Аранжиране на маса - тема 2

  • 202 219
  • 726
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 211
Здравейте, мили момичета!  Hug

Ягодка, ето така много ми харесва – влизам и виждам не една, а цели две твои маси!  Hug Коментирам ги по ред:  Много добре видях салфетките, даже още преди да прочета! Вчера сутринта си бях спомнила за тези рози, но ми се видя трудно и го отложих  Embarassed Много красиво си ги напавила и съчетала по цвят!
Като видях новата морска маса, възкликнах на глас “ехаааа!” и събрах семейството да види на какво се радвам. Много ми харесва!!! Точно този син цвят, стъкления похлупак, топките, мидичките... върна ме обратно на морето! Много размечтаваща маса.... усещам лек ветрец...
 
Mitonela, ей такова море нямахме в колекцията – шаренко-лилавичко! Радвам се, че се включи и ти при нас! Хареса ми, че в твоето море има перли  Laughing  Само не виждам добре с какво си хванала салфетките, пръстени ли са или са сгънати просто  newsm78 Масата с мъфинките е много свежа, а и самите те изглеждат много вкусно! Имаш много хубав сервиз, веднага ми идват идеи за него  Laughing Очаквам следващата ти маса!

MG18, добре дошла!

От мен една неделна следобедна маса:



Приятна седмица, момичета!

# 166
  • Плевен
  • Мнения: 602
Леля Ог, не мога да не кажа , че се възхищавам не само на умението ти да приготвяш страхотни ястия и чудесни маси , а и на това да намериш за всеки подходящ коментар и хубави думи.  bouquet А салфетките, честно казано привързах с малко гумено ластиче за коса и отгоре сложих една мидичка, затова не се вижда.

# 167
  • Мнения: 774
Леля Ог, направила си още един истински натюрморт върху масата! Страхотно хрумване!!! Отново ни показваш колко си артистична и изобретателна!  А мъфините са произведение на изкуството!   bouquet Благодаря ти за комплиментите!  Heart Eyes

От мен една маса с два, доскоро считани от мен несъвместими цвята, но ги видях първо върху масата на Близнаците (която липсва ужасно  Crossing Arms Hug), а после и на едно друго място, и ми хареса съчетанието им:

# 168
  • DE
  • Мнения: 971
Здравейте и от мен момиченца Mr. Green !
Беше ме хванала малко липсата, но в тези гореЩини ни за ядене ни за маси.
АААААААААма какви са тези манджи и изкуства по вашите маси.
Леля Ог,не е честно пък !

Ягодке, твоята маса е много в немско- баварски стил.
Типични шарки !
Хич няма да ви хваля и да правя комплименнти, но с едно намигване ви казвам
СТРАХОТНИ СТЕ !!!


Сега и моята скромна маса. Подредена само за снимка че съм сама в къЩи.
Пък и маса за един не ствава Joy

Кръстила съм я "неузряло грозде" !



С поглед към цветенцата


   

   

Апарата ми май неЩо издава багажа, снимките са много лоши.
Моля за извинение Praynig

# 169
  • Мнения: 322
 bowuu  bouquetмаце,страхотна ти е масата.

# 170
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 757
Не спирам да ви гледам, ВСЕКИ БОЖИ ДЕН! Всичко следя!

Поздравления, Ягодка, леля Ог, Митонела, Хестия и всички, които публикувате тука! Страшни сте, момичета!

# 171
  • Мнения: 211
Здравейте, мили момичета!

Mitonela, Ягодка, galaUSA, благодаря много за комплимените, много сте мили!

galaUSA, ти къде се губиш, покажи някоя маса!

Ягодка, за мъфините си ме надценила – тези само съм ги поукрасила, иначе са от мързеливите  Embarassed
Синьо и зелено и на мен ми звучат  несъвместими, но на масата ти си пасват идеално. Много го харесвам това зелено, много успокояващо и свежо (това май съм ги го казвала и преди  Laughing).

matze, казвай бързо кое не е честно, че да се оправдая  Laughing  Харесва ми “Неузряло грозде”, чудесна идея! Има някаква идиличност в твоите маси, има романтика. Втората снимка е страхотна!

От мен няма маса - боря се с две торти и един ужасно подут крак (ако помните седемте часа в парка... нещо ме е хапнало и сега съм с лилав крак)
Искам да ви покажа едни раковини от хартия. Опитвах се да направя нещо такова със салфетка, но хич не ми се отдават тия пипкави работи. Ако някой има нерви, може да опита, много са красиви:




Ето тук има много интересни неща:
Раковини

Приятна вечер от мен и се надявам до края на седмицата да се включа с маса!

# 172
  • Мнения: 173
Момичета,взимам си бележка и няма да слагам повече снимки само с храна Hug
Ще слагам снимки само на цялата маса Peace

Много се радвам,че сте харесали моите неща,благодаря  bouquet

matze ,масата е страхотна...много лятна ,весела и предразполагаща...страхотно Peace

# 173
  • София
  • Мнения: 1 359
Ягодка и Леля ОГ-като Ви гледам красивите аранжировки ,ми се приисква да Ви дойда на гости.Не съм седяла на такива красиви маси.Поздравления. Peace

# 174
  • Мнения: 909
Браво момичета,невероятни сте...сътворили сте толкова много неща докато ме няма. newsm51 newsm51 newsm51
Още малко и започвам и аз наново с масите,че имам да ви гоня много...пък и да се отсрамя малко.... newsm51
Добре дошли и на новите момичета... Hug

# 175
  • Мнения: 774
Imam malak vremenen problem s kirilicata, za koeto mnogo se izvinjavam, zatova njama da komentiram sega, samo ste pusna edna masa  Grinning:



# 176
  • Мнения: 143
Привет, мили момичета!
Отново сте сътворили невероятни неща!  Hug
Преглеждах ви и тайничко си мечтаех да ми остане време и аз да наредя маса... Не се получи, събирамх багажа за море. Обаче познайте какво съм напъхала в торбите... пет вида салфетки, покривка, панделки...  Crazy да видим, дали ще остане време за плаж  hahaha

Снимките са от миналата седмица. Поводът е печеното пиле... Rolling Eyes Не съм пекла цяло пиле от години и за децата си беше събитие...  hahaha


# 177
  • Мнения: 173
yagodka ,много хубава маса Peace
С какво е аранжирана кръглата купа в средата....за украса?

Ivira ...чак пък да не се е получило-недей така...не е зле,но ако знаеш как съм си харесала точно сервиз като твоя,ако има в пъстричко с цветя,направо страхотно Hug

# 178
  • Мнения: 90
Много красиво аранжирани маси. Браво! Аз изобщо нямам фантазия за тези неща. Възхищавам ви се. Интересно ми е ако viara.an се включи тук, какво ли ще покаже. Невероятно красиво подредени ястия показва. Интересно ми е виждането и за аранжиране на маса. Дано погледне в тази тема и да се включи. Иначе всички сте невероятни - личи си, че си имате усет за красивото.

# 179
  • Мнения: 774
И така, сега да кажа разни работи...  Laughing:

Маце, Маце, страшна маса си направила! Втората снимка е направо за списание! Да му кажеш браво на твоя фотоапарат!  Laughing За градината - завиждам!  Crossing Arms Ама много завиждам!!!  Laughing Laughing Laughing
Гала, хайде, включвай се с нова маса! Grinning
Л. О., надявам се, че си излекувала крака! Да си вземеш поука сега: По-малко лежане в парка и повече аранжиране на маси! И по-безопасно е!  Laughing Hug Видях едната торта, страшна е!!!   bouquet Чакам да видя и другата, както и новата маса!   bouquet
Стефина, благодаря ти! Заповядай в отбора! Учим се една от друга.  Hug
Меридит, чакам с нетърпение масите ти! Имаш много да се отсрамваш!  Laughing Hug
Хестия, благодаря ти! Не знам за какво питаш, предполагам за купичката. В нея е салфетката, навита на руло и привързана с панделка. А ако питаш за вазата в средата - тя е пълна с едни кълба от комплект за декорация.



Последна редакция: сб, 24 юли 2010, 00:09 от yagodka

Общи условия

Активация на акаунт