Аранжиране на маса - тема 2

  • 202 280
  • 726
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 774
Дина, видях те! Драсни някой ред, де!  Grinning Hug  bouquet

# 181
  • Мнения: 569
 Zdravejte momi4eta! Izviniavam se mnogo za latinicata , kakto i za dulgoto otsustvie!
 Yagodka- to4no vlizam da pi6a i vijdam , 4e e publikuvan otgovor;-)))
 Naj-napred iskam da vi kaja , 4e mnogo mi lipsva va6ata kompania!
 Pri nas se slu4iha niakoi nepredvideni ne6ta- vsi4ko e nared, no se nalojiha incidentni remonti na jili6teto v BG i tui kato ne sme si v ku6ti ne sme vkliu4ili inet , otkradvam bukvalno po niakolko minutki za naj-vajnoto , kogato sum u sestra mi...
Edva sega uspiah da razgledam temata i da vi se poradvam! Strahotni ste vsi4ki , no vie si go znaete! Pozdravlenia i za vsi4ki novi aranjorki- s udovolstvie razgledah vsi4ko i sum mnogo vpe4atlena! 4udesni ste!
Pozdravi na vsi4ki i 6te 4akam s neturpenie o6te krasota i nastroenie! Do skoro!

# 182
  • Мнения: 173



yagodka ,за вазата...за вазата питам Simple Smile

# 183
  • Мнения: 211
Здравейте, мили момичета!  Hug

stefina, благодаря за комплимента! И ние не бяхме яли на такива маси, но вече ядем  Laughing Ще се радвам да видя и твоя маса.

merydit, само обещаваш, а ние чакаме ли чакаме Crossing Arms И манджи не показваш... черните точки се множат!

Ягодка, както винаги ти си на ниво! Масата ти е много красива, а този комплект е страхотно попадение! (Благодаря ти за пожеланията към племенничката!)

Ivira, не ми казвай, че ще редиш маси на морето  Laughing Пожелавам ти хубаво време и топла вода! Да събереш мидички и като се върнеш ще чакаме маса с тях! Пилешката маса е много елегантна! Хвърлила съм око и аз на едни латинки....

mapua, добре дошла.

Хестия, видях те в другата тема, страхотни неща правиш!

Дина, и на мен ми липсваш!

Взех си поука за парка и аранжирането  Mr. Green и ето ме с една съботна маса:



Страшно ги харесах тези салфетки и мисля, че съвсем скоро ще ги видите пак.

Надявам се, че тази седмица ще съм по-редовна в темата!
Лека нощ и прекрасна неделя на всички!

Последна редакция: нд, 25 юли 2010, 11:00 от Леля Ог

# 184
  • Мнения: 173
Леля Ог,благодаря за комплимента Hug
Съботната маса е страхотна  Peace

Момичета,днес си купих няколко големи рапана,които мисля да включа в аранжирането на масите си.... Simple Smile
Някой има ли идеи за това как да стане....


A тези рози,бях навивала от разтегателна хартия за всяка чиния на масата за кръщенето и след това ,ги съединих за свещника...харесват ли ви?Не мога да намеря снимката на цялата маса за сега,но като я открия,ще сложа ,за да видите колко ефектно се беше получило Simple Smile

# 185
  • тук
  • Мнения: 510
момичета, присламчвам се към темата (макар че отдавна ви следя) с поздравления за това, което правите и с въпрос - къде има нагледни уроци за сгъване на салфетки? не мога от готовите ви вече неща да се ориентирам за процеса
благодаря ви   bouquet предварително и един деня когато съм готова за "пред хора" ще се похваля

# 186
  • Мнения: 1 149
Страхотна тема Hug
Благодаря,връщам се назад да ви се порадвам и по-нататък ще се включа и аз Heart Eyes

# 187
  • Мнения: 173
момичета, присламчвам се към темата (макар че отдавна ви следя) с поздравления за това, което правите и с въпрос - къде има нагледни уроци за сгъване на салфетки? не мога от готовите ви вече неща да се ориентирам за процеса
благодаря ви   bouquet предварително и един деня когато съм готова за "пред хора" ще се похваля


