True Blood-Сезон 3 наближава и феновете увеличава-24 т

  • 12 762
  • 730
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 324
Можи би, аз за ко съм сложила тая номенклатура  Wink Всеки да си пази позата която и с когото е заел.
 На обед продължаваме с физически упражнения с другата част от съсловието ни  Mr. Green

# 676
  • Мнения: 3 736
Аухххх, Кате! ВЕчно ще те обичам! Застивам в поза 4, макар че като гледам нещо или не се е наспал и той, или слънцето му блести в очите.  Mr. Green

А, комикс... нали ще има? Whistling

# 677
  • Мнения: 78
Добро утро!
Кате, уха, мерси! Раз, раз, раз, раз, раз...  smile3544  ЪЪЪ 001 001 001

# 678
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Добро утро!
Кате, уха, мерси! Раз, раз, раз, раз, раз...  smile3544  ЪЪЪ 001 001 001

hahaha hahaha hahaha
Цеце,тоя раз май ти дойде в повече би. Joy

# 679
  • Мнения: 324
 hahaha hahaha
Днес температурите ще достигнат над 41` в целзи. Ще духа лек, но влажен вятър, в посока ... накъдето сочи... Слънцето ту ще изгрява, ту ще се скрива, което е предпоставка за образуването на гъсти мъгли. Това от своя страна ще доведе до бурни и гръмотевични събития, но за радост на дуваркиризките и еко-туристките денят предвещава да бъде наситен на красоти и прелести.
Аз бях вашата синя птичка Катка Празникова  Mr. Green

Комикс няма да има  Laughing
липсва ми музата днес, но ще сътворя нещо до събота, обещавам

# 680
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
hahaha hahaha
Днес температурите ще достигнат над 41` в целзи. Ще духа лек, но влажен вятър, в посока ... накъдето сочи... Слънцето ту ще изгрява, ту ще се скрива, което е предпоставка за образуването на гъсти мъгли. Това от своя страна ще доведе до бурни и гръмотевични събития, но за радост на дуваркиризките и еко-туристките денят предвещава да бъде наситен на красоти и прелести.
Аз бях вашата синя птичка Катка Празникова Mr. Green

Комикс няма да има  Laughing
липсва ми музата днес, но ще сътворя нещо до събота, обещавам
rotfImbo rotfImbo rotfImbo Ше се гътна би.
Катка Прогнозата ше ме довърши тотално просто.

# 681
  • Мнения: 3 736
 hahaha Чудна прогноза, ще си седя цял ден в поза 4, при тия температури и мъгли  Mr. Green

Ех, жалко за комикса, но хубаво, ще чакаме съботен предновогодишен сюрприз.

# 682
  • Мнения: 78
Днес температурите ще достигнат над 41` в целзи. Ще духа лек, но влажен вятър, в посока ... накъдето сочи... Слънцето ту ще изгрява, ту ще се скрива, което е предпоставка за образуването на гъсти мъгли. Това от своя страна ще доведе до бурни и гръмотевични събития, но за радост на дуваркиризките и еко-туристките денят предвещава да бъде наситен на красоти и прелести.
Аз бях вашата синя птичка Катка Празникова  Mr. Green
hahaha hahaha hahaha
Малко красота от партито, за съжаление (или не!) всички са облечени! СНИМКИ

# 683
  • Мнения: 324
Баш предновогодишен брой ще е, да  hahaha

Зисе, я глей къв рошльо би хихи

А, Дю да обърне внимание на "вечната" дружба  Mr. Green После да не каже туй-онуй  Laughing Колко сладко  Flutter

# 684
  • Мнения: 324
С дрехи са отишли, но как са се прибрали.  smile3503 За Вълчо знам, но за другите не отговарям. И без това стайлинга му нещо не ми допада. Много тъкани има връз себе си, би  Thinking

# 685
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Зисе, я глей къв рошльо би хихи
Ух,рошавото ми помпонче,сега ще дойда душко да седна у тебе би,чакай. smile3544
Да вплета пръсти в таз косица......помоооощ. smile3544

# 686
  • Мнения: 1 558
Ох,аз си поспах още малко и вече съм на линия. Hug

Значиииии,снощи си легнах към 2 часа и към 4 чувам странен шум от леглото на Силвия(едно такова .....като неравномерно хъркане).Милата беше вдигнала супер висока температура,ама гори цялата.Взимам я на ръце и бързо в банята,започвам да й мия лицето,тя по едно време вече отвори очички,погледна ме и пак се отпусна. Sad Поне разбрах,че няма да прави гърчове като Цецко от висока Т. Confused Сложих й свещичка и докато започне да дайства й правихме компреси и така.....до 5часа.После неможах да заспя докато не започна да спада температурата.Последно като заспивах навън вече беше светло.

Оф,мразя я тази шарка!!! Sad

# 687
  • Мнения: 920
Много ме мързи ейй, много Crazy

# 688
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286

Прави си индивидуална резервация за 18.07, тогава. Crossing Arms

 newsm56 Уф някои са станали с дупето на горе

Скъпа веднага да се разберете с Дю и те искам с нея на 18.07 за да ме гледате как пребивам Виктория. Целувам теееееее  smile3525


и 5 и 5 и 5 и 5 и 5 мога така без откат  Laughing

# 689
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Оф,Трайки,аман от тез болести бе.
Бързо да му минава на Силвенцето.

Общи условия

Активация на акаунт