Раждане на близнаци в Шейново

  • 5 060
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 640
.............Освен това болницата разполата с една от най-модерните неонатологии, което е изключително важно, ако бебетата се родят преждевременно...

не бих се съгласила, не е лошо отделението, но фактът, че превеждат бебетата на Дим. Несторов е показателен.

# 16
  • София
  • Мнения: 164
Да преди 4 години сигурно...болницата е изцяло модернизирана от миналата година...нова леглова база и оборудване, стаи, тоалетни...самия факт, че всичките ултразвуци са 4 Д вече е достатъчно показателен...но това е мое мнение...другия факт и то неоспорим е, че половината персонал от т.н. добри доктори от Токуда е на основен трудов договор в Шейново - справка д-р Диков, д-р Илиев...но пак казвам това е мое мнение и с него никои не задължавам

# 17
  • Мнения: 4
ZDRAVEI! AZ MISLIA 4E SAMA TI E TRUDNO DA IZBERESH ,NO AZ SAM RAJDALA VAV SHEINOVO I SAM MNOGO DOVOLNA :peace:BEZ IZBOR NA EKIP ,NA MNOGO DOBAR EKIP POPADNAH.POZDRAVLENIA ZA DR.GERDGIKOV.POJELAVAM TI NA NEGO DA POPADNESH,ZASHTOTO E SPEC PRI BLIZNACITE Thinking

# 18
  • Мнения: 7 640
ZDRAVEI! AZ MISLIA 4E SAMA TI E TRUDNO DA IZBERESH ,NO AZ SAM RAJDALA VAV SHEINOVO I SAM MNOGO DOVOLNA :peace:BEZ IZBOR NA EKIP ,NA MNOGO DOBAR EKIP POPADNAH.POZDRAVLENIA ZA DR.GERDGIKOV.POJELAVAM TI NA NEGO DA POPADNESH,ZASHTOTO E SPEC PRI BLIZNACITE Thinking

чак пък Laughing

# 19
  • Мнения: 20
Е момичета привет отново от мен.Пиша в темата защото не се налага вече да се лутам и да се мая какво да правя с раждането.На 16-ти ме резнаха по спешност така че мога гордо да кажа че си имаме вече две прекрасни рожбички-син и дъщеря.
Благодаря сърдечно на всички които дадоха мнение по въпроса.А относно моето раждане попаднах на екипа на д-р Виденов и Панайотова от които съм изключително доволна.Въобще като цяло всичко мина успешно.Желая много успех на всички бъдещи мами а също така и на настоящите вече.

# 20
  • Мнения: 8
4estito Veselu6ka da sa ti jivi i zdravi mal4uganite i mnogo da te radvat  newsm04

# 21
  • Мнения: 227
Честито Veselu6kaa Да са ти живи и здрави. Hug Hug  bouquet

# 22
  • Мнения: 1
savina  kakva pri4ina beeee kakva pri4ina kak moje da ne ti davat deteto i bez obqsnenie kak moje ????? v koi vek sme i  nikoi nqma pravo da ti zadurja deteto i ti da ne znae6 za6to ??????? i dokato ima jeni koito ostavqt taka ne6tata bez da si tursqt pravata vsi4ko 6te si ostane taka i 6te se durjat s tqh kato s ovce

Общи условия

Активация на акаунт