ФЕВРУАРСКАТА ни чета пристъпва с палави крачета

  • 29 374
  • 728
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 216
Здравейте, аз набързо, че след малко заминавам на първото ми интервю за работа, доста далечко ми идва, не е съвсем в моята област и надали ще се харесаме взаимно, но важното е, че е първо и ще потренирам малко за следващите, да стискате палци да се представя добре, останалото не е важно Simple Smile

Честит празник на всички малки и малко по-пораснали дечица, да сте живи и здрави и много, много щастливи!!!!

Аз пък скоро прочетох "Цар Плъх", е няма такава книга, прочетох я на един дъх, а досега не бях, защото мама твърдеше, че е много тежка и трудно се чете, ами не е вярно, ама явно съм уцелила момента, стори ми се просто страхотна...

Айде да се оправям, че интервюто е в 16, ама докато стигна до там са си цифром и словом 2 часа, та явно краят е предизвестен де Simple Smile))

# 46
  • Sofia
  • Мнения: 2 481
Честит празник на всички малки и големи момиченца и момченца!!!

Честит празник и на Ками и Цвети! Още дълги години да празнувате на този ден!   bouquet

Още от онзи ден се каня да ви пиша и да споделя какво хубаво местенце има в Борисовата градина - Коколандия Simple Smile Ето сайта www.kokolandia.com Много е приятно, има маси и пейки, заградено е и има децата къде да стоят без да могат да изчезнат тичешком бързо  Mr. Green Може да се организираме някой ден ако искате, особено по-натам в големите жеги, в гората е и ще е приятно  Peace

Ето една снимка на баба с част от внуците

и как могат да се забавляват и мамите Wink

# 47
  • Мнения: 25
Да не забравя - отзад напред - Пети, центърът в The Mall е много хубав, приятно изкарване, ние сме доста далеч от там....

Наде, аналогичен случай в наше село - от 2 седмици Михаил е така на ВСЯКА първа лъжица и ме вбесява. Друг  въпрос е, че днес изби НАЙ-ПОСЛЕ четвъртия кътник, че го чакаме от 1 месец и последните дни беше някакъв ужас, снощи горкия пищя от болка, захласна се чак горкото дете. За Гърция - ако искаш все пак може по телефона или на лични, точно там, където ние ходим е много скъпо ако резервираш направо в хотела за 1-2 нощувки, по-добре през агенция (ние така правим) за някакъв пакет. Провери все пак в http://www.sunlight-bg.com/, ние с тях ходим

Честит празник на всички малки, големи и още по-големи дечица, да са живи, здрави, послушни и щастливи Hug Hug Hug Hug

Не съм гледала снощи новините по БТВ, бяхме навън, но мога да гарантирам, че точно Петя НИКОГА не пресича неправилно, просто тъпите журналисти са избрали ул. Нишава, на която няма такива животни като зебри и светофари и ВСИЧКИ така пресичат, просто защото нямат друг вариант. Много ми е чудно що не снимат 300 метра по-надолу на пешеходната пътека, да покажат как не се спира на майка с колички и как се пресича?!?!?!?! Както винаги в България нещата се правят половинчато и да се отбие номера. Мнооооого се дразня, аз съм писала и друг път защо не идвам на срещите на Народния театър - НЯМА ВАРИАНТ да се кача на трамвай някъде по бул. България, просто защото на междинните подлези има само стръмни стълби и не мога да си пренеса количката с все дедето вътре. Пресичала съм бул. България на светофар отгоре, защото тогава установих, че няма как да мина и за да нне правя нарушения повече просто не използвам тази транспортна връзка..... А защо ли нямаше тогава кой да ме пита защо така пресичам  #2gunfire #2gunfire

Извинявайте за излиянията, ама много се дразня от такива половинчати работи.  

