фейсбук

  • 282 699
  • 2 278
  •   1
Отговори
# 810
  • Мнения: X
Здравейте ! Бих искала да попитам дали е възможно да си видя най-първите постове на стената във фб? Само че, без да натискам нон стоп old posts, тъй като понякога забива, аз натискам машинално, а като погледна... вече съм цкнала на някое име...  smile3516

# 811
  • Мнения: 19
Здравейте. Има ли опция да се отмаркират досадните въпроси (за мен) във фейсбук?...По погрешка разглеждайки  съм маркирала безумен отговор на един въпрос и сега не намирам начин да се махне Rolling Eyes

Последна редакция: пн, 09 май 2011, 11:16 от gerichka

# 812
  • Мнения: X
Здравейте ! Бих искала да попитам дали е възможно да си видя най-първите постове на стената във фб? Само че, без да натискам нон стоп old posts, тъй като понякога забива, аз натискам машинално, а като погледна... вече съм цкнала на някое име...  smile3516

За съжаление не.

# 813
  • Мнения: 324
Привет,

Не съм чела темата (много е обширна), ако е задаван такъв въпрос - извинявам се за повторението.
Вписана съм като създател на събитие, кулминацията на което мина и не искам да получавам повече информация за всяка нова публикация на стената му. Как да се махна от създателите или да огранича тези съобщения?
Благодаря!

# 814
  • Мнения: 2 883
Слънчогледка когато си в темата за събитието отстрани точно има опция - напускане. Аз ползвам ФБ на БГ език, не знам на английски как би изглеждало  Thinking

# 815
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Имате ли проблем с ФБ - като вляза автоматично ме изхвърля - и през  2-та браузъра е така - Мозила и Инт. Експлорер newsm78

Да не би да съм направила някакви настройки Crossing Arms Thinking

Благодаря и хубав ден!  bouquet

# 816
  • Мнения: 550
Вписана съм като създател на събитие, кулминацията на което мина и не искам да получавам повече информация за всяка нова публикация на стената му. Как да се махна от създателите или да огранича тези съобщения?
Благодаря!
най-отдолу има "remove from my events". Или щом ти си създател- "edit members" и там като се намериш му дай "remove admin"

Здравейте. Има ли опция да се отмаркират досадните въпроси (за мен) във фейсбук?...По погрешка разглеждайки  съм маркирала безумен отговор на един въпрос и сега не намирам начин да се махне Rolling Eyes
като цъкнеш на въпроса ти се отваря едно малко прозорче. там можеш да си смениш отговора, като просто цъкнеш на друг, а ако искаш да не отговаряш, точно до там където пише кой е задал въпроса има "unvote".

Последна редакция: ср, 11 май 2011, 11:46 от orez

# 817
  • Мнения: 124
От няколко дни моят профил нещо не ме "слуша" Laughing Искам да премахна една публикация от стената ,но тя пак се появява,също когато искам да споделя клипче от ютуб  на стената си, отново не се отразява newsm78 нищо скоро не съм променяла в настройките си за да има такава промяна.

# 818
  • Italia
  • Мнения: 1 059
Изчисти кеш и бисквитки на браузъра, виж дали нямаш някой чакаш ъпдейт за java.

# 819
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Имате ли проблем с ФБ - като вляза автоматично ме изхвърля - и през  2-та браузъра е така - Мозила и Инт. Експлорер newsm78

Да не би да съм направила някакви настройки Crossing Arms Thinking

Благодаря и хубав ден!  bouquet

При вас има ли подобен  проблем  Rolling Eyes

# 820
  • Мнения: 32
Здравейте, да попитам как мога да скрия списъка си с приятелите? Или стената на профила си? Благодаря!

# 821
  • Мнения: 2
Има ли възможност от временно закриване на акаунта? Сега нещо ми е писнал, но не знам дали след време няма пак да ми се прииска да имам профил и не искам после пак да си качвам снимките, да си добавям приятелите...Извинявам се, ако вече е коментирано  Blush

# 822
  • Мнения: 15
Здравейте, да попитам как мога да скрия списъка си с приятелите? Или стената на профила си? Благодаря!
Да можеш най- отгоре в синьото поле дето пише настройки цъкаш там и ще ти излезе настройки за сигурност и от там вече си избираш кои какво да ти гледа даваш запази и готово Laughing

# 823
# 824
  • Мнения: 222
Искам да попитам как става това- поискала съм приятелство на някого, но като погледна на профила му пише-поканата за приятелство е изпратена- а в същевременно ми излиза с кого е станал приятел,дали е споделил нещо във фейсбук и т.н. Тъй като искам и аз да го направя, но как?Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт