая е.
Имат междинни хранения,на бара на Елица/за Нона и Елица?.
Недостатък трагична тоалетна до ресторанта на хотела /може да е пооправена незнам/ и това ,че точно в 15.00 часа заповат аниматорските програми на басейна със много силна музика.

Някой се притесняваше за времето в Албена от понеделник-ами аз мисля,че си е идеално:
http://sinoptik.bg/?lid=1

Последна редакция: чт, 17 юни 2010, 17:30 от elyam

Общи условия

Активация на акаунт