BILKA - полезно и качествено или просто евтино

  • 47 803
  • 161
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 603
запис , не съм ползвала досега

# 46
  • Мнения: 0
А този на Artrix и аз съм го ползвала изключително омекотява ръцете и ги прави някак копринени  smile3525

# 47
  • София
  • Мнения: 570
Е, да! Билка са по-сполучлив избор от Регал (по принцип, въпрос на късмет е).
А защо смяташ така?
Питам, защото от скоро ползвам на Регал доста неща и съм доволна.

На Билка съм ползвала серията с краставица и пъпеш. Въпреки че съм със смесена кожа, гелът ми я изсушаваше доста. А кремът пък ми идваше малко мазен, лъсваше ми доста лицето.

# 48
  • София
  • Мнения: 1 956
Ами защото кожата ми не реагира добре на регаските продукти - преди 3-4 години имах гел за измиване, гленена маска и крем за лице - и от трите ми излизаха пъпки, тенът ми стана мътен, неравномерен и ми се омзаняваше лицето

# 49
  • Мнения: 1 416
А по темата - кремът за ръце от серията с мавруд е хубав, много хубаво мирише, но ефекта му не е особено продължителен или може би за мойте сухи ръце не е достатъчно. Искам да кажа, че като се намажа е добре, но след като си измия ръцете пак са си също така сухи.
Този на мен ми харесва,а и аз съм претенциозна за крема за ръце.Около 4лв е.
http://beautycosmetic.biz/images/atrixhandcreamaloe.png
Мерси Simple Smile Да, Atrix са много добри, но съм установила, че на мойте ръце най-добре действат маслата.

# 50
  • Мнения: 0
В събота си взех антицелулитния крем на Билка с бяло грозде .. нямам думи невероятен е  Whistling

# 51
  • Мнения: 1 387
Привет,да се включа и аз: имам крема против бръчки от серията Upgrape;интимния гел;тоник за лице с краставица и пъпеш;тоника за коса;антицелулитния гел с бяло грозде и съм доволна от всички Peace;ползвала съм и серията с мавруд-и от нея съм доволна! Grinning

# 52
  • Мнения: 0
Аз също си купих тоника за лице с краставица и пъпеш .. невероятна миризма много съм доволна ; )

# 53
  • Мнения: 0
Искам да попитам някой правил ли си е маска с мед за изсветляване на косата ?

Последна редакция: вт, 08 юни 2010, 23:09 от sus4i

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 110
вчера си взех един крем за крака,много е приятен и очудващо кожата остава мека и гладка и аромата е добър,а и за 1.50 направо чудесно Simple Smile
а някой спомена за парабени- ако мислите,че в Диор и Шанел няма ........ другото оставям на вас

Последна редакция: чт, 10 юни 2010, 11:03 от gerry_1912

# 55
  • София
  • Мнения: 1 956
А... Парабени има къде ки не. Диор и Шанел са гОла вОда - ползвала съм тестери на по 2-3 продукта и от двете марки. Само на Диор харесах един серум, ама 190 лв за 15 мл, не, мерси! От тези скъпите марки само специалните им серии са хубави и наистина си струват, ама сме в България все пак, чак да си дам заплатата за крем, не съм откачила чак толкова, само донякъде Crazy

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 110
А... Парабени има къде ки не. Диор и Шанел са гОла вОда - ползвала съм тестери на по 2-3 продукта и от двете марки. Само на Диор харесах един серум, ама 190 лв за 15 мл, не, мерси! От тези скъпите марки само специалните им серии са хубави и наистина си струват, ама сме в България все пак, чак да си дам заплатата за крем, не съм откачила чак толкова, само донякъде Crazy

има много "откачени" вервай ми Simple Smile аз се чудих как се дават 5 бона за серия кремове......

# 57
  • Мнения: 575
Някой може ли да каже кремовете  "Билка" оставят ли "филм" върху кожата,или си попиват напълно? Кои серии са подходящи за кожа над 35г?

# 58
  • Мнения: 0
Определено антицелулитния е много подходящ и попива напълно аз съм доволна

# 59
  • София
  • Мнения: 5 498
Преди години шампоаните им бяха страхотни,ама сега много ги развалиха.
На Билка имам един тоник за коса,който ми е наполовина пълен,не ми допада не видях резултати някакви,но поне не омазнява

И един лосион за тяло с пъпеш хидратиращ,нещо си го бива,харесва ми  и като аромат

Общи условия

Активация на акаунт