Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 29

  • 52 796
  • 749
  •   1
Отговори
  • Мнения: 200
Темата е за коментари за поръчки от сайтове, доставящи на територията на Великобритания

NEXT                    Nike                    Elc                 Mamas&Papas             Esprit          
Clarks                  Adidas                 ToysRUs          John Lewis                   Argos  
MotherCare           SportsDirekt          Kiddicare        HUGO BOSS                   Amazon
Adams                 M&MDirect             Marks&Spenser
Wynsors              Vertbaudet            
 


!!! ASDADirect НЕ ПРИЕМАТ БГ КАРТИ !!!
От NEXT се пазарува само с посредник . НЕ ПРИМАТ Бг. КАРТА !!!
В сайтовете Adams, M&MDirect, Marks&Spenser, Mothercare, Amazon, Debenhams може да се плаща с Бг карти. M&MDirect,  Mothercare имат директна доставка до България .


                            Таблици за размери:                      
 
         Детски дрехи :   от 0 до 5 год.       от 3 до 16год. ( момчета , момичета )
                                                   Детски обувки  и пак

По предложение на пишещите в този форум даваме значение на буквите в размера на детските обувки. Тези букви означават ширината на обувката:
Изключително тясно краче е с размер D. Размер E е често срещан, но все още е в рамките на тесните размери. Най-често срещаната ширина е F. Тя е стандартна за повечето деца. Малко по-широка е обувка с размер G, но не твърде широка. Най-широките обувки са с размер H.

                                 Дамски дрехи          Дамски обувки                Сутиени
                                Мъжки дрехи           Мъжки обувки
                                    
                                                            

          Фирми , които могат да се ползват:

Посредници:                            Превозвачи:

Almuz                                          Empresa  
Алезар                                        Gab_Co    
Детство мое                            Give Transport    
Easilyshopping                          Marina Trans
RiminiKids
ТheWinCompany
Donesimi.com


Още един сайт "Онлайн пазаруване с посредник" с рейтинг на фирмите .



Teма 15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28



# 1
  • Мнения: 11 677
Я, първа съм  Laughing

Благодаря ти, Танче   bouquet

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 126
  bouquet

# 3
  • Мнения: 763
Аз да попитам Asda и Next дали приемат бг карти? Laughing
Честит първи април!  Peace
Танче, благодаря!  bouquet

# 4
  • Мнения: 11 677
Аз да попитам Asda и Next дали приемат бг карти? Laughing

Приемат. Снощи от Некст ми пратиха емайл. Каза, че специално за всички мами, които пишат в темата ще пуснат редовна линия (бусче) От Некст до София. После и в други градове  hahaha  Joy  Joy  Joy

# 5
  • Мнения: 351
записче

# 6
  • Мнения: 1 053
Аз да попитам Asda и Next дали приемат бг карти? Laughing

Приемат. Снощи от Некст ми пратиха емайл. Каза, че специално за всички мами, които пишат в темата ще пуснат редовна линия (бусче) От Некст до София. После и в други градове  hahaha  Joy  Joy  Joy

Хе-хе разсмяхте ме,рано сутрин    bouquet

# 7
  • София
  • Мнения: 4 025
  и мен ме размяхте hahaha

# 8
  • Мнения: 367
 Mr. Green
Хайде много нови покупки в тази тема.  bouquet

# 9
  • Мнения: 228
Някой попита дали номерата на Кларкс си отговарят: абсолютно точно! Детските също...
Танче, и от мен Благодаря!

# 10
  • Мнения: 199
Аз да попитам Asda и Next дали приемат бг карти? Laughing

Приемат. Снощи от Некст ми пратиха емайл. Каза, че специално за всички мами, които пишат в темата ще пуснат редовна линия (бусче) От Некст до София. После и в други градове  hahaha  Joy  Joy  Joy


Ха-ха, и с безплатна доставка , и всичко от новата лятна колекция на половин цена! Joy Joy Joy Joy

Танче, мерси за темичката, златна си   bouquet  bouquet  bouquet

# 11
  • София
  • Мнения: 2 799
Аз да попитам Asda и Next дали приемат бг карти? Laughing

Приемат. Снощи от Некст ми пратиха емайл. Каза, че специално за всички мами, които пишат в темата ще пуснат редовна линия (бусче) От Некст до София. После и в други градове  hahaha  Joy  Joy  Joy

Аааа, при положение, че ще има редовна линия и аз съм тук  Grinning

# 12
  • Мнения: 252
И за да не е само запис, аз тази сутрин успешно си поръчах от новата колекция на Next с Visa Electron на ЦКБ. Обадиха ми се и по телефона да ми потвърдят поръчката, за да не се тревожа. За транспорт смятам да ползвам редовната микробусна линия Next-София.

# 13
  • Мнения: 81
 Здравейте! Да питам и тук! Свиват ли се дрехите от Некст в сушилнята?
Имате ли наблюдение и за другите английски сайтове?
Досега съм сушила само дрешки от Асда. Бодитата се свиха ужасно много - умалиха се с два номера. Горните дрешки и нощниците се свиха съвсем малко, почти незабележимо.
Имам в гардероба и дрешки от Теско, но не съм ги изпрала още. А сега чакам поръчка от Некст.
Надявах се като са английски дрешки да са по-качествени и да не се свиват. Какви са Вашите наблюдения?

# 14
  • Мнения: 22
OOO аз вече я ползвах тази микробусна линия...ужааасно бърза...снощи поръчах, сутринта ме събудиха с поръчката на вратата smile3533

Общи условия

Активация на акаунт