ВТОРИ ТОРТЕН СЕМИНАР НА ДАМИТЕ ОТ ТОРТЕНАТА ТЕМА 2

  • 7 358
  • 110
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 634
Гушанка ,дано да се оправите Praynig
Аз приготвих двете торти и сега стягам багажа .
Ванче, тъкмо поглеждах към пекарската   хартия,но щом ще вземеш няма да нося и аз.
Моля ви приберета пищовите  Praynig Wink

# 46
  • Мнения: 1 122
Аз съм готова с тортата и мъфините. Сега остава да стегна багажа и да ходя да пазарувам. Аз ще нося кафе-машина,така че който иска ще му правя кафенце. Пожелавам лек път на всички!

Gushanka дано се оправи детенцето и да дойдете. Praynig

# 47
  • Мнения: 1 965
Ахааааааааа, пратихте ме на пазар и се възползвате от намалението да ме дъвчете... Така, такааааааа...... Черния тефтер прелива от черни точки, утре ще оправя срочните оценки на място и ще има намалени поведения!!!!!  smile3508
Сега докладвам какви ги свърших. Купих от Илчовски:
- белтък - 1кг
- бял кувертюр - 5 кг
- Деликат кувертюр - 5 кг
- пудра захар - 1 кг
нишестето отпадна от списъка.

Пласмантерии:
Чаши 200 мл- 5 по 100 бр.
чаши 150 мл. - 1 по 100 бр.
чаши 400 мл - 3 по 40 бр.
Чинии Ф21 -  3 по 100 бр
малки правоъг. чинийки за торти и салатки - 2 по 100 бр
лъжички за кремчета - 1 по 100 бр.
вилички малки - 1 по 150 бр
вилици големи - 2 по 100 бр.
бъркалки за кафе - пакет
ножчета 1 по 100 бр
салфетки - огромен пакет  1 бр.
сламки за децата - 1 пакет
чували - пакет 20 бр.
От Кауфланд:
пекарска хартия - 1 ролка
стреч фолио - 1 ролка
алумин. фолио - ролка

Платила съм и съм взела кофата ММ на ПикКо от Жени.

Тотално и безвъзвратно се оплетох в счетоводството.  Shocked отивам да се разплитам някак си.....
Няколко тъпи въпроси от моя страна:
 
- Освен на Ани, на кого още дължа БЕЛТЪК???
- Освен Ай-ай и Катя, някой друг има ли да ми дава пари за нещо? Щото нали много помня и постоянно пиша, нещо не ми излизат уравненията?
- От IDN - трябва да взема парите и да ги върна на Нели. Това го помня, но всичко останало ми се сля.............. Айде, помагайте че закъсах.

Последна редакция: чт, 03 юни 2010, 18:42 от van444eto

# 48
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 452
Ванче,   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Виолетке, вдигам ръцете и заставам до стената!  Mr. Green Joy Обаче вече тотално се оплесках в информацията, пък Ванчето не знам как се оправя! Аз да се оплача, че ще закъснеем, по-рано от 18ч няма да пристигнем Sad

# 49
  • Мнения: 452
Момичета,пожелавам ви приятно изкарване и с нетърпение ще чакам снимки и видеоматериали.

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Ванче, браво на теб.

Аз обаче май се разболявам Sad Дано се поосвестя, че такава няма да съм ви никак полезна.

И да се самолинчувам.. още нищо не съм приготвила, а чак сега сколасах да опека блата за парфето. Добре че ще стяга цяла нощ  Simple Smile

# 51
  • София
  • Мнения: 2 671
Moмичета, стегнахте ли багажа  Laughing

Аз така и не разбрах водя ли се в някой списък за сух белтък, но ако остане - взимам го. Ван4е, ще дойда през седмицата, когато ти е удобно да си ги взема от офиса ти.

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 846
Момичета, благодаря за пожеланията! Но Криско се влошава, Т стигна до 39,6  Sad. Така че няма да можем да дойдем. Те имали варицела в групата и вирус с болно гърло и висока Т.

Значи аз ще предам ММ на Пепи (дано тя се държи поне), и също така ще и дам парите, които остават. Ако някой има желание да ни замести - супер. Ако не - поемам си финансовия ангажимент.

Много, много съжалявам, че няма да присъствам този път.  smile3518

# 53
  • Мнения: 1 965
Аз така и не разбрах водя ли се в някой списък за сух белтък, но ако остане - взимам го. Ван4е, ще дойда през седмицата, когато ти е удобно да си ги взема от офиса ти.
Румка, не помня душко к`во беше. Няколко човека искаха белтък предсрочно, няколко го искаха да си го вземат на семинара, някои си го взеха, някои не си го взеха, някои платиха предварително /аз си спомням за Ани/ и изобщо стана една боза с тоя белтък...... И понеже не помня, днес закупих 1 кг за там, както се бяхме разбрали. Идея си нямам какво ще го правим толкова, и отделно купих още 500 гр. за да дам на Ани, да оставя малко за мен и да има ако съм забравила някой. Което ме подсеща, че трябва да принтна рецептата по която го бърках.
Междувременно оправих сметките. Хванах си грешката, освен това се оказа че днес в пластмасите са ми чукнали грешно КАШОН чаши вместо пакет, та и на тях звънях. Имам да си прибирам и от там 15 лв, но това ще стане другата седмица. Е, няма вариант нещо при мен да се получи по лесния начин....  Joy
Току що ме уведомиха, че предстои профилактика на нета тази вечер и утре цял ден. Има вероятност да не се появя повече в ефир. Ако някой се сети за нещо "ЖИЗНЕНОВАЖНО", като например да пита за тоалетна хартия, моля да ме издири по тИлИфона. Друго  Rolling Eyes ..... друго  newsm78 ....  засега не се сещам.
Сетих се!!! Ей, че съм умничко бееееееееееееееееееееей!
МУЗИКА!!! КОЙ ЩЕ НОСИ МУЗИКА ТОЗИ ПЪТ?????
Gushanka - Уби ме с големия чук!!!!  Cry Cry Cry Желая ви бързо възстановяване. Ако се подобрите, елате на другия ден!
Пак е баба Ви Гицка.  Rolling Eyes
Тези, които не знаят как да ни намерят, да следват тези табели. Разпечатала съм 6 броя, формат А4 са, ще ги сложа в папки джоб и ще ги сложа по кръстовищата от началото на Цигов Чарк, чак до УЮТ! Ще добавям стрелки на място.

Последна редакция: чт, 03 юни 2010, 22:00 от van444eto

# 54
  • Мнения: 1 491
бабо Гицке, кои табели по точно?  Mr. Green  Twisted Evil  Mr. Green

# 55
  • Мнения: 1 329
Пууу, голям карък съм. Тортата не стана, почнах да я правя вита, но нещо кремовете ли бяха топли незнам и се начупи. Сега ще ходя да издирвам блатове, че за отгоре ми трябва още един.
Отивам в Метро.

Ще ядем тортата с лъжица Confused

Ванче, златна си! Табелите ще ги открием, ще разберем почерка

# 56
  • Мнения: 1 965

Я!!! Още имам нет!  Shocked
Ще ви врътна една вечерна проверка....
Къде сте, бре??? Аааааа, виждам ви!!! Гладите си тоалетите.....  Joy Сетих се как миналата година, вечерта преди тръгването половината народ гладеше.  Joy
Моите съквартиранти ник`ви ги нЕма. Вече спЪт. Ама нека!!! Спешила съм ги, утре сабаале, по първи петли у 7 часа местно време да са пред нас.  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
бабо Гицке, кои табели по точно?  Mr. Green  Twisted Evil  Mr. Green
Мишките, оФчи!!! Мишките дето носят тортата. Дето са в началото на докИмента. Незнам що се превърнаха в джив-че. Ето, поправям ги. Обаче ако пак се бъгнат, нямам грам вина.
............Ще ядем тортата с лъжица Confused
Спокойноооооооооооо... купила съм лъжици - ще сърбаме. А има и сламки, ще шмъркаме.
Аз пък нали съм умна, и направих големшка торта, която незнам дали ще влезе в хладилната чанта. И поради тази причина, мисля да не махам разтегателната рамка и да я нося така. Там на място можем да я наплескаме със сметана или да я залеем с шоколад. И без това има 5 кила кувертюр.



# 57
  • Ловеч
  • Мнения: 145
Дарилка не се ядосвай и с лъжицата ще я изгребем, няма да остане!!!!!
Ванчееее шапка ти свалям, ми ти си к`ат слънце, огряваш навсякъде   bouquet
Аз направих мъфинките и спретнах една бърза торта, но Ани ме посъветва да я измажа с маслен крем като пристигнем, че да не я хапваме и нея с лъжицата  Joy hahaha Та се отказах от правенето на пита, Ванчето като ни порица пред строя че е тортен семинар и аз си взех бележка! Рапорт даден!
Gushanka дано детенце се оправи бързо!
Пепи не се даваааай!!!!

# 58
  • Мнения: 2 708
Много ми е мъчно за Гушанка. За тревогата ти и за това, че се мъчи детето Sad. А освен това и ще ни липсваш, защото си много добър "репортер - фотограф" Simple Smile

Аз сега сядам. Направих и аз едно торте, ама се чудя утре да го замазвам ли с маслен крем или ще го олеем с шоколад както даде идея за друга торта шефката.Simple SmileSimple SmileSimple Smile Та ако има желаещи да покриват под зоркия поглед на майсторките - утре вечер ще го "омажа" с баданарката hahaha и ще си бъде с маслен крем. Иначе си е една Вишновка ала Крисче Simple Smile Аз не ща да се упражнявам за чаршаф - туй мисля си го поусвоих вече Simple Smile.
Аз също бях дигнала ръка в суматохата за белтък на мероприятието, така че с удоволствие ще си купя, ако ми разрешите моля Simple Smile
Вие тамън ще сте се наспали и Ванчето ще е турила кайвето и аз ще се появя рано рано в събота. Лек път утре на всички и до скоро Simple Smile аааа и чакам да видя принцесата Виолетова, кака вече и да видя майка й, дъл ще намери време да ни навести Simple Smile в кръчмата при работилницата на Пух и компания, или само ще е "Гъз път да види" hahaha hahaha hahaha нейната работа Simple Smile че като си спомня Доня как милата беше вързана (нали си беше млекоцентрала Simple Smile) не те знам ти как си Simple Smile

# 59
  • Мнения: 1 965
аааа и чакам да видя принцесата Виолетова, кака вече и да видя майка й, дъл ще намери време да ни навести Simple Smile в кръчмата при работилницата на Пух и компания,.....................
пропускаш една мааааааааааалкО голяма подробност. ИзабеБа си има кака, освен това си има и частна бавачка /сиреч азззззз/. Така че, кака ти оФчи ще присъства на срещата с Пух и Ко и китките, които аз не държа да гледам и с двете си очи. По едно око ще метна на проклетите Пуховци, ама китките изобщо не са ми любими и желани. Така че, не я мисли кака ти ЛУпка.

Аз си отивам. Очичките ми се затвориха вече!!!! И в тон с миналата година, казвам:
 smile3513  smile3524 Да превеждам ли????  Grinning
МАРШ, В ЛЕГЛАТА........ ВЕДНАГАААААААААААААААА!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт