Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 68-ма тема

  • 124 228
  • 735
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 909
Мастърче,Matze ,да сте живи и здрави!Много щастливи и обичани жени!

# 721
  • Мнения: 202
Мат и Мастърче Честит Рожден Ден!

Бъдете здрави,щастливи,усмихнати,обичани и много късмет.
Страхотни неща отново сте приготвили.
Вени супер вкусни неща си приготвила
Лоис стилно и елегантно
Деликате много хубава тортичка
Мастер любимо сладко
Мими страхотна марска вълна
Лабрех много студено квасче
Хъни мерси за рецептата
Рум много италианско
Пуре голяма вкусотия,а рец.за десертчето може ли
Трасу супер плодова тортичка
Кафенцето много сладурска салатка
Аелис всичко ти е разкош
Лина чудесна закуска
Красиви и страшно апетитни. newsm51
За днес панирани пилешки хапки с картофки и домашен хляб,салатка,питка,баничка с кори на сач.




 



 

Последна редакция: нд, 20 юни 2010, 16:33 от megans

# 722
  • София
  • Мнения: 15 486
  Маце,Мастърче честит  рожден ден! Много здраве, късмет и любов ви пожелавам.
 newsm51 smile3525 newsm10   smile3525


   От мен днес печени чушки с кайма и кашкавал, на фурна, и таратор! Peace Няма вид, но за сметка на това е доста вкусно!

# 723
  • София
  • Мнения: 15 486
Matze,Мастърче,честит рожден ден!
Бъдете здрави,щастливи и много обичани!

Аз си показвам само закуската:



Алмойшавена
Леле, това изглежда разкошно, въпреки ,че се натъпках до пръсване, пак ми се дояде! newsm10

# 724
  • Мнения: X
Аелис,радвам се,че ти хареса десерта ми,а твоите два освен,че са много апетитни, са ми особено любими.Този на Лео си подредила много красиво! Peace
Мег,отново разкошно и богато меню си спретнала! PeaceЩе напиша рецептата на десерта още веднъж и по-подробно/с извинение,че се повтарям/:

На дъното на форма за кекс наредих обезкостени половинки едри череши,отгоре им сложих пласт крем,следва желе от вишни и пак крем.Най-отгоре за блат ми послужи един готов кекс/нямах време да пека аз/,нарязан на филийки,леко го сиропирах.Разбира се,може да се ползват бисквити,бишкоти или готов блат за торта,както и домашно приготвен кекс или блат.Когато кремчето се стегне в хладилника ,се обръща на поднос.
Кремът е по рецепта на Лабрекс -1 п. сирене-крема,1 п. крем Оле ванилия + 1 голяма заквасена сметана,пудра захар на вкус.Всичко се разбива с миксер.Получава се много вкусен и гъст крем.В моя случай имах малка кофичка сметана и добавих прясно мляко,така кремът стана малко по-рядък,но това не пречи,защото и без това ще се желира.Ползвах 1 п. желатин за целта.
След като покрия плодовете на дъното на формата с малък пласт крем и накапя желето,в останалия крем добавям плодовете,разбърквам ,изсипвам във формата и заглаждам.Отгоре подреждам парчетата кекс/бисквити,бишкоти и т.н./и леко ги сиропирам.

Matze,честит рожден ден!Нека здравето ,обичта и радостта бъдат винаги с теб!     bouquet   Flowers Rose

Тайна,много ми харесва как пълниш пиперките,като ги разрязваш на две като лодчици.Ще взаимствам! Wink

# 725
  • Мнения: 22 867

Matze, честит рожден ден! Да си жива и здрава, красотата, добротата и щедростта да са с тебе!

 

Едни бързи постни кексчета.

# 726
  • Мнения: 1 777
Честит Рожден ден на Матцето и Мастърчето!!!Весел празник!!

# 727
  • София
  • Мнения: 15 486
Тайна,много ми харесва как пълниш пиперките,като ги разрязваш на две като лодчици.Ще взаимствам! Wink
Така ги пълня, едно, защото са големи и второ по -хубаво се запича плънката. Има си хрупкава коричка и мека вътрешност!

# 728
  • Мнения: 1 446
Лабрекс, кексчетата ти са много апетитни. Аз днес цял ден ти разглеждам рецептите и търся какво да направя! PURE ELIXIR ми подсказа, тъкмо днес взех няколко килограма череши. Не сложих голяма заквасена сметана, както и никакво желе, ползвах и бисквити. Снимки като стегне.

Меганс, явно ми няма някаква представка. Въртя ги тия краставици, суча ги--НЕ И НЕ!!! Нещо не съм у ред, но мрежи не мога да изкарам. Търсих и реклама на рендето, та да видя как става, ама не намирам...

От мен малко досадно дълъг пост, но не съм пускала много отдавна снимки, та вярвам, ще ме изтърпите--пържени тиквички, сафрид, печени крилца с биричка, домашен сладолед с кекс и ягоди, пържени крилца със смесена суха панировка, пилешки хапки с майонеза, горчица и картофено пюре по Марабу   bouquet, салатка за мач, пилешка кавърма с фикс на Маги и мексикански ориз, милинки, цаца за мач, пушена скумрия и сельодка от един руски гастроном, телешки руладини с прошуто, кисели краставици, сос и ориз със зеленчуци, кьопоолу от днес...












Последна редакция: нд, 20 юни 2010, 17:57 от FlashForward

# 729
  • на Земята
  • Мнения: 291
Може ли рецептата за милинките  и домашен сладолед с кекс и ягоди?Благодаря.

# 730
  • Мнения: 1 446
Ползвам рецепти за сладолед от тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=101228 основно. В случая този е с малко пасирани ягоди, а кекса е само основа, върху която съм сложила топки от сладоледа. Аз моите сладоледи ги правя в машина, която е със замразяваща купа. Нарязала съм и малко ягоди към украсата.

А милинките ги правя така: http://www.thehomemealfactory.blogspot.com/

# 731
  • Мнения: 16
Знам,че не му е тук мястото на въпроса ми но знам ,че само вие може да ми помогнете-направих майонеза с яйца и ми стана редка ,какво да и сложа зада я сгъстя  bouquet

# 732
  • Мнения: 4 275

И за да не е само спам, една шоколадова тортичка, която неотдавна правих и май не съм показвала.


Трейси, може ли рецептата за тази прекрасна торта?  Shocked Изглежда великолепно!  Crazy

# 733
  • Мнения: 6 390

И за да не е само спам, една шоколадова тортичка, която неотдавна правих и май не съм показвала.


Трейси, може ли рецептата за тази прекрасна торта?  Shocked Изглежда великолепно!  Crazy
подрепям ,  и аз искам chef
гледах ти в темата, в първия момент реших че съм я намерила, но май не е същото...
Торта Фантазия

# 734

Общи условия

Активация на акаунт