True Blood-Сезон 3 наближава и феновете увеличава-24 т

  • 12 749
  • 730
  •   1
Отговори
# 720
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286
Тя NellyR последно визи вадеше,че за щатите щеше да заминава.Кога каза есената ли  newsm78

# 721
  • Мнения: 1 558
Тя NellyR последно визи вадеше,че за щатите щеше да заминава.Кога каза есената ли  newsm78

Мисля,че беше през август... newsm78

# 722
  • Мнения: 1 343
След атаките на Уоми, бързам да вкарав в релси Командира, че ще ми трябва след 13.06  Mr. Green Цък

Я да ти попречим да ми разбъркваш нещата  Twisted Evil





# 723
  • Мнения: 324
Обедна физарядка:
Раз Ками -
Два за Деми -
Три за Тара -
Четири за Джеси /след като си научи/ -


И само да запитам Ир - откъде, мадам, си пазарувате тоалетите? Много ме заинтригувахте!  Mr. Green

# 724
  • Мнения: 3 736
013, 013, 013, 013, 013...  smile3544 smile3544 smile3544

Кккккате, откъде я намери тая снимка последната?  #Shocked

Уоми, кви неща ти разбърква Ката, бе, да не си решила верно да ме убиваш? Да ти кажа пак, че съм неубиваема.  Mr. Green
Тоя монтаж на леглото дето е, ми е може би любимия, пък нека е монтаж  Heart Eyes


И само да запитам Ир - откъде, мадам, си пазарувате тоалетите? Много ме заинтригувахте!  Mr. Green


Това конкретно ми е подарък от Мечо  Blush

# 725
  • Мнения: 324
Уоми, тия фотоси наизуст ги зна`йм, би  Mr. Green Туй последното е от абитуриентския бал на Вълчо, га му бях дама и тъкмо ми викаш "О, спри, ти прелестно създание. Заслепяваш моите очи!"  smile3534

# 726
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286
Ох взех да изпушвам от толкова тестостерон дето блика от темата  #Crazy Отивам да се поразходя малко.

# 727
  • Мнения: 3 736
Ох взех да изпушвам от толкова тестостерон дето блика от темата  #Crazy Отивам да се поразходя малко.

 hahaha hahaha Иди, иди, че нова тема се задава...

Кате, тая последната на Вълчо и мен ме впечатли, тъй да знаеш! В чисто естетически аспект, разбира се  bowuu

# 728
  • Мнения: 1 343
Кату а тази

# 729
# 730

Общи условия

Активация на акаунт