Получихте ли семейни добавки за деца/детски/този месец?-16

  • 49 962
  • 744
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 521
Чл.43 и чл.8 д са едно и също/старо-ново/.
Касае децата с увреждания и ТЕЛК.

# 376
  • Мнения: 0
нещо ново за инвест банк варна

# 377
  • Мнения: 3
ИМА ДЕТСКИ В БУРГАС СЕГА ГИ ДРЪПНАХ.

# 378
  • Мнения: 81
Чл.43 и чл.8 д са едно и също/старо-ново/.
Касае децата с увреждания и ТЕЛК.


Благодаря  bouquet

# 379
  • Пловдив
  • Мнения: 53
момичета някой да теглил от ЦКБ-пловдив??? newsm78

# 380
  • Русе
  • Мнения: 231
Русе -Райфайзен - НЯМАААААААА - изроди такива  #2gunfire #2gunfire #2gunfire,и тях да ги няма даноо

# 381
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 312
За София в Уникредит ,туко -що проверих,все още няма!!!!! ooooh!
А колкото до протеста-Нели ,не си права. Naughty
В София валеше дъжд,бях сама с детето,как да отида newsm78????

# 382
  • Мнения: 3
еееее сега ще проверя, и се надявам и аз да имам  Hug........ и да не ставам нагла ама дано да са пуснали и майчинството Praynig

# 383
  • София
  • Мнения: 3 581
дошли са ми детските - ЦКБ София, СП Лозенец

# 384
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Красна поляна - Пощенска банка има детски,сега ги дръпнах. Peace

# 385
  • в моя свят
  • Мнения: 850
нещо ново за инвест банк варна
Сега проверих през нета и все още нищо.

# 386
  • Мнения: 9
Красна поляна - Пощенска банка има детски,сега ги дръпнах. Peace

Аз нямам-честито на тебе и детенцето!

# 387
  • София
  • Мнения: 3 581
Аз звънях преди обяд в СП Възраждане и ми казаха, че вчера са пуснати детските и днес до края на деня ще ги имаме по картите.
В моята карта към момента има 0,00 лв - Уникредит! /от сутринта съм проверила сигурно 30-тина пъти в e-pay, както и от 20 май до днес/.
прочетох ти поста - само да ти кажа, че ако специално не си подала молба за увеличение, имаш право само на 30 операции с картата на ден, в това число и проверка на салдо в е-пей. Затова може все да виждаш 0.00 лв. Казвам го от собствен опит Mr. Green

# 388
  • Мнения: 354
Лом Уникредит булбанк 14 часа НЯМА.

# 389
  • Мнения: 29
http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=3022351 имаме бюджетен излишък а нямаме детски и телк Cry

Общи условия

Активация на акаунт