фейсбук

  • 282 692
  • 2 278
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 2 448
Ами за групи или страници, особено за отворените такива, коментарите си не знам дали можеш да скриеш. Те все пак с такава цел са направени, да ги виждат колкото се може повече хора.
Като пиша нещо някъде (група, страница, профил, снимка) и излиза в профила на майка ми, а не съм посочила роднинска връзка. Единственото ми обяснение е, че тя има само няколко приятели и затова толкова много моя информация й се появява.

Няма такова нещо.И много приятели да има, тя вижда от теб това, което ти си определила да може да види. Simple Smile Това, че когато новините са повече и се скриват надолу и ако не слезеш да ги видиш, не значи, че не се появяват в началната ти страница.

# 781
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 901

# 782
  • Мнения: 274
Бихте ли ми казали, как да спра известията си на mail-а,когато получа писма и др.неща във Фейсбук? Търсих из настройките, но не успях да се справя. Извинявам се,ако вече е обсъждано, но не мога да прочета всичко в момента. Предварително ви благодаря!   bouquet

# 783
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
цъкаш горе в дясно 'настройки' -> настройки на профила -> известия и от там махаш отметките на всички, които прецениш  Peace

# 784
  • Мнения: 2 448
Едно питане, някой да знае как може да се направи така, че даден приятел може да пише и коментира на твоята стена и в същото време коментара му да не се появява автоматично на неговата. Случва ми се с няколко приятели, но и те самите не можаха да ми обяснят от коя настройка точно се е получило. Laughing  А ми се иска да се възползвам от тази опция.

# 785
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Едно питане, някой да знае как може да се направи така, че даден приятел може да пише и коментира на твоята стена и в същото време коментара му да не се появява автоматично на неговата. Случва ми се с няколко приятели, но и те самите не можаха да ми обяснят от коя настройка точно се е получило. Laughing  А ми се иска да се възползвам от тази опция.

Ако не откриеш друго: като се напише даден коментар, а после се изтрие от собствената стена, той си остава на другата. Simple Smile

# 786
  • Мнения: 1 287
От известно време наблюдавам една зависимост - ако съм проверявала профила на даден човек наскоро или е имало някаква взаимодействие между нас, ми излиза отстрани сред ограничената листа от приятели, появяваща се на профила.
Забелязах също, че ако този човек е бил скоро онлайн, ми излиза най-отгоре на листата.
Чудя се дали това е свързано с активност от моя страна към тези хора, или и те са проявявали някаква активност спрямо мен, като например проверка на профила ми? Laughing
Някой наблюдавал ли е подобна зависисмост?

# 787
  • Мнения: 2 448
Едно питане, някой да знае как може да се направи така, че даден приятел може да пише и коментира на твоята стена и в същото време коментара му да не се появява автоматично на неговата. Случва ми се с няколко приятели, но и те самите не можаха да ми обяснят от коя настройка точно се е получило. Laughing  А ми се иска да се възползвам от тази опция.

Ако не откриеш друго: като се напише даден коментар, а после се изтрие от собствената стена, той си остава на другата. Simple Smile
Tова го знам, но ми беше интересно как става следното -  когато пиша коментар на снимка или публикация от приложение на определени приятели ми се появява на моята стена, а на други не. И виждам, че не го трият, тъй като ако отида на техния профил коментара си седи, просто не излиза на моята стена.  Rolling Eyes

# 788
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Едно питане, някой да знае как може да се направи така, че даден приятел може да пише и коментира на твоята стена и в същото време коментара му да не се появява автоматично на неговата. Случва ми се с няколко приятели, но и те самите не можаха да ми обяснят от коя настройка точно се е получило. Laughing  А ми се иска да се възползвам от тази опция.

Ако не откриеш друго: като се напише даден коментар, а после се изтрие от собствената стена, той си остава на другата. Simple Smile
Tова го знам, но ми беше интересно как става следното -  когато пиша коментар на снимка или публикация от приложение на определени приятели ми се появява на моята стена, а на други не. И виждам, че не го трият, тъй като ако отида на техния профил коментара си седи, просто не излиза на моята стена.  Rolling Eyes

Последно кой пише и на коя стена е излязло, а на коя не? newsm78

# 789
  • Мнения: 7 197
Искам да напиша нещо на стената на приятел /или да постна клипче от YouTube, например/, но не искам това да се вижда от някои наши общи приятели. Има ли подобна възможност в настройките някъде?Simple Smile

# 790
  • Мнения: 2 448
Едно питане, някой да знае как може да се направи така, че даден приятел може да пише и коментира на твоята стена и в същото време коментара му да не се появява автоматично на неговата. Случва ми се с няколко приятели, но и те самите не можаха да ми обяснят от коя настройка точно се е получило. Laughing  А ми се иска да се възползвам от тази опция.

