Успех в ТРЕТИ клас!

  • 37 627
  • 757
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 812
а аз си мислих че само при нас го има този мързел и пазарлъка,които вървят ръка за ръка с всичко останало

# 676
  • Мнения: 58
Ние сме същите - зор голям докато я накарам да почне. Вчера и дадох почивен ден, ама днес като започнахме от сутринта, та половината ден в домашни мина. Забравила е доста неща по английски, по математика не съм я хванала още да бърка. Дописвахме читателския дневник, направи си оглушки да го оставим за утре сутрин, ама не й се получи - викам й спиш до 9, до 10 закусваш, докато те накарам ще стане 11, и в 11,30 обяд и тръгваш - та затова писа до следобед.
Ще е голям зор докато влезе в крачка май май...

# 677
  • Мнения: 3 886
Да ви почерпя днес ставам на 30

# 678
  • Мнения: 72
DIVA_ORHIDEQ , честит рожден ден ! Желая ти здраве и късмет ! Хубава вечер!

# 679
  • Мнения: 1 879
DIVA_ORHIDEQ,

Честито!   baloni  Да си здрава и щастлива!   bdbaloni

 Тортата супер подхожда на ника ти - благодаря за почерпката, много идейна и приятна за сетивата!

# 680
  • Мнения: 690
DIVA_ORHIDEQ, Честит Рожден Ден!  Желая ти крепко здраве, щастие и любов.  bouquet Hug

  Моята госпожица си пише домашните, като се прибере от училище. Свикнала е така, а за мен е добре дошло.
  Вторник ще бъде родителската среща и вероятно ще се събират пари за помагала. Надявам се да доуточнят програмата, че така ден за ден е кошмар.
  Малко преди да си легне ми сервира, че си е загубила едната гуменка. Как ще играе физическо си нямам идея. Това дете е хроничен заплес. Tired

# 681
  • София
  • Мнения: 636
DIVA_ORHIDEQ,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА!


Ние тези два дни си направихме малка екскурзия и нищо не е пипала.Утре сутрин като стане започва домашните.Добре,че има само по български.

# 682
  • София
  • Мнения: 11 134
DIVA_ORHIDEQ, ЧРД!   bouquet

# 683
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Орхидейке,
честит рожден ден..
Да си здрава и много, много щастлива..



Ние написахме всички домашни, ама тоя Човек и общество го обърква много.

# 684
  • София
  • Мнения: 1 783
Честита годишнина, Орхидея!

# 685
  • Мнения: 107
Дива орхидея, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! Пожелавам ти да си много обичана и обгрижвана!!!   bouquet

жгмъц, бързо да оздравявате!

Нашата раница с физическо и без читанката и тетрадките за домашна работа  е 4.500 кг....  Rolling Eyes

Успех през новата седмица!

# 686
  • София
  • Мнения: 39 930
Орхидейке, честит празник   bouquet

Сутринта направих странна криза и цял ден съм в леглото. Ставам по тъмно и си мисля, че е сутрин. Съпругът ми каза "Дияна си пише домашните". Аз учудена защо го прави сутринта Simple Smile
Не можах да й подвържа учебниците, днес ще ходи така.

# 687
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 381
Здравейте!

Отдавна не съм се вясвала  Blush То иде лседващата тема, ама да си мина по реда и тук.
Констанца хич не иска да учи. Само се прави на приятно разсеяна. От книгите по списъка за ваканцията е прочела всичко на всичко 3бр. Иначе за нула време стигна до книга 11 от "Лили чудото". Не знам каква е тая книга, но не мога да повярвам, че иска да чете нещо.
На 16.09 сутринта плака, че била забравила таблицата и се беше притеснила, ама като не ни чува, туй то.

Орхидейке, Честито! Добре дошла в отбора на тридесет - тридесет и... годишните.

jd, значи се нави и за английския  Grinning. Само Тантура ще в 1 ниво, явно. Ама като не сме се занимавали, така е. Нищо, поне ще го научи, надявам се.


Последна редакция: нд, 19 сеп 2010, 23:23 от Гита Ог

# 688
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Честит рожден ден, Дива Орхидея  bouquet! Желая ти много здраве и щастие!


Тъй. За два дена изгълта и 5-те книги от Спайдъруик, следобед искал нова. Направо ще ме разори вече...в "Пингвините" трябва да ни обявят за почетни клиенти Mr. Green.
Довечера съм на родителска среща, ще докладвам като се върна bowuu.

# 689
  • Мнения: 1 879
Ех, почна се - ставане по тъмно, закуска в ранни зори. Чак към седем часа просветва, както се вижда и от информацията под линия на постингите ми. Докато закусваше дъщеря ми, накратко й обясних какъв ден е 22 септември, не знам дали успя да разбере разликата между княз и цар, но за крал нямаше никакви колебания  Rolling Eyes Покрай титлите обясних за славянските езици и народи, но се замислих, че чешките владетели са крале, та не продължих по-нататък урока по политология  hahaha

Успешна седмица на всички!

Общи условия

Активация на акаунт