True Blood-Сезон 3 наближава и феновете увеличава-24 т

  • 12 773
  • 730
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 3 736
Ох, Таничка, насъбра ти се  Hug Но ще мине!

Много са хубави всички, а де е Стивън? newsm78

Много ме мързи ейй, много Crazy

И мене.

ПП Дю, много ясно, че д-то нагоре станах след такъв сън  Twisted Evil Но ей тва вече е приказка, пак ти се размина  hahaha

4, 4, 4, 4, 4 ... 013, 013, 013, 013...

# 691
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286

А, Дю да обърне внимание на "вечната" дружба  Mr. Green После да не каже туй-онуй  Laughing Колко сладко  Flutter

 Drunk Наздраве Като
Абе Кате много си го навлекала тоз твоят бе,че и елече си му турнала.Но иначе е стилен де не мож му се отрече  Wink

Трайки оправяйте се  Hug


# 692
  • Мнения: 324
 hahaha А тъй, не забравяйте физарядката. От време на дреме ви искам по розави клинчета с ленти на главите  Mr. Green
Трайки, споко, мила. До неделя всичко ще отшуми. Поне я минахте наведнъж.  Peace

# 693
  • Мнения: 1 558
Абе ще се оправим,няма начин. Mr. Green Мисля,че вече всички пъпки й избиха,така че от утре вече-само подобрение. Wink

Първите снимки са много готини-Алекс не е нужно да го коментирам Heart Eyes,Рутина изглежда страхотно Peace

П.П. Кате,добре ми се отрази твоята физарядка. jump

# 694
  • Мнения: 1 343
Тракова  Hug тежка нощ. Съжалявам дано минава вече.
Ние шарките ги минахме леко. С едната аз го заразих нарочно. Демек го бутах да ходи при болното дете. Варицелата беше това. Минахме с малко пъпки 39 градуса един ден и това е. Смотаните доктори в Карнобат обаче не разбраха, че почва да се шари и му дадоха АБ  #2gunfire не че пи много ама май го пресече.
Скарлатината пък съвсем леко я изкара без Т задължително АБ и 14 дни в къщи  #Crazy Май аз го преживях по тежко  Joy Но от зъбите какивто Т ми е вдигал не е истина 39.6 - 8 и бяга като ненормално все едно нищо му няма.

Дю от тая снимка на мама Кати да си ги поделим а Simple Smile
За теб хъскито - пупу Wink

# 695
  • Мнения: 1 343
Прави си индивидуална резервация за 18.07, тогава. Crossing Arms

Как ще траете до тогава бе Simple Smile Няма ли да ходите на предпримиерата на 2 юли Wink
Я марш към Стара Загора да се разберем по женски  Joy и да пооплакнем очи.

# 696
  • Мнения: 78
Трайки, да се оправя бързо детенце  Hug
Вземи си полегни си пак, ама преди това ЦЪК ТУК

# 697
  • Мнения: 3 736
Уоми, виж сега да ти обясня - аз съм много претенциозна и по премиери с пълчища луди фенки не ходя и няма да ходя.  Mr. Green
В една идеална вселена ще съм само аз (и Дю, де) в салона, ама за жалост наличната не е толкова идеална.

# 698
  • Мнения: 1 558
Вземи си полегни си пак, ама преди това ЦЪК ТУК

Вдишай....издишай......вдишай.....издишай......  Този път ще запазя съзнание......вдишай........издишай........

Уоми,да,варицелата караме.Цецко я изкара миналата седмица,а от неделя и Силвия започна.Тъй като днес вече ни е 4-ти ден,надявам се,че най-лошото мина. Praynig

# 699
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286
Уоми, виж сега да ти обясня - аз съм много претенциозна и по премиери с пълчища луди фенки не ходя и няма да ходя.  Mr. Green
В една идеална вселена ще съм само аз (и Дю, де) в салона, ама за жалост наличната не е толкова идеална.

Моа ли не е идеална  newsm53,дори пуканки няма да си купя,само нещо за пиене за да не ми пресъхне устата.
ако искаш ще седим на различни редове  Laughing Ил аз ще седя зад теб  gydi и ще ти създавам 4D преживявания

Уоми разбирам,че дечко се е оправил,това автоматично означава,че желязната завеса около Иън пада отново  Laughing

# 700
  • Мнения: 3 736
Уоми, виж сега да ти обясня - аз съм много претенциозна и по премиери с пълчища луди фенки не ходя и няма да ходя.  Mr. Green
В една идеална вселена ще съм само аз (и Дю, де) в салона, ама за жалост наличната не е толкова идеална.

Моа ли не е идеална  newsm53,дори пуканки няма да си купя,само нещо за пиене за да не ми пресъхне устата.
ако искаш ще седим на различни редове  Laughing Ил аз ще седя зад теб  gydi и ще ти създавам 4D преживявания

Уоми разбирам,че дечко се е оправил,това автоматично означава,че желязната завеса около Иън пада отново  Laughing


Не бе, теб нали те включих в идеалната.

 hahaha hahaha hahaha нема нужда, благодарим!

# 701
  • Мнения: 78
Къде избягахте, алооу, дуваркириз се задава  Mr. Green



# 702
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Аз съм тука ма много ми е скапано днес. Tired
В буен цъвтеж съм и ме боли леко кратуната... Tired
Въй,какъв дувар бии... Crazy

# 703
  • Мнения: 324
Моя, моя, моя дувар е Мояяяяяя!  smile3538

Я, ква нежна история  Blush Цък за Командири  Wink

028

# 704
  • Мнения: 3 736
Нежната история е монтаж, ама мерси, че си се сетила за мен, отново   bouquet

Аз съм в режим бездиханно повтаряне на 013, 013, 013 от сутринта...

ПП Зисе, аз вчера бях в това състояние, днес съм по-човек. Недей се скапва.

Общи условия

Активация на акаунт