Ако не откриеш друго: като се напише даден коментар, а после се изтрие от собствената стена, той си остава на другата. Simple Smile
Tова го знам, но ми беше интересно как става следното -  когато пиша коментар на снимка или публикация от приложение на определени приятели ми се появява на моята стена, а на други не. И виждам, че не го трият, тъй като ако отида на техния профил коментара си седи, просто не излиза на моята стена.  Rolling Eyes

Последно кой пише и на коя стена е излязло, а на коя не? newsm78
Аз пиша на стената на Х и това не се отбелязва на моята стена. Никой нищо не е трил. Мога да го видя само ако отида на стената на Х, но като известие на моята, че съм писала на неговата стена при мен не се отбелязва. Искам да направя така, че и някои мои приятели ако коментират нещо при мен да не излиза автоматично къде и какво са коментирали на тяхната стена, да не се налага да го трият изрично.

# 791
  • Мнения: 2 448
Искам да напиша нещо на стената на приятел /или да постна клипче от YouTube, например/, но не искам това да се вижда от някои наши общи приятели. Има ли подобна възможност в настройките някъде?Simple Smile
На чуждата стена не, но на собствената си можеш да пуснеш и да напишеш, че е поздрав само за определения човек и да го направиш видим само за него.Преди да го публикуваш отиваш на стрелкичката на катинарчето което се появява и избираш персонализиране и от там само името на въпросния приятел. Това ще се появи в неговите новини и ще го види, без да го виждат твоите приятели.

# 792
  • Мнения: 7 197
Искам да напиша нещо на стената на приятел /или да постна клипче от YouTube, например/, но не искам това да се вижда от някои наши общи приятели. Има ли подобна възможност в настройките някъде?Simple Smile
На чуждата стена не, но на собствената си можеш да пуснеш и да напишеш, че е поздрав само за определения човек и да го направиш видим само за него.Преди да го публикуваш отиваш на стрелкичката на катинарчето което се появява и избираш персонализиране и от там само името на въпросния приятел. Това ще се появи в неговите новини и ще го види, без да го виждат твоите приятели.

Йе, не се бях сетила за това. Мерси много   bouquet

# 793
  • Мнения: 2 883
Здравейте
От ден - два наблюдавам проблем със зареждането на профила ми във ФБ, та ако може да ударите по едно рамо, да не се мъча сама  Wink Мислех, че ако има някаква профилкатика нещо, но не, пробвах от 4 различни компютъра, все едни и същи неща не ми излизат, а на други профили няма такъв проблем.
Та значи проблемите са следните - не зарежда известията, когато кликна върху тях и си дава знака на изчакване и до там; също не зарежда и контактите от чата; когато някой ми спами стената не мога да изтрия нищо от нея  Cry и сега се напълни със спам ; не ми отваря съобщенията ; и ми изчезна опцията да гледам по - старите публикации на всички стени, не само на моята  Shocked
Ако на някой му се е случвало подобен проблем много моля за помощ, то в този случай вече ФБ не ми трябва, след като не ми зарежда нищо....
И също така не знам дали сте обсъждали, изчетох само последните 2-3 странички, някой от приятелите ми беше написал на стената си, че след няколко дни вече снимките, които сме имали във ФБ ще бъдат един вид достъпни до всички, и ако не искаме това да се случи да оправим еди - какви си настройки на профила си ( не знам дали е удачно да ги напиша тук  Rolling Eyes ) Надявам се да не е вярно, но взех да се чудя вече, кое е така, кое не е  Crazy

# 794
  • Italia
  • Мнения: 1 059
Toва с промяната на настройките е голяма глупост, поредния спам по профилите. Не влизай в настройките и не променяй нищо. Колкото до незареждането - на мен ми прилича на проблем на браузъра с java script, но пък си опитвала през 4 различни компютри... Няма логика. Изчисти кеш и бисквитки, дано помогне

Общи условия

Активация на акаунт