Малките слънца очакат с нетърпение морското вълнение

  • 27 112
  • 757
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 875
Хич не съм си правила труда да я мисля тая история, защото надуших миризмата на гнило.. Не мога да обясня точно защо, може и вътрешно усещане да е.

Може би заради ползването на един ник от "влюбените".
Може би защото съм скептична към такава демонстративна любов и  показност като цяло на житието и битието Crazy
И в крайна сметка се надявам, човекът сътворил всичко това да е в добро психическо състояние и просто да е един скрит талант.

# 61
  • София
  • Мнения: 39 856
ех какви мечти имах че ще ми го дадат едвали не изгледан без жълтеница,без колики още малко и направо на пюренца.............. Laughing Laughing Laughing
И това ще стане, само малко време ви трябва Simple Smile
Давай нещо с/у колики.
При Алекс коликите бяха доста време и доста силни.

В онази тема не се задълбочих, само дадох линк тук. Стори ми се, че бях виждала снимката на двете бебета и по-рано. май в темата на 62годишната родилка, но не съм сигурна.

А такива истории форума познава, и ужасно трагични и не толкова трагични. Няма да са нито първите, нито последните.

# 62
  • Мнения: 3 914
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=501630.0
Гледахме снощи един от ултразвуковите клиповете - бебе А, 2007ма г.
Леле майко ooooh!,то било цял филм бе  Twisted Evil
Много съм проста .начи Mr. Green

# 63
  • София
  • Мнения: 39 856
Не си проста начи  Mr. Green
Минали сме по този път, знаем как се гледа малко бебе. И сме съпричастни и т.н. 1вото нещо, което мислиш не е "тези дали лъжат", а "дано оживеят бебетата". А аз си мислех, че след като са в "Лондон", може и да ги спасят.
И понеже не се ровя и задълбочавам винаги изпускам клюките Simple Smile

# 64
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
 Видях снимката и верно много болни мозъци обикалят навсякъде, да пази господ.



# 65
  • София
  • Мнения: 1 711
Ина, не си проста, съвсем нормално е човек като научи за такава "история" да бъде съпричастен. Честно казано още ми е странно как може някой да си измисли подобна история, но вкрайна сметка хора всякакви, всеки с проблемите си....
Аз видях линка за темата тук и я следих тези дни, но когато прочетох че на 5 дни дишат самостоятелно и не мен започна да ми намирисва, а след снимките вече... както и да е, смятам че му стига указаното внимание на този "човек" (мъж - жена, все тая).

bubalanak, ще дпйде времето и за пюренцата Simple Smile А за колики даваш ли нещо? Аз мога да ти препоръчам едни хомеопатични хапченца, при нас май действаха, въпреки че май не сме били с кой знае какви сериозни колики.

# 66
  • Мнения: 1 875
Леле майко ooooh!,то било цял филм бе  Twisted Evil
Много съм проста .начи Mr. Green
Е кое ти е простото - че си нормално човешко същество, с нормални емоции, като състрадание, съчувствие, съпричастност?
Дай боже повече такива прости, тогава Simple Smile

# 67
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Просто, човек не винаги може да различи истина, от неистина. Аз като чух за тези бебета - дори не ми се четеше, защото 24 седмица и с такова ниско тегло, направо ужас. Виж за този случай с бабата, както и казват, нейните са 29-30 седмица, веднага имам надежда, че ще оцелеят.

# 68
  • София,
  • Мнения: 4 267
ПФУ егати тъпотията -  Embarassed и аз как се вързах, намирисваше ми и на мен, ама си викам - бре тия хора в Лондон жвеят, що ли пък може и да е възможно, снимката от кувьоза хич и не ме усъмни, ама въобще, просто и аз съм снимала Вероника в кувьоза и тъй като стъклото е някак си дебело и увеличава образът от вътре. НО после като видях снимката на легълцете си викам - бре моята беше като одрано яре, а тежеше цели 1,800, а тез какви са изпънатки  Rolling Eyes. Еми това е, лековерна съм и състрадателна, но сега си умирам от яд - щото малко са ми моите проблеми ми и два дни само за тези деца и за майката си мисля, Tired и всяка свободна минута ровя в пустите теми да видя какво става  Crossing Arms.
Какъв е извода - вече да не се ровя в другите теми, тук си ми е добре Wink

Искам да се извиня на КРУМ и ЗОЯ, и малко на патеричка да ги поздравим с Вероника за първия им приказен рожден ден! Това са истинските неща от живота, много ама много са сладки - така им се радвах. Зоя с този очуден дълбок поглед и как се кипри и позира. Каро да са ти живи и здрави малките слънчица, много да Ви радват!  Прекрасни са! bouquet

  Gift bdbaloni  Gift

bubalanak мечтай си мила, мечтай си - поне това няма кой да ти отнеме Joy - ама нали знаеш вече си минала веднъж по пътя, то хубаво чак мъж за женене да ти го върнат - ама тогава няма да те нарича теб "МАМО" Mr. Green. Както казват старите баби и моята майка - "ТО лесно майка се нестава" Mr. Green Mr. Green.
Успех и дано ви минат бързо коликите  Hug. Моят съвет е разгледай има едни хомеопатични - мисля че са на боарон - Ентерокинд и гастрокинд - много помагат, но не помня ммай ентерокинда беше за килики.  Сега поне капки за тези неща и хапченца бол Joy. Да папка малкия човек, с хубавото име и да расте бързо Hug

А за филма просто още нямам думи smile3505

# 69
  • София
  • Мнения: 39 856
Ще цитирам Еди

ivap,
Няма за какво да се ядосвате или срамувате - и, в никакъв случай - да спрете да съчувствате. Само защото някой умишлено или просто защото си е такъв е излъгал и се е подиграл с човечността ви, не и не бива да ви прави по-малко човечни и съпричастни. Другото е прах на вятъра, важно е какви сте били вие, а не как някой се е подиграл или.. или там друга някаква вероятност.

# 70
  • София,
  • Мнения: 4 267
Ще цитирам Еди

ivap,
Няма за какво да се ядосвате или срамувате - и, в никакъв случай - да спрете да съчувствате. Само защото някой умишлено или просто защото си е такъв е излъгал и се е подиграл с човечността ви, не и не бива да ви прави по-малко човечни и съпричастни. Другото е прах на вятъра, важно е какви сте били вие, а не как някой се е подиграл или.. или там друга някаква вероятност.

 Peace така е, но все пак знаеш как се чувстваш когато си излъган.
Как псувах наскоро едни таксиметраджия, че ме излъга, хем ме качва от болницата с малко и болно дете.  Twisted Evil
Еми гадно е когато те излъжат Crossing Arms

# 71
  • Мнения: 3 914
Мен не ме е яд че се вързах,яд ме е че когато се появи нещо такова изобщо не вниквам в подробностите,а то си е било очевидна лъжата.Не ставам за клюкарка явно JoyУж съм от стара коза яре ,пък се излагам Joy

# 72
  • Мнения: 923
Честит рожден ден на Зоя и Крум и от нас. newsm59  bigdance2  ura Каро да са ти живи и здрави и много да те радват.
bubalanak надявам се коликите да ви отминат бързо, на Коки продължиха доста време и беше кошмар, той понеже имаше и ингвинална херния и не трябваше да плаче и го носех с часове.
И аз съм възмутена как може да има такива хора и да се подиграват със състраданието и чувствата на хората. #Cussing out

# 73
  • София
  • Мнения: 39 856
Пфу, Ина, и аз не ставам за клюкарка. Винаги изпускам шоутата.

# 74
  • Варна
  • Мнения: 334
Мен пък всички познати ме знаят, че нито от майтап разбирам нито аз мога да се шегувам, всичко приемам за чиста монета. Вчера следобед запаметих темата във фаворите за да проследя отначало историята. Имахме гости до 22 часа. Бързам аз да измия, да се оправя и в 23 започнах да следя форума. Изтекаха ми очите цели 26 страници. Ама и после не можах да спя цялата вечер. Учудих се и се възхетих как е възможно 500 гр. човече на петия ден да диша само. Моите бяха с килограм отгоре и успяха чак след седмица сами да дишат. Въобще не се и усъмних в историята. Браво на модераторите, сравнително бързо разкриха измамата.
Благодаря на всички ви момичета за сърдечните пожелания към моите слънчица.

Общи условия

Активация на акаунт