Майско слънце вън пече, ДЕКЕМВРИЙЧЕ в коремчето расте №4

  • 33 270
  • 726
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 572
BetiBoko, пълна ти е кутията за ЛС, затова ти пращам инфо тук:
Цитат
Има 2 теми в нета, които ще ти помогнат:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=472171.0;topicseen - за пазаруване от 2та амазона
и
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=503981.0 - за пазаруване от Англия.
За да улучиш номера, най-добре намери английска марка в тукашните магзини и пробвай. Ако имаш Mothercare наблизо - много са подходящи, все пак са и бременелски  Peace

За среща по принцип съм за. Щеше ми се да е по-напред във времето, че да имам "извинение" за килограмите  Mr. Green

# 706
  • Мнения: 8
Момичета днес на преглед във Фемина на ФМ и предполагат , че може да бебчето да има изкривяване на гръбначето, наречето сколиоза. Насрочихме час за след две седмици, когато ще се е вкостило по- добре и да се каже окончателно. Ако се потвърди ми казаха, че края трябва да по- бърз и незная как ще издържа да тогава да живея в неизвестност smile3518
П.С Извинявайте, че ви натоварвам с моите тревоги, но имах нужда да споделя

# 707
  • Мнения: 34
Момичета днес на преглед във Фемина на ФМ и предполагат , че може да бебчето да има изкривяване на гръбначето, наречето сколиоза. Насрочихме час за след две седмици, когато ще се е вкостило по- добре и да се каже окончателно. Ако се потвърди ми казаха, че края трябва да по- бърз и незная как ще издържа да тогава да живея в неизвестност smile3518
П.С Извинявайте, че ви натоварвам с моите тревоги, но имах нужда да споделя

Надявам се всичко да е о'к Praynig Praynig Praynigняма да се притесняваш,а дори и да излезе нещо такова трябва да си много силна и имаш пълната ми подкрепа Praynig Praynig всичко е божа работа аз също имам проблеми и съм си казала каквото стане,млади сме ще правим повторни опити Praynig Praynig Praynig така че няма да се отчайваш

Аз искам да те питам само от кога пиеш фолиева киселина понеже ако не е започнат приема и преди да се забременее риска от такива аномалии е много голям newsm78
И стискам палци всичко да е наред

# 708
  • София
  • Мнения: 701
Mary_Angel , аз много четох за Марков. Много майчета са доволни от него, разбира се има и недоволни. Затова не мога да взема решение дали него да избера или някой от Фемина /и от там има доста недоволни, всъщност/
rali_00 , стискам ти палци да се окаже, че всичко с бебо е наред!!! Praynig  Praynig  Praynig До втория преглед ти пожелавам само позитивни мисли и никакъв стрес.
На мен миналата седмица шефа ми ми спретна скандал и то точно след като му казах, че съм бременна...Няма да ви обяснявам как се почувствах и как ми биеше сърцето. Изхвърчах разревана и се държах за корема. Но му казах, че ако се случи нещо на мен или на бебето ми, се надявам да тежи на неговата съвест.
От тогава не мога да го гледам.....Но няма начин, трябва да говорим по работа.  #2gunfire

# 709
  • Мнения: 34
Josepha А моят шеф ми дължи пари от 2 болнични не са кой знае колко,но се ослушва вече колко време единият ми е от 3май
когато преди ч година ни съобщи че трябва да ни одържа пари за осигуровки понеже криза било и щял да си спести там колко си пари,и тогава щетоводителката много бързо му сметна печалбата,а сега като той трябва да ми дава още месец жената неможе да му каже колко пари тябва да ми даде като си представиш че аз съм си ги сметнала отдавна #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

НА ТОВА КАЗВАМ АЗ СКАПАН ШЕФ И НЯМА ДА СЕ ВЪРНА ДА РАБОТЯ ПОВЕЧЕ ЗА НЕГО #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 710
  • Мнения: 1 274
Рали, стискам ти силно палци Praynig При кого ходи на Фм?Дано да са само неоснователни съмнения Praynig
Живот и здраве към 8мият месец и аз ще се присъйденя към срещите, тогава по план график се установявам в Банкя.Има ли момичета от този край?Люлин?
Много неприятно с шефовете Sad

# 711
  • Мнения: 61
rali_00  Hug. Пожелавам ти много сили и повече положителни мисли до следващият преглед и искренно се надявам да е станала грешка и диагнозата да не се потвърди.

# 712
  • Мнения: 8
На въпросите:пия фолиева киселина поне 2-3 месеца преди да забременея и все още продължавам- и във фемина ме питаха за същото, но имам опит с предишна неуспешна бременостт, която завърши миналата година в 24 седмица. Гледаха ме първо Цолова , а после и Врагалева. Просто не мага да повяпвам, че нещо може да ми си случи отново..

# 713
  • Мнения: 305
Здравейте от мен. Малко съм притеснена защотото от 3-4 дена имам бяло течение, Ако сложа бели гаши след работа гащите са с жълто петно кремаво. Притеснявам дсе малко защотоо преди няколко дена имах разтройство и изпуснах малко в гащите, но след 1 мин се изкъпах. Може ли да стане инфекция?
Вие имате ли бяло течение? Аз от 2рият триместер го имам. Моля кажете.

# 714
  • Мнения: 52
Monkas не се шашкай предварително!Ако течението е розово или кафеникаво тогава тичай при лекаря,ако ли не си запази час при АГ-то и му кажи какво те притеснява.Едва ли чак пък инфекция от такова нещо  newsm78.Преди бях писала ,че и аз имам такова течение(ту се появява,ту спира) и АГ-то ме прегледа и ме успокои ,че при бременните жени е съвсем нормално да имат по-усилено някакво течение,че ставало нещо там със жлезите,но не запомних какво точно.Но ме предупреди ,че ако течението е РОЗОВО или КАФЕНИКАВО да бягам при него.Това ти го казвам за успокоение,но задължително иди на преглед!

# 715
  • Мнения: 276
Момичета днес на преглед във Фемина на ФМ и предполагат , че може да бебчето да има изкривяване на гръбначето, наречето сколиоза. Насрочихме час за след две седмици, когато ще се е вкостило по- добре и да се каже окончателно. Ако се потвърди ми казаха, че края трябва да по- бърз и незная как ще издържа да тогава да живея в неизвестност smile3518
П.С Извинявайте, че ви натоварвам с моите тревоги, но имах нужда да споделя

Рали, съжалявам за това което са ти казали, защо не направиш втората консултация на друго място? Все пак според мен е важно второ мнение от друг специалист. Не се отчайвай и натъжавай, мисли положително пък дано всичко да се окаже неоснователно предположение. Желая сили и кураж!  Praynig Praynig Praynig

Момичета, на вас подуват ли ви се глезените? Вчера и днес краката са ми подути, отдавам го на жегата, така бях и през първата бременност, но е много неприятно...

Мама Ива, приятна почивка, да си починете добре! Hug

Аз също съм съгласна да организираме срещичка, но ще ми е възможно след 27 юни. Peace

# 716
  • Мнения: 305
Monkas не се шашкай предварително!Ако течението е розово или кафеникаво тогава тичай при лекаря,ако ли не си запази час при АГ-то и му кажи какво те притеснява.Едва ли чак пък инфекция от такова нещо  newsm78.Преди бях писала ,че и аз имам такова течение(ту се появява,ту спира) и АГ-то ме прегледа и ме успокои ,че при бременните жени е съвсем нормално да имат по-усилено някакво течение,че ставало нещо там със жлезите,но не запомних какво точно.Но ме предупреди ,че ако течението е РОЗОВО или КАФЕНИКАВО да бягам при него.Това ти го казвам за успокоение,но задължително иди на преглед!
Благодаря ти за бързият отговор. Малко се шашнах защото преди да забременея от няколко години аз и мъжът ми имахме хламидия и поради това се случиха 3 аборта в 4 гес. седмица и трите в един и същ период. След като аз и мъжът ми бяхме излекувани и от 8 месеца нямах никако бяло течение, включително и през първите 3 месеца на сегашната ми бременност. та сег изведнъж от няколко дена се появи и се стреснах, но също четох че през вторият триместер течението става по-силно newsm78
Хламидията миришеше на риба и желязо и беше много тежка..с зелено, сивкав цвят, със сърбежи и подувания. Сегашното течение мирише на хляб за мая .. нещо подобно и е в много по малки количества с бяло-жълтеника цвят и първите 1-2 дена ме сърбеше много леко все едно игличка ме докосва, но сега не ме сърби..

Последна редакция: ср, 16 юни 2010, 19:17 от Monkas

# 717
  • Мнения: 329
rali_00 дано след 2 седмици да се окаже, че проблемът, в който се съмняват го няма. Стискам палци и се моля от сърце всичко да е наред. На теб кураж и не падай духом!

# 718
  • Мнения: 951
RALI00 -  стискам палци всичко да е наред!!! Направо не мога да повярвам,че плод ,който плува в амниотични води може да има сколиоза! Кофти е,че си наплашена ,но дано само с уплаха да се отървеш!
Монкас По-добре е да питаш лекаря си,но според мен е нормално да има по-засилено бяло течение по време на бременност...Още повече,че често пъти инфекциите ги описват като течения със "зловонен мирис", а твоето не мирише така... Не ми се вярва,че от случката може да е станала някаква инфекция,все пак си реагирала много бързо.
ЖОЗЕФА- твоят шеф е за  #2gunfire

# 719
  • Мнения: 83
dobra благодаря ти за информацията   bouquet,освободих си пощата въобще не съм забелязала че е пълна.Не се притеснявай за килограмите за в началото си виках оле сега колко съм ами наkрая няма да мога да мина през вратата,но килцата се свалят важното е бебо да е наред.
rali_00 дано всичко да е наред с бебо на следващия преглед,хубаво ще е да направиш 2 консултация и с друг специалист.
Monkas по време на бременност е нормално да се появи или засили течението така че спокойно,но ако продължаваш да се притесняваш се консултирай с доки.
Josepha ама и шефа ти е  #2gunfire добре си му отговорила ама дали му е влязло нещо нали не става въпрос за неговата жена.
koqto дано всичко е наред при теб и се пази много.

Общи условия

Активация на акаунт