P.S. Леле, Инче, каква е тази баба, тя може на майка ми дъщеря да е!!!!! #Crazy

# 48
  • Sofia
  • Мнения: 2 481
P.S. Леле, Инче, каква е тази баба, тя може на майка ми дъщеря да е!!!!! #Crazy

Ааа, това е на Венци майка му. Страшна мацка е тя! Тук даже не е в най-страхотния си вид  Wink

# 49
  • Мнения: 360
Честит празник на малки и големи.

И ние ще се завлечем в някой мол,най-вероятно ще е на Цариградско(Пети ти за него сигурно говориш newsm78)

Ками,Цвети честити ви годишнини,пожелавам ви много любов и разбирателство с половинките ви.   bouquet

Ками, Сияна е страхотна,и Мая ми прави редовно прически,вместо да ме реше така ме налага с четката ,че цицини ми излизат Joy

Свате,не те ли хвана височинната болест??? Crazy Crazy Crazy

Чао чао бамбини до по-късно Heart Eyes

# 50
  • Мнения: 143
Иве, успех на интервюто!

Ралица от час и половина се приспива, и с тези темпове ще види Мол през крив макарон.

# 51
  • Мнения: 46
честит празник на всиките ни дечица

Наистина времето не става за излизане и тук,но се надявам следобяд да си направим една разходка .
Аз свиквам лека-полека с уюта и спокойствието.

Наде,и моето зверче е така с 1 лъжица,нещо са се наговорили малките сектантчета  newsm78

# 52
  • Мнения: 72
честит 1-ви юни!

Честито на Ками и Цвети!

Ето какви организации има във Варна:http://www.moreto.net/novini.php?n=87777

# 53
  • София
  • Мнения: 311
Честит празник на всички малки и пораснали дечица!
Аз водих Мишката в мола на Стамболийски, но освен навалица, нямаше нищо празнично. Ама в The Mall май цял ден ще има разни забавления. А Мишката редовно я оставям там с придружител баба и и много се кефи в детския център.
Иве, успех!

# 54
  • Мнения: 6

ЧЕСТИТИ ГОДИШНИНИ НА КАМИ И ЦВЕТИ!!! Hug
И нашите планове с излизането днес се отменят заради дъжда,но решихме с една приятелка да съберем децата в къщи.Ще им пуснем любими песнички,имам и балони,каката ще направи куклен театър и така ще отбележим празника. Simple SmileДано времето да се оправи поне за неделя,Лора има рожден ден тогава.
cutesmallcat много ми хареса "Коколандия",личи си ,че си си изкарала чудесно.А бабата изглежда супер с внуците. Simple SmileВенци много си прилича с баткото,на който седи на конче.
iva_angel стискам ти палци,пиши как е минало интервюто. Hug
Десика и аз не съм купила още нищо на децата за празника Sad ,а и в това време няма как да излезна без кола,дано баща им намери време след работа.


# 55
  • Мнения: 4
Да ви пусна и аз една снимка, да видите колко се обича нашата госпо'ица  Flutter

# 56
  • Мнения: 529
Ехеее, Коте, изби рибата със снимките  Hug Heart Eyes

Кремуцка, снимката е много добра! Моделът е ясен, ама и позата е супер Simple Smile

# 57
  • София
  • Мнения: 117
Честит празник на всички дребчовци!

# 58
  • Мнения: 89
 Ралица вече е с гипсирано краче до над коляното.Заведох я днес в частния кабинет на доц.Георгиев от ортопедията в Горна Баня.Изпрати ни на рентген в "Св.София" и и на снимките и човек,който за първи път вижда рентгенография,ще види фрактурата... Cry С тази гипсова шина ще стои 3 седмици. Слава Богу,че растежните зони на костта не са засегнати ! Нямам думи за докторите в Пирогов.

# 59
  • Мнения: 17
Честит първи юни на всички малки и големи дечица
 Ели много ти благодаря  newsm20
 Силве много лошо това с крачето, още по-лошо е безхаберието на лекарите. Аман вече. Единственото добро е, че е леко счупването и браво на Раличка, че стиска зъби милата и не плаче. Не знам какво е но съм чувала, че много боли. Героина е тя миличката.  Heart Eyes бързо да се оправя.
 Честито и за годишнините   bouquet - да "хилядите" както казват по нашия край Simple Smile
 Честито и на Радето за новата къщичка, с много любов да я изпълните   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт