Лятно слънце веч напече,все навън е ОКТОМВРИйското човече!

  • 29 398
  • 742
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 98
Честит 1 Юни на всички дечица.   uraИ специално за малките ни слънчица http://vbox7.com/play:32fba45c

# 61
  • Мнения: 5
Честит празник на всички бебчета,малки и пораснали деца. Бъдете винаги по детски щастливи,безгрижни и искрено засмени   Heart Eyes
Ние сме добре,папкаме отлично,цокаме и мляко колкото има,будим за нощем редовно, имаме с 6-то зъбче,пробило от вчера. Играем си стабилно седнал на дупето, искаме постоянно на крачета и все по-дълго време се задържаме на тях. Днес бяхме за пръв път на разходка из супермаркета и беше мн забавно,а като прибавим и разходката в колата след това, радостта беше пълна и последва една здрава дрямка от час и половина сутрешен сън. Разходехме се за пръв път в новото кенгуру,което е за хълбок,доста е удобно и мисля, че и малчо ще свикне и ще му хареса в него.
Май това е от нас, хубав ден на детето ви пожелавам от все сърце Hug

# 62
  • Мнения: 32
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ДЕЧИЦА! ДА СА НИ ЖИВИ И ЗДРАВИ!   ura
Да се похвалим и ние най-накрая с първото си зъбче! Поради тази причина сме малко сърдити, но няма как ... така ще е със зъбките!

# 63
  • София
  • Мнения: 48
Прекрасен ден - първи юни: ЧЕСТИТ ПРАЗНИК на всички деца и зачитащи деня!!!!!
Честит ден и на УсмиФката  bouquet Hug

На мамите с паднали бебета - не им се втелясвайте чак толковА. Както каза една приятелка - те са почти гумени...(това в рамките на шегата - не се връзвайте)!
Миа пълзи и се изправя от около два месеца вече - ми в началото що падане беше и то все на глава падаше (много акъл в таз глава...). Много плака, но след 2 сек. забравя! Спасението е проходилката (другото е каска, но аз не намерих - съвсем сериозно, питала съм!), но пък като поседи в нея и после губи усещане за равновесие, огъва си краката... Но за мен си е страхотно облекчение Peace

yana_ya, seagirl83 - здрави и бели да са им зъбките!!!
Ани, Руми - брях, момичета, страшни сте! Как ги правите... готварска шапка ви свалям!!! Аз също много обичам да сладкарствам, но още ми е рано за тези!

# 64
  • Мнения: 203
Имаме си зъбче от днес newsm44

# 65
  • Русе
  • Мнения: 511
Честит празник, мили октомврийски мъничета!
Както и на техните каки и батковци, разбира се! Да сте ни здравички и усмихнати, за да топлите сърцата ни!

yana_ya, silvana, честити ви първи зъбчета! Да са белички и здравички!

usmifcica, честит рожден ден със закъснение! Да си много щастлива и обичана мама!

# 66
# 67
  • Мнения: 199
Честит празник на всички дечица! Много здраве и усмивки!

usmifchica, Честит Рожден Ден! Здраве, любов и топлина  bouquet!

yana_ya, silvana, честити първи зъбчета на малките сладурковци! И ние сме само с едничко Simple Smile.

OnlyОne, Деска,  Hug Hug.

Никъде не заведох децата на празника, т.е. баткото де, дребосъка не се вълнува особено Laughing. Нали валя до обяд, а Васко заспа много късно и още спинка, та май ще пропусне разходка, ама нищо ще му се реванширам друг ден.

# 68
  • Лавал-Пловдив
  • Мнения: 376
Eди, заминахте ли вече?

# 69
  • Мнения: 32
Lilcho, и ние никъде не излязохме за празника! Тук цял ден вали, даже до магазина не сме ходили...само вкъщи. Малкия човек пощуря, нали е свикнал всеки ден на разходка!  1stroller

# 70
  • Мнения: 1 341
Честит празник на всички! Hug

# 71
  • Ловеч
  • Мнения: 145
Честит празник на всички дечица и на всички големи, които все още носят нещо детско в себе си   bouquet
usmifchica,  честит рожден ден с пожелание за много здраве, обич и късмет!

Честити първи зъбчета, да са бели и здрави /ние още си нямаме/!


radost_i_na не ни сваляй шапка и теб ще научим   Heart Eyes

# 72
  • благоевград
  • Мнения: 164
Поздрав за мъжките майки   bouquet


На сина ми Теодор.

Сине , седя и гледам как съня удобно се е настанил на клепачите ти
По устните ти играе усмивка, какво ли сънуваш?
Прекрасен си ,толкова идеални са чертите на лицето ти.
Чувам как бие сърцето ти ,толкова е мъничко а вече може да обича.

Сине , аз не съм идеална и правя грешки понякога.
Прости ми за сълзите които по моя вина ще пролееш.
Прости ми когато се карам за глупости.
Прости ми  аз съм просто човек.

Сине , знам че със забрани не се кове характер
Ще те възпитам да познаваш доброто .
Ще ти покажа как се обича.
Ще те науча да се учиш от грешките си.

Сине , докато галя косата ти и бдя над съня ти
Обещавам да бъда до теб когато любовта те обземе
Обещавам да споделям твойте успехи.
Обещавам да бърша сълзите ти .

Сине , ще се опитам да те направя човек .
Обичам те ,така както само майка обича
С тревога и свито сърце.

# 73
  • Лавал-Пловдив
  • Мнения: 376
Прекрасно е, ина - мария   bouquet  bouquet  bouquet

# 74
  • Мнения: 432
Прекрасно е Ина   bouquet

При нас вчерашния празник мина добре.Бате намаза подаръци и 1 кутия голям сладолед/като на рекламата/-е много обича.Може цял ден само това да яде.А бебо-няколко балона,"подарък"от бате.Голяма радост,голям кеф.Ние пийнахме по ракийка и салатка и готово.

Общи условия

Активация на акаунт