Лятно слънце веч напече,все навън е ОКТОМВРИйското човече!

  • 29 387
  • 742
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 103
Аз съм тук - правя записче!
Катерина расте! Има вече 5 зъбчета и 6-тото е  на път. Странно е, че първо изникват външните резци! По-рядко я мажа гелче или давам дентокинд. Не мисля, че има голяма полза от тях. newsm78
Ани и Руми - прекрасно хоби! Аз обичам да създавам красиви и оригинални неща, с които да аранжирам и украсявам. Днес си взех дървени пръстени и акрилни бои, за да си направя халки за салфетки. А напоследък правя едни хлябове-последният бе черен с маслини, мач доста вкусен се получи! Хайде пак огладнях!
Онли, и ние сме така с краченцата.
За храненето - Катерина обожава зеленчукови и месни пюрета, а плодовите -  прави муцуни все едно отрова й давам. Laughing
Плами, хубаво да си изкарате!
Приятна вечер!

# 46
  • София
  • Мнения: 5
Мисля, че размер 80 отговаря на 9 -12 месеца.

И на мен точността на термометрите са болна тема. Температурата под мишницата е точна и се мери 5 мин, а в дупето се вадят 0.5 и се мери 1 мин. Най-точните термометри са живачните. Електронните съм си правила опити с тях и са точни във вода, но не знам защо под мишницата или в дупето не са.

# 47
  • Мнения: 399
Скоро и аз се нервих на термометрите, понеже имам 2, единия мери за около минута и писка за край, а другия е рапид флекс и мери за около 7-10 сек и също писка за край- Та и двата показват различно и аз се бях ошашкала с показанията. Даже като ходих при педката си носих термометрите за да ги сверя с нейния  Mr. Green. В крайна сметка реших, че е по-добре да си взема нов обикновен живачен термометър, но Тц в аптеката една ми се дръпна, че били вредни и забранени и не ги продавали  ooooh!

# 48
  • Мнения: 23 065
но Тц в аптеката една ми се дръпна, че били вредни и забранени и не ги продавали  ooooh!
Да,вярно е.
Лилчо,тези дни се бях сетила за теб. Hug
Ани,супер торта. Party
Мирикъл,страхотна е Елена!!!! А и ти изглеждаш чудесно.

Последна редакция: вт, 01 юни 2010, 08:39 от ДесиХ3

# 49
  • Мнения: 1 668
Здравейте
Аз ползвам обикновен термометър на чико. Отчита след около минута и пищи за край. Досега не съм имала съмнение, че не отчита правилно. Имам такъв за ухо, на който не му вярвам особено и такъв за чело, който струваше сума пари, но и той не мери правилно. Остава си термометъра и меря под мишницата.

# 50
  • Мнения: 58
Честит първи юни на всички малки октомврийчета и техните братчета и сестрички!
Мили деца растете здрави и игриви в едно безгрижно детство! Вие сте нашето богатство!  party006  party006  party006

# 51
  • Мнения: 399
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ДЕЧИЦА  newsm51 baloni

# 52
  • Мнения: 958
Честит празник, на всичките  ни слънца, малки и големи!
И на всички майки, запазили детското в себе си. Аз лично 1 юни го празнувам, за разлика от 8 март:) Та днес обявих на мъжо, без подарък да не се прибира, и за децата, и за жената.
МАрина последните 2 нощи ме побърка, буди се през час, мрънка, бутам и шишето, тя хем не яде, хем не го пуска и аз дремя над леглото и спя. А най-интересното е, аз не съм  замествала хранене,тя си хапва малко пюре, и после мляко, обаче от няколко дена, яде малко, давам и мляко, тя бута млякото и реве та се къса, като и дадох пюрето го омете цялото 180 грама  Shocked Помислих че ще се пръсне, но не много е щастлива, следобед пак едно цяло бурканче от кашите на хип за лека нощ. Сега реве от 6 и не иска мляко, дадох и малко качамак, само царевица и зехтин, омете всичко и още иска. Ама вече я отрязах. Та се чудя сега моментна криза ли е, млякото ли отказва, много е мъничка още  newsm78
За термометъра, още с Никол, отидох в аптеката, казах дайте ми най-скъпия и хубав дигитален термометър и от тогава сме с него, чудесна работа ни върши. Този за ухото при нас, на големите мери но на МАрина не отчита правилно, аз си го обяснявам, че не и влиза в ухото, голям му е накрайника.

# 53
  • Мнения: 141
Честит празник на всички!!!

Джоя, и Ели имаше такава криза, ядеше пюрета, а мляко не искаше, дори през нощта, точно както описваш ти беше и при нас.Отмина за около 10 дни, предполагам,че беше някаква стачка.
Сега сме на обратния вариант-мляко яде, пюрета не иска.

# 54
  • Мнения: 20
Здравейте,
завърнахме се от морско пътешествие от Бургас до Варна  Grinning ( Ани, опитах се да се свържа с теб, но не успях, другият път Wink )
Децата бяха супер доволни и много добре им се отрази всичко, малко пътуването вчера беше по-тежко, но и то мина Peace
Малката се сдоби със 7-мо зъбче , та не сме спали нощите, но няма как. Много се буди и пищи зверски Confused Само цица я успокоява, та аз гледам като изтребител, но и с това се опитвам да свиквам.

Толкова за сега, че ме чакат купища с багажи. мръсни дрехи и т.н. Wink

# 55
  • Мнения: 99
Здравейте и от мен в новата тема  Hug

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ДЕЧИЦАТА, ДА СА НИ ЖИВИ И ЗДРАВИ, ТЕСА НИ СЛЪНЧИЦАТА И БЕЗ ТЯХ НИ Е СТУДЕНО И ТЪМНО  Hug Hug Hug

Ние сме добре, папкаме, играем, опитваме се да пълзим и вече сме пълна лудница  Laughing Имитира ни кой как кашля, как се кара мама, пляска с ръчички на "чита чита чонки"  Heart Eyes А баща ѝ като се прибере и случайно ако не ѝ обърне внимание и не щ гушне настава олелия голяма, пищи все едно някой я щипе  Joy

# 56
  • София
  • Мнения: 969
Честит празник на всички дечица Да са ни здрави и винаги засмени
Бебчо и той вече е с 6 зъбчета 4 долни и 2 горни, другите 2 са на път. Вече започва да пълзи и напред и обикаля из цялата стая. Скоро май ще започне и апартамента да превзема. Отесня ни вече тук.
За яденето- Хапва си вече и зеленчуковите пюрета, вчера му дадох и бисквитена каша и много му се услади. Закуска още не давам. Давам му по 1-2 бисквитки да си ги дъвче.

# 57
# 58
  • Cambridge, UK
  • Мнения: 429
Здравейте момичета,
след 5 дена емоции - пътуване, посрещане и изпращане на гости, най накрая се спряхме и сме при свекър ми. Записала съм се в ямболската тема и сигурно при първа възможност ще мерим парка с тукашните майчета.
Бебко се побърка от премногото емоции, но си хапва добре и няма никакви зъбки Simple Smile


С малко закъснение ви поднасям нещо скромно, по случай 27-мия ми рожден ден.
  

# 59
  • Лавал-Пловдив
  • Мнения: 375
Честит 1 юни на бебета, деца и майки!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт