Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 32

  • 58 530
  • 746
  •   1
Отговори
  • Мнения: 200
Темата е за коментари за поръчки от сайтове, доставящи на територията на Великобритания

NEXT                    Nike                    Elc                 Mamas&Papas             Esprit          
Clarks                  Adidas                 ToysRUs          John Lewis                   Argos  
MotherCare           SportsDirekt          Kiddicare        HUGO BOSS                   Amazon
Adams                 M&MDirect             Marks&Spenser
Wynsors              Vertbaudet            
 



От NEXT се пазарува само с посредник . НЕ ПРИМАТ Бг. КАРТА !!!
В сайтовете Adams, M&MDirect, Marks&Spenser, Mothercare, Amazon, Asda може да се плаща с Бг карти. M&MDirect,  Mothercare имат директна доставка до България .
От Теско, поне доскоро, първата поръчка минаваше. Следващите обаче ги отказват под претекст, че артикулите са изчерпани/което разбира се не е така/.


                            Таблици за размери:                      
 
         Детски дрехи :   от 0 до 5 год.       от 3 до 16год. ( момчета , момичета )
                                                   Детски обувки  и пак

По предложение на пишещите в този форум даваме значение на буквите в размера на детските обувки. Тези букви означават ширината на обувката:
Изключително тясно краче е с размер D. Размер E е често срещан, но все още е в рамките на тесните размери. Най-често срещаната ширина е F. Тя е стандартна за повечето деца. Малко по-широка е обувка с размер G, но не твърде широка. Най-широките обувки са с размер H.

                                 Дамски дрехи          Дамски обувки                Сутиени
                                Мъжки дрехи           Мъжки обувки
                                    
                                                            

          Фирми , които могат да се ползват:

Посредници:                            Превозвачи:

Almuz                                          Empresa  
Алезар                                        Gab_Co    
Детство мое                            Give Transport    
                                                Marina Trans
RiminiKids
ТheWinCompany



Още един сайт "Онлайн пазаруване с посредник" с рейтинг на фирмите .



Teма 15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Танче, мерси за темата!  Grinning

Мен в тази жега ме избива на връхни дрехи да пазарувам  Crazy, днес си взех едно страхотно яке от getthelabel и продължавам в якета да се оглеждам: http://mamuna.snimka.bg/other/drugi.352786.19213135

# 2
  • Мнения: X
Цитат на: Ral_p в Понеделник, 14 Юни 2010, 21:03И предлагам да спрем да правим безплатни реклами на един или друг посредник.  

Цитат на: Avgusta в Понеделник, 14 Юни 2010, 21:19Сега да не ме изкараш, че съм и Гери от Алезар
Нямам никакво намерение да им правя реклама, според мен те нямат нужда от такава.
Упражнявам правото си да изкажа мнение. Нито пък искам да правя анти-реклама на Габко, и те нямат нужда от такава, сами си я правят  


Нищо подобно не съм казала. Гузен негонен бяга.

Всяка една фирма има и положителните и отрицателните си страни. Никога не съм имала проблеми както с Габко, така и с Гив Транспорт, а също и с Марина Транс. Но никога не съм имала претенции да ми доставят пакета за 7 дни и никога не съм очаквала да ми предоставят услуги(известяване за пристигнала в UK доставка), които те не предлагат.


Таня благодаря за темата

# 3
  • София
  • Мнения: 210
Повтарям си въпроса от предната тема, че май остана незабелязан.

Някой може ли да ми каже за чаршафите от АСДА какво включва Duvet set и Bedding set и какъв им е стандарта за размер double ?

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Руми, Бубе, мерси!  Blush
desuri, благодаря ти.  Grinning
Не можах много да му се порадвам днес, даже и да се огледам не успях, че рискувах да залепне сериозно за мен, но зимата няма да му простя.  Mr. Green
И за пореден път се уверявам, че номерацията на Адидас я правят на око явно, един и същи размер в различни модели ми стои в такива вариации, че чак е плашещо.  Whistling

# 5
  • София
  • Мнения: 285
Момичета,

ако някоя ще пуска поръчка от АСОС нека да ми пише на лични,

за да се включа с един единствен артикул!




  bouquet

# 6
  • Мнения: 10
Защо бе хора така се разочаровате?! Имайте търпение! И аз чакам поръчка от Асда от Габко, но не ги притеснявам! Едва ли седят с кръстени ръце! Имайки предвид промоцията им, е нормално да са заляти с поръчки и да има известно забавяне! Дайте да бъдем малко по-толерантни!  Hug

# 7
  • София
  • Мнения: 285
Verma,

аз лично пазарувам с посредници или превозвачи вече от доста време!

Знам, че минимума за доставка е две седмици за превозвач,
а за фирма посредник - две-три седмици, а ако са заляти с поръчки то може да отиде и към 3-4 седмици!

Обиковено нетърпеливите и недоволни най от скоро пазаруват от UK.
Трябва им малко време, за да станат по-търпеливи и толерантни!

Приятно и успешно пазаруване, момичета!

# 8
  • Мнения: 10
Повтарям си въпроса от предната тема, че май остана незабелязан.

Някой може ли да ми каже за чаршафите от АСДА какво включва Duvet set и Bedding set и какъв им е стандарта за размер double ?
Ако прочетеш предната тема или по-предходната, или по-по-предходната и т.н., ще разбереш отговора на въпроса, който така лекомислено повтаряш! Този въпрос и този за пазаруването от Асда с бг карти са най-често срещаните въпроси, които се повтарят във всяка тема!

# 9
  • Варна
  • Мнения: 677
Тук не ставаше въпрос за колко време доставят направените поръчки, а за комуникацията с клиентите и по-точно за липсата на такава. В това отношение мога да кажа, че и трите софийски фирми са много зле. Толкова ядове брах с тях, когато се наложи да ги ползвам преди време, точно защото не умеят да комуникират. Държат се сякаш си им длъжен, нападат, обиждат, троскат се и накрая те изкарват виновен за собствената си немърливост. Нямали време да си четат мейлите, нито скайпа - мнооооого натоварени били. Ами като не можеш да се справиш - не го прави, но клиентите ти с нищо не са виновни и заслужават уважение - най-малкото кратка и ясна информация какво се случва със собствените им неща/пари. ooooh!

Между другото имам поръчка от Джордж, направена на 01.06 и си я получих във Варна още в петък, 10.06.

Последна редакция: пн, 14 юни 2010, 23:24 от dima1

# 10
  • Мнения: 17 546
Някой написа в предната тема, че пазаруването по интернет не било за всеки, визирайки мен, но аз ще се запиша и в тази тема! Grinning Защото колкото и заядливи да има, три пъти пъти повече хора помагат и отговарят компетентно на въпросите и аз имам намерение да продължа да пазарувам по интернет. А това всъщност правя не от момента, в който се записах в предната тема, а доста отдавна. Само дето до сега си плащах транспортната такса за всеки един артикул, пазарувах само от сайтове доставящи до България и не бях ползвала услугите на превозвач.
Надявам се с помощтта на тези от вас, които са мили, търпеливи и отзивчиви, да се справя и с груповите поръчки, и да си избера превозвач, чийто начин на работа с клиентите ме устройва и отговаря на моите разбирания за компетентна и качествена работа.
Благодаря!  bouquet


Нямали време да си четат мейлите, нито скайпа - мнооооого натоварени били.
Как биха били на ясно на кого и къде да доставят пакета, адресиран на техния адрес единствено с името ми, ако не прочетат имейла, в който ги уведомявам, че ще ползвам услугите им; че съм тази и тази, и се намирам на този и този адрес, на който да ми доставят пратка, която съм си платила, и на тях дължа пари единствено за транспорта до тук?

# 11
  • Мнения: 2 122
като една заядлива и зла особа ще отговоря за чаршафите на АСДА

# 12
  • Мнения: 3 453
Танче, благодаря за темата!  bouquet

Бижу,
добре дошла! Ще помагаме с каквото можем.  Hug
Колкото за поръчките - аз съм уникален карък. Все нещо не идва, или идва с друг размер, или пък ми изпращат съвсем друг артикул...Прокобата ми действа и при общи поръчки. Stryper може да потвърди. Laughing

# 13
  • Мнения: 23
Бързо действате,вече има 2 странички Laughing
Букет за Танчето и успешни поръчки на всички.  bouquet
Valeria би ли споделила кой номер е якето и става ли за зима в северна България? Laughing
Благодаря ти newsm51

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 012
Аз си чакам поръчката от George, направена през Алезар като посредник.
Три от нещата се били изчерпали, а едното - доставено с грешен размер, за което най-много ме е яд Sad
Аз по принцип не възлагам прекалено големи очаквания на нещата, поръчани по интернет, когато дойдат, тогава. Едни легсове от ebay ги чаках 45 дни, ама накрая дойдоха.

Общи условия

Активация на акаунт