фейсбук

  • 282 906
  • 2 278
  •   1
Отговори
# 90
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ами да... Мисля, че е по добре да знаеш, ако ти причиняват това.

# 91
  • Мнения: 0
Това пък, което на мен ми се случи. Нали има опция да откриеш прителите си чрез скайп. Пише, че фейсбук няма да запамети паролата. Почнаха обаче да ми пращат покани какви ли не хора, от какви ли не националности. И един ден - разгледах профила си, това, което се вижда от него, въпреки настройките ми за сигурнос. И каква беше изненадата ми - най-отдолу, където е електронната поща, за връзка с мен, стоеше и скайпа ми. Той си е бил на показ през цялото време, откакто търсих приятелите си през него. Не че не могат да ме открият и чрез имейла ми, но все пак - оставен скайп означава, че си отворен за връзки с всички хора във фейсбук. Някак си посланието ти вече е друго. Така че - попаднал в мрежата - скрито-покрито май няма. Или поне трябва да внимаваме какви данни предоставяме.
и аз преди известно време ползвах въпросната търсачка. Не бях обърнала внимание, но като прочетох това проверих - наистина са добавили автоматично скайпа ми.

# 92
  • Мнения: 1 288
И аз се замислих напоследък, че нещо не ми се нрави много идеята на името да сложим образ, ама да съм мислила навремето.
На мен лично ми е крайно досаден ФБ-ът, използвам го, само за да следя конкретен човек, към когото имам сантименти, но той явно се досеща и публикува крайно оскъдна информация на профила си.  hahaha

# 93
  • Мнения: 3 405
и аз преди известно време ползвах въпросната търсачка. Не бях обърнала внимание, но като прочетох това проверих - наистина са добавили автоматично скайпа ми.

Моят скайп не е добавен. Правих някакви настройки да не бъде видим.

# 94
  • Мнения: 413
искам да влезна във фейса , и ми изписва това

About Facebook Friend RequestsTo prevent sending requests to strangers, your friend requests have been blocked for 2 days.

Please note: If you’ve sent more friend requests to strangers, and they are later ignored or marked as spam, this block could be extended. To prevent this, you have the option to cancel any friend requests that you’ve sent that remain unanswered.

 Rolling Eyes
Някакви идеи......
До сега не нямах подобни проблеми, странно Thinking

# 95
  • UK
  • Мнения: 3 959
Изпращала ли си много покани за приятелство напоследък?

# 96
  • Мнения: 413
Изпращала ли си много покани за приятелство напоследък?
еми....може би ни на седмица 5 покани Thinking
понякога като пратя покана ми излиза нещо на англ. някакво питане, от рода дали съм сигурна че познавам човека и аз натискам да, и след това.....има прекалено много молби....нещо от сорта. Но не пращам повече от 5/6 покани на седмица.

# 97
  • UK
  • Мнения: 3 959
А изпращаш ли на хора, с които нямаш общи познати? Освен това, нов ли ти е акаунта?

# 98
  • Мнения: 413
Да, изпращала съм. Акаунта ми е от около 7/8 месеца. Нека да отбележа че имам не повече от 60/70 приятели Rolling Eyes, в смисъл не лягам и не ставам с фейса Crossing Arms
Много ми е интересна тази работа.....аз дори не пиша по стените, коментирам нещо 2 пъти на месец.....абе с две думи ,не съм хич активна.

# 99
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ами явно Фейсбук не харесва сравнително нови акаунти, изпращащи рикуести на непознати... Някой ти е игнорирал поканата и я е маркирал като спам, затова така ти казва сега Фейсбук. Ако мислиш, че някой може също да я игнорира и да я маркира като спам, по добре я оттегли, щом пише, че ти дава тази възможност. Като цяло избягвай да пращаш покани на напълно непознати. Иначе това ще се махне след два дни, но не значи, че няма да се появи пак.

# 100
  • Мнения: 413
Ами явно Фейсбук не харесва сравнително нови акаунти, изпращащи рикуести на непознати... Някой ти е игнорирал поканата и я е маркирал като спам, затова така ти казва сега Фейсбук. Ако мислиш, че някой може също да я игнорира и да я маркира като спам, по добре я оттегли, щом пише, че ти дава тази възможност. Като цяло избягвай да пращаш покани на напълно непознати. Иначе това ще се махне след два дни, но не значи, че няма да се появи пак.
Благодаря  bouquet
Колкото не го харесвах този ФБ, сега направоооооооооо smile3515

# 101
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ами, Фейсбук си е прав, колко идиоти има, дето изпращат хиляди рикуести и само досаждат, всеки от нас игнорира по един такъв на ден. Хубаво е да ги има тези неща, но покрай досадниците винаги има по някой невинен да получи плясване през пръстите. По добре е така.

# 102
  • Мнения: 413
Забравих да напиша че освен това на англ. има и това


Also cancel unanswered requests?
I authorize Facebook to remove my unanswered friend requests to ensure that none were sent to strangers.


и с опция да натисна това Continue

Не съм го натискала.

# 103
  • UK
  • Мнения: 3 959
Не ми стана ясно - разбираш ли написаното?

# 104
  • Мнения: 413
ок, искам да влезна в профила си и първо излиза това

About Facebook Friend Request

след това, на нещо като продължи излиза това


RequestsTo prevent sending requests to strangers, your friend requests have been blocked for 2 days.
Please note: If you’ve sent more friend requests to strangers, and they are later ignored or marked as spam, this block could be extended. To prevent this, you have the option to cancel any friend requests that you’ve sent that remain unanswered.
Also cancel unanswered requests?
I authorize Facebook to remove my unanswered friend requests to ensure that none were sent to strangers.


и с опция да натисна това Continue

ПРЕДИ  I authorize Facebook to remove my unanswered friend requests to ensure that none were sent to strangers. има квадратче с отметка
Иначе аз на англ. нищо не разбирам Rolling Eyes

Последна редакция: вт, 05 окт 2010, 21:29 от TeTinka

Общи условия

Активация на акаунт