Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 30

  • 49 064
  • 747
  •   1
Отговори
  • Мнения: 200
Темата е за коментари за поръчки от сайтове, доставящи на територията на Великобритания

NEXT                    Nike                    Elc                 Mamas&Papas             Esprit          
Clarks                  Adidas                 ToysRUs          John Lewis                   Argos  
MotherCare           SportsDirekt          Kiddicare        HUGO BOSS                   Amazon
Adams                 M&MDirect             Marks&Spenser
Wynsors              Vertbaudet            
 



От NEXT се пазарува само с посредник . НЕ ПРИМАТ Бг. КАРТА !!!
В сайтовете Adams, M&MDirect, Marks&Spenser, Mothercare, Amazon, Debenhams може да се плаща с Бг карти. M&MDirect,  Mothercare имат директна доставка до България .


                            Таблици за размери:                      
 
         Детски дрехи :   от 0 до 5 год.       от 3 до 16год. ( момчета , момичета )
                                                   Детски обувки  и пак

По предложение на пишещите в този форум даваме значение на буквите в размера на детските обувки. Тези букви означават ширината на обувката:
Изключително тясно краче е с размер D. Размер E е често срещан, но все още е в рамките на тесните размери. Най-често срещаната ширина е F. Тя е стандартна за повечето деца. Малко по-широка е обувка с размер G, но не твърде широка. Най-широките обувки са с размер H.

                                 Дамски дрехи          Дамски обувки                Сутиени
                                Мъжки дрехи           Мъжки обувки
                                    
                                                            

          Фирми , които могат да се ползват:

Посредници:                            Превозвачи:

Almuz                                          Empresa  
Алезар                                        Gab_Co    
Детство мое                            Give Transport    
                                                Marina Trans
RiminiKids
ТheWinCompany
Donesimi.com


Още един сайт "Онлайн пазаруване с посредник" с рейтинг на фирмите .



Teма 15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29



# 1
  • Мнения: 762
Да ви питам нещо тъпо-като правите обща поръчка с някого-как делите парите за килограмите или винаги ги поемате вие?

# 2
  • Мнения: 63

Търся рокля за кръщене на детето. Препоръчайте ми нещо.
Разгледах всички в ebay - много са натруфени за вкуса ми.  Rolling Eyes

Мога да ти препоръчам тази на NEXT, аз я купих от EBay и мисля че е страхотна за кръщене, сега се чудя дали да ползвам нея или една друга "кръщелна", която пак купих от EBay малко преди да получа тази.  newsm78  ooooh!
Тук на снимката е с клинче, но не е туника, а прекрасна бяла рокля, има си и повдигащ пласт отдулу (забравих как се казваше този специален мрежест плат  Rolling Eyes)

# 3
  • Мнения: 3 453
Танчето,
сърдечно благодаря за темата!  bouquet

Jen_Jen ,
благодаря за идеята.   bouquet

dimitriana ,
накрая май и аз ще се ориентирам натам. Tired

# 4
  • Мнения: 493
Да ви питам нещо тъпо-като правите обща поръчка с някого-как делите парите за килограмите или винаги ги поемате вие?

Деля сумата в лв на чистат сума на поръчката без доставка кг % и така получавам коефициент. Сумата на всеки умножавам по него и получавам търсената сума  Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 3 688

Търся рокля за кръщене на детето. Препоръчайте ми нещо.
Разгледах всички в ebay - много са натруфени за вкуса ми.  Rolling Eyes

Погледна ли тук

# 6
  • Мнения: 228

Мммм, супер роклички! Аз купих на племенницата ми по същия повод от Пъмпкин Пач. Много е красива, но както споделих в предната тема, пристигна в ужасно неугледен вид (коланът на кръста беше целият в незачистени конци).

# 7
  • Мнения: 1 746
http://www.pricelessshoes.co.uk/

Аз ще чакам отзиви за този сайт.


Благодаря за продължението на темата.   bouquet

# 8
  • Мнения: 659
http://www.pricelessshoes.co.uk/

Аз ще чакам отзиви за този сайт.


Благодаря за продължението на темата.   bouquet

Аз сега мисля да поръчам за проба,ще дам отзиви като дойде нещо.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 677
Да ви питам нещо тъпо-като правите обща поръчка с някого-как делите парите за килограмите или винаги ги поемате вие?

Не знам дали правилно съм те разбрала, ама защо ти да поемаш кг на общата поръчка? Слагаш нещата на всеки на кантара и теглиш поотделно, после умножаваш по цената за кг  Peace

# 10
  • Мнения: 351
Да се запиша

# 11
# 12
  • Мнения: 12
Запис и благодаря за темата   bouquet

# 13
  • Мнения: 762
Да ви питам нещо тъпо-като правите обща поръчка с някого-как делите парите за килограмите или винаги ги поемате вие?

Деля сумата в лв на чистат сума на поръчката без доставка кг % и така получавам коефициент. Сумата на всеки умножавам по него и получавам търсената сума  Peace
Много научно-нямаше да се сетя.Мерси много. Wink

Дима,мерси за идеята за кантара.Хич не ми се занимаваше и с това,ама не ми се иска всеки път аз да помемам тази сума сама.

# 14
  • Мнения: 763
Минат се не минат 50 страници и айде пак се мести!  ooooh! Laughing
Танче, благодаря за темата!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт