Празничен е нашият СЕПТЕМВРИ- пълен с торти и с дни РОЖДЕНИ!

  • 40 020
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 11 307
Чета ви, да знаете! Просто не ми се пише.
Днес обаче искам да ви помоля за подкрепа.
Един самозван чалгаджия ми е задигнал снимка да я ползва без мое разрешение в клипа си, който дори няма да е официалния, щото той бил в момента в подготовка за излъчване.
Писах във ФБ. Той има страница там, писах му, поставих му ултиматум, но не реагира. Утре имам среща с адвокат.
Проблемът не е само, че е ползвал моя авторска снимка, а че има и видео материал, за който едва ли има разрешение, тъй като правата за излъчване са на Агенцията за закрила на децата.
Искам да ви помоля да влезете на страницата му и да я докладвате на ФБ за измамно съдържание.
Ще съм ви много благодарна!
Тези деца не заслужават това! Twisted Evil

# 736
  • Мнения: 166
Хе най/накрая раздвижване на темичката.

Моарейн бързо да се възстановиш и повече да нямате такива преживявания. Не бързай толкова за работата, няма да избяга. Като са ти дали хората си почивай.

juja_ и на вас ви се насъбра толкова много. Явно Крисито е по податлива на такива болести. Не можеш ли по някакъв начин да и засилиш имуната система, ама не с лекарства, а разни народни медицини.

Ане супер темички си пуснала. И аз не мога по цял ден да играя нон стоп с Яна. Всъшност мога, но съвсем трябва да зарежа другата работа. То и сега не, че толкова ми е лъсната къшата и е подредено, ама гледам поне да не е прекалено разхвърляно. И Яна хич не обича да си играе сама, та от тази гледна точка съм много доволна, че ходи на ясла. И интересното е, че ми казват, че там няма нужда да и измислят занимания и тя сама си намира. В къщи не е съвсем така. Т.е тя си намира занимания, ама трябва и ние да сме свидетели  Grinning Твоите момчета не си ли играят заедно. Мен ми е надеждата, че живот и здраве като се роди бебето и поотрасне, ще си играят заедно, а аз ще мога да си чета книжка на спокойствие  Mr. Green
И аз заглеждам градините Монтесори. Даже сега трябва да ходя да записвам Яна за градина и съм хвърлила око на една МОнтесори близо до нас, но трябва да проуча. Не съм много навътре запозаната с методиката, само отгоре, отгоре, но си мисля, че доста би допаднало на Яна.

Иначе ние сме добре. Тази седмица ни очаква малко пътуване до Виена и екскурзия, та работната седмицата ще кратка  Flutter

Бора напълно нормално е да ти е тегаво в един такъ момент преди пускане на ялсата. И мен ми беше така преди повече от година и като си помисля за какви неща съм се притеснявала. Но сега да чукна на дърво съм много доволна. Яна ходи с голямо желание. На пръсти се броят дните когато се е сърдила като съм я оставяла и то за кратко. Нормално е според мен. За тях това е като ходенето на работа за нас. И ние имаме дни когато хич и не ни се става от леглото, само че няма как да се разревем на шефа  Laughing

# 737
  • Мнения: 7
Здравейте момичета

Моарейн много се радвам за резултата от хистологията. От тук нататък от здраве да не се отървете ти и твоето семейство.
Жуже дано няма повече болести при вас. Много здраве.
Сега да си изплача - за четвърти път съм си в България и то пак по неприятен повод. Днес изпратихме баща ми. Децата ги оставих с баща им да се гледат и аз съм сама тук от неделя.

# 738
  • Мнения: 4 615
ВАЕ, страшно съжалявам...

# 739
  • Мнения: 27
Bae,съжалявам миличка  spoko Моите съболезнования Flowers Rose

# 740
  • София
  • Мнения: 7 673
ВАЕ, голяма виртуална прегръдка, миличка.  Hug Heart Eyes Sad

# 741
  • Мнения: 45
здравейте и от нас -  ве4но отсъстващите Blush

не мога да се влюча мн адекватно освен по последно обсъжданото  Embarassed

Бае, моите съболезнования Sad

жужа, горкичката Криси. Това през, което минавате си е малък ужас, но дано с това да приключи  Praynig

Ане, и аз да благодаря за линковете. С тези боледувания на ивка прекарваме доста време заедно. Доста ще с ами полезни.  Hug

при нас... аз съм малко болна и Ивка, която тъкмо укрепна и запо4на да ходи на градина пка се разсополи, вдигна малко Т. Утре отново тръгва и само се моля да се задържи по-дълго и безпроблемно. Иначе продължава с гладната стачка, а сега е започнала и да се изпуска по малко в гащичките. Не знам да се притеснявам ли...

Ина4е мн бързо запо4на да се променя. Имитира по4ти евсичко и всички, очертава се като доста приказлива със склонност за клюкарстване  Joy обича да стои с мен в кухнята и да участва във всичко, което правя. Носи ми приставките за прахосмука4ката, подава ми щипки при пране....

напоследък едни от любимите й думи са: махай се" и "не искам", които произнася учудващо  ясно на фона на останалите й приказки  Crazy

с известно чувство за вина споделям, 4е тя изисква внимание, което просто не мога да й дам. Иска и аз да учатва също толкова безрезервно и всеотдайно в игрите й, което ми е малко трудно. Не успявам да го правя пове4е от час без по4ивка. Пеем песнички, чашки, чинийки... боулинг.... четем, но не мога да го правя през целия ден.  Виждам, че колкото и да не й харесва на яслата децата й липсват и очака да ги заместя на 100% в играта.  Изморена съм, а и тези нейни боледувания ме довършват. така.... все едно..
сега у4им песнички за коледа. единственото, което може да казв е "чук чук".. кой тук.. дядо мас... - ако се сещате коя е песничката  hahaha Joy

Не спи през деня  ooooh! #Crazy казвам ви не знам как издържа. Вярно ве4ер в 21 и нещо ве4е сама се носи към леглото, но през деня е фурия/малко преувели4ено за спокойноя й нрав  Laughing /

стига съм писала, 4е стана мн дълго- няма кой да ме 4ете   Whistling

лека ве4ер Simple Smile

# 742
  • Мнения: 1 336
BAE съболезнования!
Веч дано се справиш с този нахалник, с каквото можем ще помагаме!
Май май разсмя ме с тази Ивка и песничката "чук чук"  Laughing Йордан също казва най-правилно и ясно: няма, не мога и не искам! Simple Smile

Мисля да ви спретна една анкетка, че отдавна не е имало, пък и тези въпроси живо ме интересуват:
1. Спят ли следобед децата, кога и колко?
2. Ядат ли супи и по-течни ястия?
3. Използват ли актьорски приоми т.е. преструват ли се, за да постигнат своето?
4. Имат ли пълен комплект зъбки?

# 743
  • Мнения: 4 615
1. До скоро не спеше, сега й хванах цаката и успявам да я приспя. И аз съм човек. Спи 40-50 ако аз не съм в леглото, иначе и по 2,5 часа откарва.
2. Не. Всъщност яде само АМ, макарони със сирене и шоколад. Tired
3. Ооо, вече е най-младия носител на Оскар. Че и каквато съм "мека мара" ( Tired) и успява и да си постигне своето даже.
4. Остават още 2 кътника.

Момичета, хич не ми се пише. Толкова съм изтощена. Изобщо не вярвах, че е толкова стресиращо да имаш дете. Може би аз съм твърде емоционална или периодите са адски тежки, а Дребосъчето с твърд характер. Да ми е жива и здрава, но след това майчинство ако въобще ожевия, то е ясно, че ще съм половин човек, а и на санаторим ще трябва да ходя. ooooh! Мнооооого има заа разказване и... исках диалог да стане. Имах на всяка от вас какво да пиша, но нямам сили просто. Sad

# 744
  • Мнения: 45
yani_cat, по анкетката

- както казах, Ивка не спи. Иначе сутрин в 8, ве4ер в 9 Simple Smile в яслата не знам кога и как спи - обикновено ми казват, 4е не разбират кога се е събудила. но доколкото я познавам, тя просто си стои мирно в леглото и лелките си мислят, 4е спи  Crazy

- не много, т.к. предпо4ита да яде с вилица. Сама си иска ''ляп" и запо4ва да дроби  ooooh!

-да, най-ве4е, когато съм до тоалетна и иска да изляза по най-бързия начин застава пред врата и запо4ва да крещи "мачееее, ако- пи-пи, ако-пи-пи".

-липсват последните кътници  Crazy да не говорим, 4е доскоро някои от зъбките й не бяша израснали в целия си размер


Raffaella Sanzio, толкова познато ми звучи. Искам дълга по4ивка. Възхищавам се на всички, които са се решили на 2-ро дете толкова скоро. Аз за себе си си го пожелавам не по-рано от 5 години  Mr. Green пия хап4ета и въпреки това съм в срес. Снощи сънувах, че съм бременна в 10 г.с.  и днес ходих на гинеколог ... та представете си лудостта ми докъде е стигнала  Crazy Crazy Crazy Whistling

# 745
  • Мнения: 1 336
 Laughing Laughing И аз сънувах че съм бременна .....

# 746
  • София
  • Мнения: 3 109
ЗАПОВЯДАЙТЕ В НОВАТА ТЕМА!

/yani-cat, прехвърлих анкетата ти в новата тема! Hug/

Общи условия

Активация на акаунт