Ето мила например тук:
http://kulinar.gbg.bg/index.php?categ=23&parent=0&p=articles&area=1

# 188
  • Мнения: 909
Сложих на първа страница  линка за салфетките от Хестия.... Peace
Не мога да не отбележа ,че отново сте се справили чудесно с аранжировките....  bouquet  bouquet  bouquet
Леля Ог...така имам желание ,но нямам никаква възможност.....ще трябва вече докато спи детенцето тогава да я аранжирам... Grinning....Ще си изпълня обещанието направо няколко маси наведнъж ще покажа... Wink
Приятен ден на всички... Peace

# 189
  • тук
  • Мнения: 510
Хестия, Меридит сърдечни благодарности  Hug

# 190
  • Мнения: 774
Дина, радвам се, че намина! Липсваш!
Леля Ог, бамбуковата маса е СТРАШНА!!! Много ми харесаха салфетките, хареса ми как си обърнала чиниите, и свещичките, и всичко! Достави ми истинско удоволствие да гледам масата ти!  bouquet
Хестия, за рапаните: може да си направиш свещички от тях(виж масата- паста на Леля Ог). Или да ги ползваш като ваза за живи и сухи цветя, слама, жито. Ще ми е интересно да видя снимката на цялата маса от кръщенето!
Портман, Виктори, добре дошли!
Портман, виж малко по-назад в мненията на Леля Ог, има линк към цяла книга с декоративно сгъване на салфетки.

Ето и от мен нещичко:




Последна редакция: чт, 04 ное 2010, 12:41 от yagodka

# 191
  • Мнения: 1
Както виждам всичко тук върви повече от прекрасно Grinning
Страхотни както винаги   bouquet
Добре дошли и очакваме включване  Hug
Ето какво направих от подръчни материали за рожденния ден на кръщелницата
http://kameliaveselinova.blogspot.com/2010/07/blog-post_29.html

# 192
  • София
  • Мнения: 1 378
Ягодка,Леля Ог- мерси за поканата Hug

# 193
  • Мнения: 1 266
kami_bonbona много свежа маса, сигурно ви е било много приятно там на открито.
От какво са направени малките пчелички върху жълтите салфетки, приличат на раирани камъчета.

Последна редакция: пт, 30 юли 2010, 21:29 от viola2003

# 194
  • Мнения: 211
Такааа... да видим какво става при вас, момичета.... Thinking

Дина, Близнаците, Ивира и още няколко други дами липсват упорито. Краси отказва да си покаже красивите маси при нас, а Ягодка започва да губи спортен дух и за цяла седмица е показала само една (много красива) маса! Ягодка, и на мен ми липсват цветните и винаги различни маси на момичетата, но.... и сам войнът е войн  Laughing За да ти повдигна духа, пускам една маса с подправки (направете се, че не прилича на предишната с бамбука  Mr. Green), утре имам една съвсем различна, веселичка и подготвям третата морска. Затова... стягай следващата маса!  Hug  Heart Eyes
За последната маса да кажа... Много ми харесват обърнатите чашки с рапаните и свещичките отгоре, а също и салфетките корабчета. Харесва ми синята гривничка на салфетките и се радвам да видя коралчето от грозде  Laughing  Hug

Hestiq, Ягодка ти е отговорила, но да кажа и аз за рапаните – можеш да си направиш свещник, да засадиш цветче някое мъничко или да ги използваш за солнички. Розите ти са много красиви!

portman, viktori, добре дошли! Очакваме с нетърпение да се включите със снимки!

Ето линк към Декоративно сервиране, където има много начини за сгъване на салфетки. Меридит, би ли го сложила и него на първа страница, моля!

kami_bonbona, много весела аранжировка! Пчеличките са един от любимите ми мотиви за детски празник! Защо не качваш снимките направо в темата?

viola2003, не съм Ками, но мисля, че пчеличките са бонбончета със станиол отогре. Има и такива калинки.

Ето и масата:



Лека нощ на всички! Очаквам аранжировките ви!

Общи условия

Активация на акаунт