Re: Номинация за най-абсурдна реплика, свързана с кърменето! - 15

  • 35 882
  • 751
  •   1
Отговори
# 1
  • София
  • Мнения: 925
Пу първа! После като заспи малката ще се отчитам с бисери! Mr. Green   bouquet

# 2
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Запис  Hug

# 3
  • Мнения: 926
Цоп  Mr. Green и дано по-бавно да запълним с бисери 50 страници.

# 4
  • София
  • Мнения: 925
не съм срещала нормален мъж, който да одобрява късното кърмене на големи деца, спането с деца в едно легло и т.н. глезотии, с които майката просто не може да се справи, отричайки мнението дори на педиатри
Ето ви един бисер. Явно моят мъж не е от нормалните  hahaha  Може би и аз съм ненормална майка дето не може да се справи с тези глезотии  Joy

# 5
  • Мнения: 151
Моят мъж също явно не е от нормалните, защото одобрява всичко от изброените. И това, з акоето най-много се радвам е, че дали ще се кърмим до 2 месеца или до 2 години трябва да си е наше решение, не на съседката, майките в градинката или други роднини.

# 6
  • Мнения: 2 169
дали ще се кърмим до 2 месеца или до 2 години трябва да си е наше решение, не на съседката, майките в градинката или други роднини.
Абсолютно!
Запис и от мен, благодаря на Джейн за новата темичка   bouquet

# 7
  • София
  • Мнения: 923
"ама тя цока през 1 час не и стига тая твойта кърма, дай и изкуствено мляко"

вместо запис   bouquet

# 8
  • Мнения: 6 214
Запис   bouquet

# 9
# 10
  • Мнения: 57
Благодаря за темичката!

# 11
  • София
  • Мнения: 735
а иначе си кърмя на площадката и хич не ми пука кой ме мисли за извратенячка и т.н. Обикновено са майки които с едната ръка димят с цигарата а с другата водят детето и то на детската площадка. Ама на тях никой и копче не им казва. Както и на тези дето си хвърлят боклуците и опаковките от вафли направо на земята или още по-зле затискат ги на пейките. Ма това е друга тема, не за този форум Simple Smile

Изчакай, малко ти е детето. Ще видиш като стане на 2 и поиска да цока на площадката, ще те гледат като извънземна. Надали много ще се променят възприятията на хората за следващата една година.
Миналата есен, значи Габи е била на 2 и половина, една единствена жена ме поздрави, оказа се, че и тя си е кърмила едното дете много (май до 5г.  Joy, а другото едва до 1г., щото онова не искало, та тя на сила й пробутвала  Joy )

# 12
  • Варна
  • Мнения: 2 263
И нашето Габи беше единственото дълго кърмено дете на площадката.Но пък тя като поотрасна не искаше да суче навън, а само вкъщи.
Иначе никога не ми е било проблем да си я кърмя навън, пък който каквото иска да си мисли Wink

не съм срещала нормален мъж, който да одобрява късното кърмене на големи деца, спането с деца в едно легло и т.н. глезотии, с които майката просто не може да се справи, отричайки мнението дори на педиатри
...
Ей не стига, че аз съм ненормална, ами сега и мъжа, че и педиатърката ни явно и тя Joy
Леле как сме се намерили само  Crazy Laughing

# 13
  • София
  • Мнения: 925
винаги са ми били жалки жените, които считат, че света се върти около тяхното дете и то е Детето с главна буква.
Като нахраниш едно пеленаче в 10 - близко е до акъла, че до към 12 не би трябвало да огладнее и съответно да си разпределиш времето така, щото към 12 да си на подходящото място за кърмене.
Това е цитат на майка, която осъжда кърменето навеън като грозно и неприятно нещо.
Ето ви още един бисер:Веднъж обаче бяхме с наши приятели на заведение и госпожата с бебе, както си ядяхме сача, извади гърдата и взе да си храни бебето  някак хич ама хич не го приех нормално. Имаше свободни близки маси, можеше да се отдалечи или да се извърне с гръб към нас, варианти много, но да пльоснеш една... на масата докато хората се хранят е направо ужасно.

та да знаете, колко много сме жалки!!!  doh rotfImao

# 14
  • София
  • Мнения: 2 348
не съм срещала нормален мъж, който да одобрява късното кърмене на големи деца, спането с деца в едно легло и т.н. глезотии, с които майката просто не може да се справи, отричайки мнението дори на педиатри
Не само семейството, а и цялата рода ненормални ще излезем. Че и педиатъра барабар с тях, както каза : mmilityy .

 Лаф от жена, която е кърмила собственото си дете 2г. "Отбивай го, ще ще го натрови така". Естествено няма никаква представа защо кърмата е отровна, но знае, че е такава.

винаги са ми били жалки жените, които считат, че света се върти около тяхното дете и то е Детето с главна буква.
Винаги са ми били странни жените, които намират своя мироглед за универсален. "Близко е до акъла" още безброй неща, но на нея явно ѝ убягват.

Общи условия

Активация на акаунт