ВТОРИ ТОРТЕН СЕМИНАР НА ДАМИТЕ ОТ ТОРТЕНАТА ТЕМА 2

  • 7 356
  • 110
  •   1
Отговори
# 30
  • в семейството
  • Мнения: 404
Gushanka , дано да се оправите и това да е нещо инцидентно  Hug

# 31
  • Мнения: X
Съквартирантитииииииииии, има ли  някъде кафе - машина ,която можем да  употребим или ще си пием нес с топла водичка от микровълновите , та да знам какво кафенце да си взема newsm78 .

Ние си правим кафе в микровълновата,ама не нес,а обикновено кафе.Сварява се за 1,5-2 минути.
И в къщи така го правим,става бързо...нещо като тип-турско кафе...нали си при нас,ще ти спретна едно да дегустираш!   Grinning

Бързо оздравяване на дечицата...че не остана.

# 32
  • Мнения: 1 965
Съквартирантитииииииииии, има ли  някъде кафе - машина ,която можем да  употребим или ще си пием нес с топла водичка от микровълновите ..........
още един дето не си е прочел урока.  #2gunfire и това го коментирахме
Аз не тръгвам никъде без шварц-машина. Така че, който обича, ще го спасявам.
Дами и Господа - тръгвам на пазар. Сетих се, че там където ще пазарувам пластмасите има и пекарска хартия и фолио. ще взема по 1 ролка да има. Освен това добавих ГОЛЕМИ чували за боклук. Ще взема и една голяма ролка домакинска хартия от Кауфланд. Ако някой се сети нещо друго, да ми звъни. Следобед ще докладвам. Ами... това е.

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 97
Съквартирантитииииииииии, има ли  някъде кафе - машина ,която можем да  употребим или ще си пием нес с топла водичка от микровълновите ..........
още един дето не си е прочел урока.  #2gunfire и това го коментирахме
Аз не тръгвам никъде без шварц-машина. Така че, който обича, ще го спасявам.
Embarassed


# 34
  • Мнения: 1 491
Ваньо ти съвсем изтрещЕ   Rolling Eyes  newsm19

Gushanka дано тази температура на Криско да е инцидентна и да нямате нищо по-сериозно  fingerscrossed

# 35
  • Мнения: 202
Айде и аз да се включа  и ще отивам да пазарувам и да редя багажи... newsm44 Леле,Ванче,направо шапка ти свалям,как успяваш да се задържиш въобще върху тая метла след толкова емоции..Ти си "акъла" на цялото събиране,как успяваш да помислиш за всичко  newsm20. Мислех и аз да ти звъня с едни глупави въпроси,направо е грехота...Дано не объркам пътя утре,че да не те притеснявам и аз по телефона..Хайде,до утре тогава,мисля да пристигна към 13-14 часа,нали няма да сте почнали с уроците.. Rolling Eyes
редактирам се да кажа на всички болни да оздравяват бързо...  bouquet

Последна редакция: чт, 03 юни 2010, 10:24 от iskrone

# 36
  • София
  • Мнения: 1 354
Пепи-мерси-да, питах за вилата- аз съм там и понеже съм с бебешор и ще нося манджи плюс месо и т.н.,ме интересуваше хладилника само един ли е и как ще стигне за цяла вила-така бях запомнила.Прочела съм по принцип цялата тема,но тя е от февруари и грешката ми е,че не се сетих да си записвам информацията давана в нея. Embarassed
Миша-видя ли сега   hahaha   341uu -майтапя се разбира се. Hug

То и аз ще нося торта,ама като гледам изведнъж станали много тортите,та да направя един кекс ли-не знам newsm78-какво ще кажете?Те тортите сатнаха над 10-къде ще се съхраняват?
Всички болни дечица да оздравяват.

# 37
  • Мнения: 1 329
Само да кажа, че ще донеса една торта измазана с маслен крем.

Стягайте куфарите и утре росни-пресни там  Flutter

# 38
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 450
Ванче, пласмасовите прибори които ще купуваш, предвидени ли са за цялата група, или всеки да си носи, то е ясно че тези които ги има там, няма да стигнат до никъде!

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 97
stefina , не са много тортите - над 70 човека сме ........

# 40
  • София
  • Мнения: 2 658
Gushanka, дано не сте с вируса, който върлува в момента. Моите така бяха по три дена с висока температура и чак след това се появи кашлица, гърло и хрема. Rolling Eyes

Моята торта ще е намазана със сметана, аз покриване няма да тренирам!

И според мен тортите даже са малко.

# 41
  • Мнения: X
Ванче, пласмасовите прибори които ще купуваш, предвидени ли са за цялата група, или всеки да си носи, то е ясно че тези които ги има там, няма да стигнат до никъде!

За всички са!   Peace   

# 42
  • Мнения: 1 491
Ванче, пласмасовите прибори които ще купуваш, предвидени ли са за цялата група, или всеки да си носи, то е ясно че тези които ги има там, няма да стигнат до никъде!

За всички са!   Peace   

Краси трябваше и ти като началника да стреляш с пищовите   Joy Joy Joy

 #2gunfire

пс. Ужас, после ще ме насоли здраво, че така си се майтапя, пък таз година нищо не свърших  Whistling

# 43
  • Мнения: X
Ванче, пласмасовите прибори които ще купуваш, предвидени ли са за цялата група, или всеки да си носи, то е ясно че тези които ги има там, няма да стигнат до никъде!

За всички са!   Peace  

Краси трябваше и ти като началника да стреляш с пищовите   Joy Joy Joy

 #2gunfire

пс. Ужас, после ще ме насоли здраво, че така си се майтапя, пък таз година нищо не свърших  Whistling


Ее,тя нали е на пазар...  да не й вдигаме кръвното още...    Grinning  

А ти си имаш оправдателна причина...ако знаеш откога чакам да я нагушкам...   Hug

# 44
  • София
  • Мнения: 1 354
Добре отивам да я правя крема за тортата.  chef

Общи условия

Активация на акаунт